Įkraunama...
Įkraunama...

Domo gimimas

As gyvenu Londone, ir gimdziau taip pat Londone.mano sunelio gimimo data buvo nustatyta rupjucio 20-28d. bet sunus gime rugsejo 8d. tai va 2006 09 06d.is treciadienio i ketvirtadieni,apie 3 val.nakties pajutau skausmus,pagalvojau kad cia tik taip uzejo ir praeis,bet ziuriu kad skausmas vis kartojasi ir niekaip nepraeina,as tai atsigulu,tai atsikeliu,skausmas kartojasi kas 10 min.viskas galvoju prasidejo gimdymas,reikia vaziuoti i ligonine,pasizadinu vyra,nuvaziuojam i ligonine,mano gimda prasidariusi tik 1cm,sesele issiuncia namo.namuose prabunu iki 14val.skausmas darosi nezmoniskas,nuvaziuojam vel,patikrina sako gimda prasivere 2 cm,keliam tave i gimdykla.gimdykloj pastate man epidiurine,pragulejau rami iki 16val.atejo gydytoja patikrint ir sako,nutraukiam tau epidiurine,nes tavo gimda prasiverus tik 1cm,pasirodo ta kita sesele suklydo betikrindama. pastate laseline ir pradejo leisti skatinancius,skausmas daresi vis baisesnis ir baisesnis,dave kvepuot duju kauke,nieko ji nepadejo,tik vemt pradejau,palatoje tik as ir vyras nei vienos seseles,apie 1 val.nakties pradejau jau saukt ne savo balsu,tada vyras surado gydytoja,gimda buvo jau atsiverusi 4cm.pastate man epidiurine,kad pailseciau.penktadieni apie 15 val.gimda jau prasivere iki 9cm.ir viskas stop.na sako tai pradekim gimdyma,va cia ir prasidejo visas smagumas.nutrauke epidiurine,kad greiciau gimdymas vyktu.na pradejau stumt, stumiu stumiu,stumiu stumiu,valanda,dvi jau praejo niekaip negaliu istumt vaiko lauk,as jau jegu nebeturiu,guliu visa slapia,sveikatos pastumt nebera,tada gydytoja sako as paziuresiu kodel tu neistumi,o lia lia pasirodo vaikas skersai,sako as ikisiu pirstus o tu stumk,na ka darysi sukaupiu paskutines jegas ir stumiu toliau,nieko nesigauna.as jau pradejau ir lietuviskai ir angliskai keiktis,sakau darykit ka nors.tada atsivede tokia gydytoja,ji prakirpo man iki pat isanges,uzdejo vaikui ant galvytes vakumine pompa ir istrauke tada mano kudykeli lauk.mazylis mano jau nebekvepavo buvo visas melynas,isnese ji lauk,paskui ziuriu atnesa aciu dievui atgaivinta.vyras pasieme vaikuti nes as neturejau jegu jo paimti.nakti mus perkele i gimdyviu palata,man ivesta slangute kad slapinciaus i maiseli,ir pastatyta laseline kad stabdytu kraujavima.atveze mus su vaikuciu pamete i palata ir isejo visi,vaikutis pradejo verkt valgyt,pasikvieciu sesele sakau vaikutis nori valgyt ar galit atnest pienuko,na ji atnese buteliuka salto pieno ir padave man,as guliu prijungta prie tu laseliniu negaliu pasiekt vaikucio lopsio,vel skambinu,atejusiai seselei sakau gal galit man padet,sakau gal galit pamaitint mano vaikutis,nes as sakau negaliu atsikelt neturiu nei sveikatos ir laseline trukdo,o sesele man atsako,tavo vaikas ir maitinkis pati,mes neturim laiko.na ka atsikeliu pati,tik atsistojus kraujas vel sliukst vos ne kibirais,pasiimu vaikuti,pamaitinu ji tuo saltu pienu,palaukiu kol atsirugs ir dedu i lovele,po 15 min.vaikas apsivemia vel keliuos.perrengiu vaikuti ir paguldau,pati guluosi vel.lova visa permirkusi nuo kraujo,skambinu niekas nebeateina,iki ryto isguliu slapioj nuo kraujo lovoj.ryte atnese vaikui vel salto pieno pamaitinu ji,jis aisku vel viska isvemia.ir taip tris dienas kol buvom ligoninej,ir nei karto nebuvo issinese kudykelio kad galeciau is po tokio gimdymo nors viena nakti pailset.bet kai gryzom namo atrodo pasaulis apsiverte aukstym kojom,mazylis mano labai ramus,valgo gerai.tik mazutis truputi krupcioja per miegus ir dreba barzdyte jam,bet jau vis maziau,manau kad tai nuo gimdymo jam cia taip. tai va tokios to londono ligonines ir ju daktarai. verysad.gif
Atsakyti
Siaubas, skaičiau ir taip baisu pasidarė schmoll.gif
Aukit dideli ir stiprus 4u.gif
Atsakyti
Na jeigu londone toks poziuris i gimdyve ir kudyki,tai mes cia lietuvoi gimdom kaip ponios.Sveikateles Jums ir dziugiu akimirku. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perlita3: 17 spalio 2006 - 16:29
Laikykis 4u.gif dabar svarbiausia augti sveikiems. O negeri prisiminimai po truputi nublanks. Sekmes!
Atsakyti
Ogo, kokie gydytojai.

Linkiu jums pamiršti kuo greičiau blogas akimirkas, o patirti krūvą nuostabių savo šeimoje 4u.gif Aukite sveiki 4u.gif
Atsakyti
Jau nebe pirmą istoriją girdžiu panašaus pobūdžio apie Londono gimdyklas ir prižiūrinčius gydytojus... verysad.gif Kaip skaudu, kai šitoks požiūris į mamytę ir mažytį, ką tik išvydusį pasaulį vaikelį... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Ir skaudu ir graudu.. blink.gif

Aukit dideli ir stiprūs, sėkmės ir sveikatos judviem 4u.gif
Atsakyti
KAIP BAISU IR SUNKU SKAITYTI IR KOKĮ SIAUBĄ TAU TEKO PATIRTI doh.gif SVEIKATOS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jetau, kaip baisu. O vyras negalejo tau padeti: neleido jam pasilikti su tavim?

Ir nesuprantu, o vaikas neverke visa nakti nevalges? Nepamoke duoti pieno is kruties? Ar tu nenorejai pati maitinti? Skaitau, kaip siaubo filma...

Na, jei kita susiruosi gimdyti, tai butinai atvaziuok i Lietuva, cia tikrai zymiai geriau viskas.
Atsakyti
Siaubas, kokie londone daktarai beširdžiai doh.gif įdomu, jie ir su savais taip elgiasi, ar tik su kitataučiais g.gif

bet esi šaunuolė, aukit stiprūs ir sveiki 4u.gif
Atsakyti
ziauru as jums pasakysiu mega_shok.gif tikiuos Domuko buvimas siame pasaulyje privers pamirsti visus baisumus kuo greiciau 4u.gif
o kad dreba smakriukas, nieko baisaus. jis dreba daugeliui, kurie sunkiai gimsta. tarp ju ir musu Emuze mirksiukas.gif viskas susitvarko iki 3 menesiuku 4u.gif
Atsakyti
siaubas kazkoks.... reikejo kita daktare kvietis, ar vyras galejo skandala kelt... jauciu nebuciau tylejus.... doh.gif
bet svarbiausia kad dabar jums viskas gerai smile.gif aukit diduciai 4u.gif
Atsakyti
Nu ir tvarka blink.gif Aukit sveiki ri stiprūs 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti