Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesos ar Stanevičiaus mokykla?

Ruosiames rudeni eiti i Sviesos pradine mokykla.Fabijoniskese.Nieko nezinau apie mokytojas ,kurios mokys pirmokus.Gal kas zino ir gali apibudinti ir gal but rekomenduoti gera busimu pirmokeliu mokytoja.Mano sunus labai nedrasus ir issiblaskes,tad nenoreciau,kad butu prusiskos mokykos atstove.Be to labai noreciau,kad butu nusiteikusi mokyti visa klase,o ne tik grupele pirmaujanciu. Darzelyje jau susiduriau su aukletojomis ,kurios turi etatinius eilerasciu sakytojus, etatinius stukacius, o visi like- statistiniai vienetai.
Atsakyti
Va, man irgi idomu ka nors suzinoti apie mokytojas... As irgi saviske noreciau ten leisti. Beje, kaip ten su uzrasymu i ta mokykla?
Atsakyti
Labai idomu butu suzinoti atsiliepimus apie sia mokykla. Sia savaite turime apsispresti, ka rinktis: ar sia pradine mokykla, ar Staneviciaus vidurine.
Atsakyti
Sveiki.
Turime pasirinkti, kurią iš šių dviejų mokyklų lankysime. Šiaip Šviesos pradinė mokykla prie pat namų. Judrios gatvės pereiti nereikia. Kita vertus, baigus ją, vistiek reiks eiti į Stanevičiaus vidurinę (vėliau dar bus gimnazija). Galvojame, ar nebus vaikui per daug tų mokyklų keitimų, nors šiaip vyrukui bendravimo problemų nėra.
Gal kas turi kokių atsiliepimų apie šias mokyklas ir jų pradinių klasių mokytojas? Pradinukui ko gera svarbiausias pasirinkimo kriterijus yra mokytoja.
Atsakyti
QUOTE(jerry @ 2005 08 22, 07:38)
Sveiki.
Turime pasirinkti, kurią iš šių dviejų mokyklų lankysime. Šiaip Šviesos pradinė mokykla prie pat namų. Judrios gatvės pereiti nereikia. Kita vertus, baigus ją, vistiek reiks eiti į Stanevičiaus vidurinę (vėliau dar bus gimnazija). Galvojame, ar nebus vaikui per daug tų mokyklų keitimų, nors šiaip vyrukui bendravimo problemų nėra.
Gal kas turi kokių atsiliepimų apie šias mokyklas ir jų pradinių klasių mokytojas? Pradinukui ko gera svarbiausias pasirinkimo kriterijus yra mokytoja.

Manyčiau, kad geriau iš karto eiti į Stanevičiaus mokyklą. Mokytojai tikrai geri (kažkada persitvarkė mokykla ir paliko tik geriausius mokytojus), didelės perspektyvos ateityje. Pati mokiausi ir Stanevičiaus mokykloj ir "Šviesoj" pora metų. Tai kad.."Šviesoj" gal mažiau atitrūkstama nuo "darželio" režimo. Vaikai turi ten vos ne žaislų kambarius. Nuoširdžiai patrariu rinktis Stanevičiaus mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2005 08 22, 12:36)
Manyčiau, kad geriau iš karto eiti į Stanevičiaus mokyklą. Mokytojai tikrai geri (kažkada persitvarkė mokykla ir paliko tik geriausius mokytojus), didelės perspektyvos ateityje. Pati mokiausi ir Stanevičiaus mokykloj ir "Šviesoj" pora metų. Tai kad.."Šviesoj" gal mažiau atitrūkstama nuo "darželio" režimo. Vaikai turi ten vos ne žaislų kambarius. Nuoširdžiai patrariu rinktis Stanevičiaus mokyklą.



Negaliu palyginti siu mokyklu. Dukryte lanko Sviesos pradine. Kol kas esu labai patenkinta. O "zaislu" kambariai buvo labai gerai, vaikams daugiau erdves, bet nuo siu metu ju jau nebeliko, nes naikina antra pamaina ir is ju padare naujas klases.

O del mokyklu keitimo, tai as nemanau, kas siais "neramiais" smile.gif laikais vaikas mokysis visus 12 metu vienoje ir toje pacioje mokykloje. Juk atsiranda viskokios pakraipos, lygiai ir t.t. Man atrodo atvirksciai, as po pradines mazdaug matysiu i kuria puse ji linksta labaiu ir tokios mokyklos ieskosiu. Gal as klystu ir po 3 metu visai kitaip kalbesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi @ 2005 04 12, 21:40)
Ruosiames rudeni eiti i Sviesos pradine mokykla.Fabijoniskese.Nieko nezinau apie mokytojas ,kurios mokys pirmokus.Gal kas zino ir gali apibudinti ir gal but rekomenduoti gera busimu pirmokeliu mokytoja.Mano sunus labai  nedrasus ir issiblaskes,tad nenoreciau,kad butu prusiskos mokykos atstove.Be to labai noreciau,kad butu nusiteikusi mokyti visa klase,o ne tik grupele pirmaujanciu. Darzelyje jau susiduriau su  aukletojomis ,kurios turi etatinius eilerasciu sakytojus, etatinius stukacius, o  visi like- statistiniai vienetai.



Na ir kuria pasirinkote? Man labai patiko mokytoja Lina. Kaip tik siemet mokys pirmokus.
Atsakyti
Ruosiuosi simet leisti savo dukra.Ar nieks negalite konkreciau apibudinti busimu pirmoku mokytoju.O kas per Lina.Ta prasme,kuo ji tau,Pupse, patiko?
Atsakyti
Zinau,kad direktore ten labai maloni.bet taip pat zinau,kad is tos mokyklos kai kurie iseina kitur,kadangi is vaiku per mazai reikalaujam.Drauges sunus,kai nuejo i kita mokykla, mokytojai sake,kad jis gan prastai paruostas.Tai vat ir zinok,zmogau,ar cia to vaiko intelektas kaltas, ar tikrai mokykla?
Atsakyti
QUOTE(vasariuke @ 2005 10 26, 16:52)
Zinau,kad direktore ten labai maloni.bet taip pat zinau,kad is tos mokyklos kai kurie iseina kitur,kadangi is vaiku per mazai reikalaujam.Drauges sunus,kai nuejo i kita mokykla, mokytojai sake,kad jis gan prastai paruostas.Tai vat ir zinok,zmogau,ar cia to vaiko intelektas kaltas, ar tikrai mokykla?

Greiciau intelektas blush2.gif biggrin.gif Mano zuika dabar ketvirtoj klasej, mokytoja - stebuklas, dukra lydere, bet tiek veiklos turi ir tiek idomumo - ten dalyvauja, ta daro, ten laimi thumbup.gif Bent jau pas musu mokytoja mokymo lygis labai geras. Ankstesnese klasese tevai sutare samdydavo antra mokytoja, kad tuo paciu metu galetu padeti ir nespejantiems, ir per daug spejantiems bigsmile.gif - nes veiklos per pamokas tikrai netruksta. Dabar jau "dideli", taip stipriai suaugusiojo pagalbos nebereikia wub.gif
Apie mokykla - patys geriausi atsiliepimai, tik anglu mokytojos vis keiciasi (bet tai, matyt, daugumos mokyklu problema - geri anglistai uz mokytojo atlyginima sunkiai dirba...).
Atsakyti
Mes ruošiamės nuo rudens lankyti Stanevičiaus mokyklą, gal patartumėt pas kurią pradinių klasių mokytoją geriau užrašyti?
Atsakyti
As irgi nenusivylusi sia mokykla. Aisku, pasiziuresim kaip seksis 5 klasej kur nors kitur. Bet maniske irgi labai uzimta, mokytoja thumbup.gif moka suderinti grieztuma, reikluma, geruma, paskatinima ir t.t. Man labai patinka, kad ji daug snekasi su mokiniais, spendzia ivairias situacijas. Mokytoja sake , kad ju stipri klase, todel ir mokosi sparciai. O jau veiklos popamokines tikrai netruksta, dukra noriai lieka prailgintoj, nors nera dideles butinybes, bet jai patinka thumbup.gif
Atsakyti