Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

sena temaČia
kokių gerų minčių ir patarimų turite šiuo klausymu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 17 lapkričio 2006 - 19:20
aga laukiam mes neišmanėlės gerų idėjų biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
aš pernai tai odvanojau dušo žėlė ir kvepalus tokio pat kvapo. Dar laikrodį kažkada dėjau po eglute. Ai, kaip visada - maikė, triusikai lotuliukas.gif ir būtinai Kalėdiniais motyvais lotuliukas.gif
Atsakyti
As per vienas kaledas vyrui dovanojau auksine grandinele,nei stora,nei plona ir mokejau apie 350lt.
Atsakyti
Aš jau irgi užsakiau kvepalus iš katalogo,tad dovana jau kaip ir pasirūpinta unsure.gif
Atsakyti
aš prieš porą metų nupirkau priežiūros mašinai rinkinį, ten buvo ne rinkinys, o tiesiog supirkau ką radau lentynoj, šampūną, vašką, salonui valyti, kvepaliuku, t.t.
buvo gal 5-6 buteliukai, taip pat kempinė mašinai plauti - tai diedas kaip vaikas džiaugėsi
nes sakė, kad tokioms priemonėms visada gaila pinigų - aš nupirkau tokias visas geresnes, bent jau pagal kainą nepigiausias blush2.gif
Atsakyti
o as savo vyreliui siemet toki puodeli padariau wub.gif kol jis tuscias tai atrodo paprastas juodas puodukas,va kai uzpili karsta vandeni po truputi pradada rysketi grozis wub.gif nuotraukytes -mano ir mergaiciu musu,tai dabar gales gerti arbata ir i mus ziureti, o bunant toli nuo namu manau manau thumbup.gif dovana
Atsakyti
aš jau tokį puodelį dovanojau valentino dienos sproga... nuėjau į fotoatelje, nufotkino su zuikio ausim, kaip ir prašiau (jis mane zuikiu vadina wub.gif ).. tai jau patenkintas buvo kaip nzn kas thumbup.gif visiems kam reikia ir kam nereikia rodė lotuliukas.gif
šieme jau apsisprendžiau ant švenčių čeky laikrodžiui dovanosiu, o sausio vidurį bus jo gimtadienis, tai dovanosiu savo kokios sexovos nuotraukos (dar tuo reikės pasirpinti) puzzle bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2006 11 18, 10:37)
o as savo vyreliui siemet toki puodeli padariau  wub.gif kol jis tuscias tai atrodo paprastas juodas puodukas,va kai uzpili karsta vandeni po truputi pradada rysketi grozis  wub.gif nuotraukytes -mano ir mergaiciu musu,tai dabar gales gerti arbata ir i mus ziureti, o bunant toli nuo namu manau manau  thumbup.gif dovana

Kur? Už kiek? bigsmile.gif
Atsakyti
va čia yra nyuoroda. apie jį parašyta: magiškas puodelis su nuotrauka.. thumbup.gif kainuoja tai nemazai, bet žinok verta verta ir dar kartą verta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2006 11 18, 15:28)
va čia yra nyuoroda. apie jį parašyta: magiškas puodelis su nuotrauka.. thumbup.gif kainuoja tai nemazai, bet žinok verta verta ir dar kartą verta  wub.gif


čia tai tikrai gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
puodeli toki ir as esu dovanojus thumbup.gif liux dalykiukas.
Atsakyti