Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

QUOTE(pupute @ 2006 11 18, 13:28)
va čia yra nyuoroda. apie jį parašyta: magiškas puodelis su nuotrauka.. thumbup.gif kainuoja tai nemazai, bet žinok verta verta ir dar kartą verta  wub.gif

Aš irgi tokį dalykėlį dovanojau MB, tai reakcija buvo super thumbup.gif Bet labai svarbu, kad nebūtų apie tai žinojęs ir tokio dalyko matęs thumbup.gif
Nors dabar praėjus metams nuotrauka šiek tiek apsitrynė unsure.gif Bet vis viena kas pamato, tai labai stebisi bigsmile.gif
Atsakyti
o mano vyras užsiprašė "makniuko", mat jam jau labai senai jo jau reikia.Tai aš mąstau, kad reikia dar kažką sumastyt į vidų įdėt wub.gif
Atsakyti
Iš to psl labiausiai patiko pjaustymo lentelė su fotke laugh.gif Liuks idėja, tik reik sugalvot kam padovanot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2006 11 19, 13:59)
o mano vyras užsiprašė "makniuko"

O kas tai yra? blush2.gif
Atsakyti
As esu dovanojusi Kalendoriu su meniskai nufotkintom pusnuogem mergaitems... JAM patiko thumbup.gif
Dar termosiuka....nes vasara daznai isvaziuoja,tai riekia pusrytines kavos isideti....Tai irgi itikau mirksiukas.gif
Bet va siemet neisivaizduoju ka galeciau padovanot mielo sirdziai.... g.gif
Atsakyti
Kažkada dovanojau dėžę įrankiams susidėti. Labai patiko, nes vis pats gailėdavosi nusipirkti.
Atsakyti
aga, tikrai, kas tie MAKNIUKAI??? blink.gif
o apie lentele tai dabar pagalvojau - kokio nemėgstamo žmogaus fotkę užvarai ir raižo, pjausto sau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, as tai vyrui dovanosiu savaitgali dviese Palangoje viesbutyje prie juros, kad tas posventinis periodas linksmiau praeitu, na ir dar zinau, kad mano vyrui labai patinka rusu atlikejo Cojaus dainos, taciau jis jau mires ir nezinau kur gauti jo kompaktu, nes vyra sturi tik senu kaseciu, gal kas zinote kur butu galima gauti, buciau labai dekinga!
Atsakyti
Sveikos,
Sužavėjo mintis su puodeliu tuo stebuklingu, bet tam fotofabriko puslapyje nerandu parduotuvių adresų blush2.gif ar žinote kur Kaune tokius daro mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
yra mole kiek zinau, gali bandyti skambtelti 370 604 01010 ir pasiklausineti smulkiau mirksiukas.gif
aš kai gaminau tai man paskambino, nes sakiua kad nebusiu Kaune, tai pasake kad jau yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2006 11 18, 13:28)
va čia yra nyuoroda. apie jį parašyta: magiškas puodelis su nuotrauka.. thumbup.gif kainuoja tai nemazai, bet žinok verta verta ir dar kartą verta  wub.gif


Copy one toks puodelis 35lt kainuoja wink.gif Copy 1 jei yra Daukanto/Kęstučio gatvių kampe. Va, 10 lt ir susitaupys mirksiukas.gif
Atsakyti
irgi daro magiškus copy1? blink.gif nezinojau ax.gif
Atsakyti