Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Kažkaip neradau čia tokios temos. g.gif

Pvz. mano krotoną ir kalijas apipuolė voratinklinės erkutės. Ko tik nedariau: ir visokiais cheminiais purškalais purškiau, ir tabako nuoviru (kažkas sakė, kad gerai), bet rezultatas jei ir būna, tai trumpam. Gal kas nors žinot veiksmingą ginklą? smile.gif

Ir dar susirgo vienas mano kaktusas, atsirado tokių baltų burbuliukų ant jo tarp spyglių. Įtariu, kad irgi kažkokie gyvūnėliai, bet nežinau kokie...

Hm, ir ko čia tos mano gėlės taip, visos vienu metu...?
Atsakyti
Kaktusa bandik nupurksti su actara.Ka tik pati isbandziau ,rezultatai matosi clap.gif Nera jokiu kenkeju!O krotona jei nebandei nupursk su deciu smile.gif
Atsakyti
.......o kas cia tas *ACTARA*?????
Atsakyti
biggrin.gif Actara tai nuodas kenkejams http://www.kustodija...ages&page_id=42 ten rasite didesne informacija
Atsakyti
O ta actara žiūriu nepigi: kilogramas 530 Lt. rolleyes.gif

Tai gal šitą insekticidą parduoda ir mažesniais kiekiais nei tame tinklalapyje nurodyti 250 gramų? g.gif

Aš tai juo visas gėles nupurkščiau, ne tik kaktusą, labai jau gerai man tas aprašymas skamba: "veikia vabzdžio virškinimo traktą"... thumbup.gif
Atsakyti
Zalioje stoteleje yra pirkti 5g.pakuote.Isties kai kenkejas uzsimano uzkrimsti augalo sultimis paprasciausiai nusinuodija clap.gif Beje jos kaina 3.99
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orchideja: 20 rugsėjo 2004 - 16:28
Nusipirkau ir išpurškiau. smile.gif galas kenkėjams clap_1.gif
Atsakyti
Bukit geros pasakykit--kuom naikint skydamarius(tokia apvalus, prilipe prie lapu, o ypac ant jo gysleliu)---mano mylimiausis greipfrutas(isaugintas is seklos ) zusta ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Su ukiniu muilu suvilgyta medziaga viska buvau nurinkus, bet gyvates vel pasirode gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Gal kuom purkast?
Gal kuom laistyt(gal jie ir ant saknu buna ir po to atropoja?
MIGLELE rase kitoj temoj, kad kenkejam kastonu uzpilas padeda---o sitom bjaurybem irgi pades???????
GELBEKIT!!!!!!!
Atsakyti
Pabandyk su actara.Turetu padeti!
Atsakyti
O kur tos "Actaros" nusipirkti?
Atsakyti
Per vėlai aš sužinojau apie tą Actarą sad.gif Savaitgalį išmečiau porą kaktusų, kaip ir pas Laimingos kaktusus buvo tų bjaurybių pūkuotų skydamarių atsiradę mad.gif
Bijojau, kad likusių gėlių neužkrėstų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 06 spalio 2004 - 16:04
Actaros yra pirkti zalioje stoteleje smile.gif
Atsakyti