Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai-darželiai

QUOTE(jovana @ 2006 10 06, 14:10)
O iš blogybių, tai gnaibytis pradėjo....

pradėjo kristi stačia veidu į grindis ir kojom dar pasispardydama (čia kai ožiai pareina) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 10 06, 14:42)
visur yra pliusus tam tikru ir minusi,kol savo kailiu nepatirsi tol nezinosi ,cia mano nuomone  cool.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tik stengiausi, kiek galima daugiau minusiukų išvardinti, nes pastebėjau, kad vyresnių vaikų aplinka ne tik man ideali atrodė, kol savas vaikas joje neatsidūrė.

Krika, su tais kritimais, tai draugų dukrytė (2,5m.) taip pat daryti prieš porą savaičių pradėjo, ale ji tai darželio turbūt dar akyse nemačius ir net su vaikais labai jau retai susitinka. Manau, čia labiau amžiaus, nei darželio įtaka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 10 06, 15:56)
Krika, su tais kritimais, tai draugų dukrytė (2,5m.) taip pat daryti prieš porą savaičių pradėjo, ale ji tai darželio turbūt dar akyse nemačius ir net su vaikais labai jau retai susitinka. Manau, čia labiau amžiaus, nei darželio įtaka. mirksiukas.gif

schmoll.gif darželio, darželio.... pati mačiau kaip grupei veidu į grindis gulėjo viena mergaitė doh.gif
Atsakyti
4dienas nuėjo į darželį, po 2 sav pertraukos...vėl tempa 38 ...kosulys baisulingas..... doh.gif ..bėda bėda...dar ir broliuks mūsų vėl ta patį brūda pasigavo..tai daba abu tokie...nu žodžiu..... verysad.gif

Pavasarį žadu jau ir mažėlį vest į draželį,tai teiravausi auklėtojos ar priimtų į sesės grupę, kad kartu jie būtų, visgi skirtumas tik 1metai ir .2 mėn. sakė reiks kalbėtis su vedėja.... g.gif na, aš dėl tos priežasties, kad lengvesnė adaptacija ir pan. blush2.gif Beje pasižiūriu, kokie vaikiukai eina į lopšelį- vienoje grupėje.tai maži ,mažuliukai...1.3 -2 ne daugiau, ir tai su tutem ir marliukais....nu žinokit, visai nesinori,kad mano sūnus jau viso šito neturėdamas namie, imtų ir vėl norėti lopšy...buvo anadien puseserės mergytė 2 metų ir 2 mėn..su tute..tai manasis jau labai ja domėjosi.... doh.gif jei būč leidus, muset būtų ir į burną įsikandęs....
Beje, Baltike, gal žinai, ar lopšelinukų grupės yra skirstomos pagal amžių?, nes , tarkim mūsų darželyje yra net 3 lopšelio grupės, g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 08 spalio 2006 - 08:53
Sveikos mamytes,
Gal turite kokios tai informacijos apie l/d "Klevelis" ir "Ziogelis"?
Dekui.
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2006 10 08, 09:42)
4dienas nuėjo į darželį, po 2 sav pertraukos...vėl tempa 38 ...kosulys baisulingas..... doh.gif ..bėda bėda...dar ir broliuks mūsų vėl ta patį brūda pasigavo..tai daba abu tokie...nu žodžiu..... verysad.gif

nu maniskiui ir penktadieni sake buvo slogyte, tai nuvede pakvarcuoti, isplove ir ilasino vaistuku, tai iki pat siol tfu tfu tfu nieko neber. ir siand man jau galva isuze kada eisim i darzeli, noriu i darzeli? tai jau eitu ir miegotu kad tik greiciau rytojus ateitu biggrin.gif . idomu kaip ryt bus, tikiuos be asaru.o valgo kaip isprotejes, kaip niekad, ir vis sako, as taip darzeli valgiau. nu ir is kur toks geras pavyzdys darzelyje, negaliu patiket

QUOTE(Ramaskeleb @ 2006 10 08, 12:29)
Sveikos mamytes,
Gal turite kokios tai informacijos apie l/d "Klevelis" ir "Ziogelis"?
Dekui.

labas. apie ziogeli buvo rasiusios merginos, ir as pati ten vedziau dvi dienas, bet manajam nepatiko ir manes ne akimirkai nepaleido, ir siaip jau kiek girdejau ne kokie atsiliepimai, bet cia tik mano nuomone. siap ten daugiau nebevesciau, nekokios reputacijos tas darzelis.jei bus idomu galesiu daugiau papasakot i az, nes cia nenoriu viesinti, gal kazkam visai neidomu smile.gif
Atsakyti
Sonatarin, jei gali parasyk man i az apie ta ziogeli.
Esu ne klaipediete ir apie cionykscius gerus darzelius nieko nezinau.
Dekoju is anksto.
Atsakyti
4u.gif sweikos mamytes taigi arteja tas metas kai ir man pradeda rupeti darzelis tag gal galite patarti i kuri vesti savo jaunaja atzala?ir kokiu popieriuku reikia labai prasau padekite help.gif
Papildyta:
sonatarin tavo vietoje viesinciau juk seip reikia informuoti mus apie darzeliu reputacijas g.gif
Atsakyti
tai va penktadieni nuejau parsivesti,tai atbego manes pasitikti su sypsena iki ausu thumbup.gif klausiau aukletoju kaip jam naujoje grupeje,sake viskas gerai,tik va i lovyte prisysiojo per pietu miegeli blush2.gif nu bet juk buna taip kartais.siandien jie sprotuoti eis,tai isejo geros nuotaikos i darzeli tongue.gif tikiuosi nesugadins jos - pilvukas,juk turejom bedos penktadienio nakti - veme,ryte i poliklinika veziau,apsinuodijo nuo VISTIENOS RUKYTOS,jos gyvenime daugiau musu namuose nebus schmoll.gif ,as kaip nujausdama nenorejau jam duoti,vis bandziau isvilioti,bet kur tau - saukia,plesia is ranku,taip norejo jis jos doh.gif be reikalo,vien tik bedos pridare.vakar viduriavo,gerem vaistukus,galvojau gal siandien nevesti,bet ner kur palikti,tai isejo,bet prasiau aukletojos paskambinti,jei viduoriuoti prades vaziuosiu pasiimti,gydysimes toliau. blink.gif
Atsakyti
sonatarin i koki tu darzeli vaikuti vedi?
Atsakyti
QUOTE(Ingavysnia @ 2006 10 09, 11:51)
sonatarin i koki tu darzeli vaikuti vedi?

Aš ne Sonatarin, bet pabūsiu už ją - jos Majus ir mano Gustė lanko Pelėdžiuką thumbup.gif . Kaip tik šiuo metu po lauką vaikštinėja ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas apie l/d Radastele ir Traukinuka ka nors zinote?
Atsakyti