Įkraunama...
Įkraunama...

Domo gimimas

Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
KAIP BAISU.... blink.gif
Atsakyti
Siaubas....Svarbu kad dabar viskas gerai 4u.gif
Man labiau pasiseke blush2.gif
Atsakyti
kosmaras kaskoks doh.gif net neisivaizdavau, kad taip galima su katik gimusiu vaikuciu ir tokias kancias patyrusia gimdyve elgtis unsure.gif geda jiems turety but blush2.gif blink.gif verysad.gif
svarbiausiai, kad dabar jau jums viskas gerai thumbup.gif didziausi linkejimai jusu seimai. sveikatytes jums wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu mamytes 4u.gif

auga mano vaikas stiprus, ir dickis, viskas gerai 4u.gif

as jau ir antro noreciau, bet kazkokia baime manyje vis dar gyvena g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke @ 2009 03 09, 09:15)
aciu mamytes  4u.gif 

auga mano vaikas stiprus, ir dickis, viskas gerai  4u.gif 

as jau ir antro noreciau, bet kazkokia baime manyje vis dar gyvena  g.gif



ar galima suzinot kokioj ligoninej gymdei?as esu labai apstulbusi,taip pat gymdziau londone ir esu patenkinta.pries gymdima galima sudaryt gymdimo plana, kaip nori gymdit su cezariu,epiduriniu ar pati 4u.gif o cia kaip sgyrdau tavo istorija negaliu patyket doh.gif mano gymdimas praejo gerai buvo keleta nesusipratimu bet viskas ok. ax.gif
apie daktarus nieko blogo negaliu pasakyt tik tiek kad jie labai geri ir malonus, net surado man per gymdima verteja is anglu i rusu kalba. mirksiukas.gif
2 dienas nedawe pakeist net sauskelniu,nes man tai yra 1 vaikas, tai mokino kas kaip daryt, kaip aprengt ir tt.. blush2.gif norejau gymdit pati bet gymdos kaklelis neatsidare tai is kart dare cezari.
ajsku yra visokiu ligoniniu,bet mes isrinkom gera,nes jai isrinkai bet kokia,nieko apie ja net nezinai tai visko gali buti. g.gif
is vieno pasakojimo tikrai nereik galvot kad londono daktarai yra blogi ir taip gali pasakyt "TAVO VAIKAS PATI IR MAITINK"tikrai netikiu doh.gif wacko.gif swoon.gif
cia tik lietuvoj taip gali pasakyt, o anglijoje visi su kudikiais labai gerai elgiasi drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(loretta22 @ 2009 03 09, 15:42)
ar galima suzinot kokioj ligoninej gymdei?as esu labai apstulbusi,taip pat gymdziau londone ir esu patenkinta.pries gymdima galima sudaryt gymdimo plana, kaip nori gymdit su cezariu,epiduriniu ar pati 4u.gif  o cia kaip sgyrdau tavo istorija negaliu patyket doh.gif mano gymdimas praejo gerai buvo keleta nesusipratimu bet viskas ok. ax.gif
apie daktarus nieko blogo negaliu pasakyt tik tiek kad jie labai geri ir malonus, net surado man per gymdima verteja is anglu i rusu kalba. mirksiukas.gif
2 dienas nedawe pakeist net sauskelniu,nes man tai yra 1 vaikas, tai mokino kas kaip daryt, kaip aprengt ir tt.. blush2.gif norejau gymdit pati bet gymdos kaklelis neatsidare tai is kart dare cezari.
ajsku yra visokiu ligoniniu,bet mes isrinkom gera,nes jai isrinkai bet kokia,nieko apie ja net nezinai tai visko gali buti. g.gif
is vieno pasakojimo tikrai nereik galvot kad londono daktarai yra blogi ir taip gali pasakyt "TAVO VAIKAS PATI IR MAITINK"tikrai netikiu doh.gif  wacko.gif  swoon.gif
cia tik lietuvoj taip gali pasakyt, o anglijoje visi su kudikiais labai gerai elgiasi  drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif




tai tu diekok dievui kad tau taip pasiseke, as buvau neseniai tik i londona atvykusi, nieko nezinojau, ir draugu neturejau, is kur man zinot kad galima pasirinkt ligonine kokia nori, ejau ten kur nusiunte gp, kadangi tada gyvenom leytone gimdziau leytonstono ligoninej...

o tu tiki netiki, man maziausiai rupi, sita istorija parasiau, tikrai ne konkursui, man viena pazystama pasiule cia ateit, ir paprasciausiai isliet savo skausma, tai as ji ir parasiau, be pagarzinimu be issigalvojimu... parasiau zodis prie zodzio kaip man buvo... niekas visu dakatru nekaltina, matei kad as juos visus kaltinciau, as aprasiau tos ligonines darbuotojus smile.gif

ir tu tik dziaukis kad tau neteko gimdyt taip kaip man....

ir mielos mamos nebekelkit sitos istorijos i virsu, noriu paprasciausiai viska pamirst... labai aciu 4u.gif
Atsakyti
O mes dar sakom,kad musu daktarai (kai kurie zinoma) nesiskaito su ligoniais,bet matau,kad ir uzsieni tas pats.Bet svarbiausia,kad esat sveiki ir laimingi,sekmes Jums !!! smile.gif
Atsakyti
siaubas kazkoks,uzjauciu,jokios pogimdyvines laimes,pas mus geriau net ir provincijoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglike3 @ 2009 03 11, 16:28)
siaubas kazkoks,uzjauciu,jokios pogimdyvines laimes,pas mus geriau net ir provincijoj ax.gif

na gal truputi geriau bet ir nieko gero schmoll.gif
Aukit sveiki ir stiprus 4u.gif Sekmes smile.gif
Atsakyti