Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai-darželiai

biggrin.gif Tęskime temą biggrin.gif thumbup.gif ...labai aktualu mirksiukas.gif
Atsakyti
taip is dalies sutinku kas buvo parasyta kito puslapio pacioje pabaugoje,del didesnio demesio gavimo,didesnes prieziuros ir pan. bet as noriu kad vaikas mano lavintusi,kad jis kazka daugiau ismoktu nei iki tol,kol pradejo eiti lopseli,nes per menesi laiko tik viena pasiekimas - ismoko tarti r raide.as pati ji labai daugelio dalyku mokiau namie,bet noriu kad ir darzelyje ji ismokytu ka nors naujo.pripazinsiu,kad man apsispresti labai sunku,nes as matau kad aukletojos jo grupeje geros,tikrai zinau kad niekas jo neskriaudzia,ir bendrauja silciau su juom,bet mano mintys vis labiau linskta link to - kad pas didesnius vaikucius iki nuo 2.7-4m jam butu idomiau.dar si vakara pakalbesiu su aukeltojomis,ju nuomone isklausysiu,pas direktore nueisiu ir teks priimti galutini sprendima apsvarscius visus + ir -.
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 10 05, 15:06)
bet mano mintys vis labiau linskta link to - kad pas didesnius vaikucius iki nuo 2.7-4m jam butu idomiau.

O ką sako jis pats - įdomu jam lopšelyje, neįdomu, kodėl? g.gif

Lopšelyje vaikučius irgi moko. Kadangi mūsų lopšio grupėje teoriškai turėtų būti 2-3 metukų vaikai, tai ir mokymo programa buvo orientuota į juos. Turiu kažkur netgi lapą su pažymėjimais, kaip per visus metus sekėsi mano sūneliui pasiekti "trimetuko" lygį, kada ir ko išmoko.

O su vyresnėliu viena iš pagrindinių problemų buvo, kad jį vertė mokytis raidžių, skaičiavimo ir pan. dalykų tada, kada jam tai dar buvo neįdomu, nes per anksti. Vaikas pyko, kad jam nesiseka, kad kiti vaikai jį erzina. Piešti iki šiol nemėgsta, nes darželis įvarė kompleksą - skirtumas tarp keturmečių ir trimečio piešinukų buvo milžiniškas. Po tokios patirties aš labai abejoju, ar tikrai vaikui tarp vyresnių visada geriau. Ir Jokūbą į darželį su 3-6 mėnesiais vyresniais draugais išleidau tik todėl, kad pagal lopšelyje atliktus testus jis niekuo nuo būsimų grupės draugų nesiskyrė. Tačiau vos tik pajusiu panašias problemas kaip su vyresnėliu, prašysiu perkelti vaiką pas bendraamžius.
Atsakyti

sveikos, tikiuos ir mane i si skyreli priimsit, netiketai radau, ir esu patenkinta.o tai savo emocijom apkroviau klaipedieciu pokalbius rolleyes.gif

QUOTE(Natali @ 2006 08 25, 23:52)
Dilma, tu Gustutė ten vesi?  ax.gif O ne taip paprastai, tai reiškia tik su sutrikimu, ar tik per pažįstamus?  mirksiukas.gif
Girdėjau, kad ten labai gera aplinka, vedėja labai gera ir auklėtojos geros, vaikai dažnai dalyvauja įvairiose pasirodymuose ir pan. Bet ar  vaikus be regos sutrikimų priima?

siaip visus priima su siuntimais, bet musu grupei, kaip as supratau viena mergaite be akinuku, tai suprantu siaip priimta.galima eiti be siuntimo, bet tada brangiai iseina moket, nes veikui tada iseina diena apie 50lt, o kurie eina su sutrikimu, moka tik uz maista, tai iseina kaip ir paprastam darzelyje

QUOTE(Juračiuks @ 2006 08 26, 00:58)
Visas kolektyvas nuostabus.Visą širdį auklėtojos atiduoda vaikams doh.gif .
Dabar girdėjau,kad priima į vieną grupę ir sveikus vaikus Jei yra su akytėm blogai,tai net kalbos negali būti apie kitą darželį.Ten visa naujausia aparatūra,visi žaidimai,pamokėlės pritaikomi akytėm ir t.t.Jokių kyšių nėra ,reikėjo tik siuntimo iš akių gyd. tIESA VEDĖJA MĖGSTA RYŠKIAI RAUDONAS ROŽES,O VOKELIŲ NEEEEEEEEE. thumbup.gif  Nežinau kas dar  g.gif ,klauskit,jei ką smile.gif

ar vedeja, ar direktore, nes vakar nunesiau roziu, tik gaila nezinojau kokiu, tai nunesiau rodonas su gelsvais krasteliais doh.gif doh.gif

QUOTE(Dilma @ 2006 09 07, 18:14)
Visų pirma, tai labai lemia mamos nusiteikimas išleisti vaiką į darželį. Jei tu išleidi mažąją kaip į kokią, katorgą, baisiausią blogį, tai nesitikėk, kad ji su šypsena ten pasiliks. Vaikai labai jaučia suaugusiųjų nuotaiką  mirksiukas.gif . Ar seniai einat?

zinok, tikrai, as einu su vaiku i ta darzeli ir su dideliu upu abudu, ir iseinam su tuo susitarimu, kad ryt as ji atvesiu tongue.gif

QUOTE(krika @ 2006 09 15, 10:27)
atsimenu kaip aš savo vaiką pratinau darželyje  lotuliukas.gif pasiėmiau laisvą grafiką savaitei darbe ir pradėjom.... pirmą dieną palikau iki pietų. antrą dieną auklėtoja ryte pasitikusi dukrą linktelėjo man galvą, aš atlinktelėjau (kad gerai, aš išeinu) ir išėjau. ateinu prieš pietus vaiko pasiimti, o auklėtoja žiūri į mane  blink.gif sako gi klausiau ar migdyti, sakei migdyti  doh.gif tai va per nesusikalbėjimą, o galvų pasilinkčiojimą vaikas jau antrą dieną darže miegojo. bet kai atsikėlė iš karto nuėjau ir pasiėmiau. trečią dieną prabuvo jau visą dieną

o maniskis siandien buvo tik antra diena, bet jau abi dienas miegojo pietu, nes pats pirmas bego rengtis, labai norejo miegoti, ir pats pirmas uzmigo, siandien tas ptas.o kai reik iseiti namo, tai jam vel is naujo reiki paskaiyti, pazaisti, ir neina isprasyti lauk.tai taremes ir vargstam kol susitriam kad reik jau namo.as dabar tuo labai dziaugiuosi, bet galvoju, kad nebutu problemu po savaitgalio, ar neprasidetu tas adaptacinis laikotarpis po kokio menesio, kaip buna.arba nenores eiti, kai kas nors nuskriaus, ar aukletoja pabars.nors vakar jau du vaikai nuo jo verke doh.gif doh.gif , gavo velniu, bet eina dar norei. ir kas per mada tu vaiku mustis.ir dar siandien svente buvo, tai patenkintas buvo nerealiai, o namie nebeina uzdaryti burnytes, vis sneka ir sneka ax.gif
Atsakyti
[quote=Baltike,2006 10 05, 18:53]
O ką sako jis pats - įdomu jam lopšelyje, neįdomu, kodėl? g.gif

Lopšelyje vaikučius irgi moko. Kadangi mūsų lopšio grupėje teoriškai turėtų būti 2-3 metukų vaikai, tai ir mokymo programa buvo orientuota į juos. Turiu kažkur netgi lapą su pažymėjimais, kaip per visus metus sekėsi mano sūneliui pasiekti "trimetuko" lygį, kada ir ko išmoko.

kai pasakiau jam kad eisim i kita grupe,pas didesnius vaikucius,tai si ryta nueje i senaja pasiimti batuku ir rubeliu - apsiverke,sako noriu eiti i kita grupe.skambinau neseniai, neverke,valge pusrycius ir kai palikau neverke, eidama pro sali maciau kad zaidzia,tikiuosi viskas bus gerai.pati labai nerimauju,net nakti miegoti negalejau,nes bijau kad klaidos nepadaryciau,kad nebutu jam tik blogiau,ziuresim kaip seksis.paziurejau sarasa,vyriausias grupeje 4m,kokie 5 vaikai iki 3m,kiti siek tiek virs 3.o kaip tu manai ar 1.6-2m mazuosius moko piesti,lidyti?veda sportuoti,sokti?vakar klausiau aukletojos ir auklytes,sake kad jie dabar to nedaro,nes per mazi ir jei tai darys,tai tikrai ne greitai,nes jie dar tik adaptuojasi.
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 10 06, 09:24)
o kaip tu manai ar 1.6-2m mazuosius moko piesti,lidyti?veda sportuoti,sokti?vakar klausiau aukletojos ir auklytes,sake kad jie dabar to nedaro,nes per mazi ir jei tai darys,tai tikrai ne greitai,nes jie dar tik adaptuojasi.

Tikrai veda ir šokti, ir dainuoti, ir sportuoti, moko piešti ir lipdyti. Aišku, pagal vaikiukų sugebėjimus mirksiukas.gif . O dabar to nedaro, nes, kaip tau ir sakė, vaikai pradžioj turi adaptuotis. Mano dukra išėjo į Pelėdžiuką, kuriame kasdein turės atlikinėti krūvas pratimų akytėms, bet dar ne dabar - adaptacija 4u.gif O tas negreit paprastai ateina labai palaipsniui ir nepastebimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ruošiuos Rudenėlio šventei. Vaiks bus Obuoliukas . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 10 06, 09:24)
o kaip tu manai ar 1.6-2m mazuosius moko piesti,lidyti?veda sportuoti,sokti?vakar klausiau aukletojos ir auklytes,sake kad jie dabar to nedaro,nes per mazi ir jei tai darys,tai tikrai ne greitai,nes jie dar tik adaptuojasi.

kai perėjo manoji į didesnių grupę, tai auklėtoja sakė, kad visą mėnesį nieko nedarys nes vaikučiai adaptuosis. o dabar ir šokti eina, ir sportuoti, ir paišo. ant lentos buvo net sukabinti darbeliai. kaip supratau buvo iškarpytos ale "lėlės" ir reikėjo joms sukneles apipaišyti. tai visos tos suknelės ir buvo lentoj sukabintos thumbup.gif
Atsakyti
o as naujoje grupeje isiandien irgi maciau jau pakabintus piesinukus vaikuciu,jau jie kazkoki darbeli is konkorieziu dare,tikiuosi jam ten bus geriau,nu zodziu ziuresim kaip mums seksis,jei ka grysim pas maziukus i losi - sake priims,bet tikiuosi nebereikes vaikscioti pirmyn - atgal ir tampyti vaiko.turiu didele vilti kad taip ir bus.paziuresiu vakare kaip jam sekesi per dienele
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 10 06, 09:24)
o kaip tu manai ar 1.6-2m mazuosius moko piesti,lidyti?veda sportuoti,sokti?vakar klausiau aukletojos ir auklytes,sake kad jie dabar to nedaro,nes per mazi ir jei tai darys,tai tikrai ne greitai,nes jie dar tik adaptuojasi.

Na, tai turbūt nuo auklėtojų labiausiai priklauso. Iš lopšio pernai mažasis piešinių parsinešė daugiau, nei didysis iš darželio. mirksiukas.gif Ir lipdė vaikai, ir aplikacijas, darbelius iš gamtinių medžiagų darė, ir darželio šventėse (net ir spalio pirmą savaitę vykusioje rudenėlio) lygiom teisėm su darželiokais dalyvavo, ir koncertus bent kelis per metus mamoms paruošė, net vaidinimą apie ropę, ir mankštą mums rodė, kurią kasryt grupėje daro: ne tik šiaip rankytes pakilnoja, bet ir su lankais, ir su kamuoliais. Ir kaip sakiau, visoje šitoje veikloje pirmu smuiku grojo vyriausieji lopšelinukai, iš mažųjų tik vienas kitas dalyvavo.

Iš kitos pusės dviejų-trijų metų vaikai tikrai mėgsta dičkių kompaniją, nes patys žaidimų organizuoti dar nemoka, o žaisti būryje jau lyg ir norisi. Tad bent apie metus tikrai vaikas turėtų būti patenkintas, jei vyresnieji jo neskriaus.

O aš lygiagrečiai dar vieną didelį mano akimis lopšiuko pliusą prisiminiau - mažesnės nei darželio grupės. Be to tėveliai mažuosius linkę palepinti, ligų sezono metu kai kurių iš viso į lopšį neveda, tad žiemą iš 14 sąrašinių, tik 4-7 realiai būdavo. Ir tokio bajerio, kad temperatūros išvakarėse turėjusį ryte vėl į lopšį atvestų, nemačiau. O darželyje tai pakankamai dažnas dalykas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 06 spalio 2006 - 13:11
QUOTE(krika @ 2006 10 06, 10:40)
kai perėjo manoji į didesnių grupę, tai auklėtoja sakė, kad visą mėnesį nieko nedarys nes vaikučiai adaptuosis. o dabar ir šokti eina, ir sportuoti, ir paišo. ant lentos buvo net sukabinti darbeliai. kaip supratau buvo iškarpytos ale "lėlės" ir reikėjo joms sukneles apipaišyti. tai visos tos suknelės ir buvo lentoj sukabintos  thumbup.gif

Maniškė irgi spalvino meškutį...

Ir lipdė iš plastilino obuolį, tai man parodė ne savo, o gražiausią lotuliukas.gif


O iš blogybių, tai gnaibytis pradėjo....
Atsakyti
visur yra pliusus tam tikru ir minusi,kol savo kailiu nepatirsi tol nezinosi ,cia mano nuomone cool.gif
Atsakyti