Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 3

Kad niekas neatidarė, atidariau aš biggrin.gif Gero bendravimo 4u.gif
Pirma tema
Antra tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitta: 12 sausio 2007 - 15:34
uups, na ir kaip? Gavos pagaliau kas nors is dekupazinimo ar vis gi veltinio emeis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 01 12, 14:13)
uups, na ir kaip? Gavos pagaliau kas nors is dekupazinimo ar vis gi veltinio emeis? smile.gif


nahhhh, trenkiau lauk isiutus doh.gif 4 kartus ploviau blink.gif nemoku ash dazhu uztept, atrodo..nu,ant crack'o unsure.gif turbut nesusidraugausiu su dekupazhu vistik unsure.gif
Papildyta:
va, cia, kur nudazyta rudai, turejo but grazhutelis crack'as (baltai, su rudom gyslelem) ir apdekupazhinta shen bei ten ishmetytais neprasiskleidusiais roziu pumpureliais....
user posted image

ale visai puse bedos ir taip atrodo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 16:25)
nahhhh, trenkiau lauk isiutus doh.gif 4 kartus ploviau blink.gif  nemoku ash dazhu uztept, atrodo..nu,ant crack'o unsure.gif  turbut nesusidraugausiu su dekupazhu vistik unsure.gif

Pirma ant vazono truputį sunkiau , bent jau man ant lygaus paviršiaus lengviau, o vazonas ..... Su vazonu šiuoki toki niuansai gaunasi... rolleyes.gif
Antra... Kiek dariau dežukių kol kas visas po 2-3 kartus perdarinėjau.... Ranka dar "neatmušta".... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 17:33)
nahhhh, trenkiau lauk isiutus doh.gif 4 kartus ploviau blink.gif  nemoku ash dazhu uztept, atrodo..nu,ant crack'o unsure.gif  turbut nesusidraugausiu su dekupazhu vistik unsure.gif
Papildyta:
va, cia, kur nudazyta rudai, turejo but grazhutelis crack'as (baltai, su rudom gyslelem) ir apdekupazhinta shen bei ten ishmetytais neprasiskleidusiais roziu pumpureliais....
user posted image

ale visai puse bedos ir taip atrodo  tongue.gif


O tu noretum, kad tave sendintu per prievarta? biggrin.gif Va taip ir vazonikas siandien be nuotaikos biggrin.gif
O jei rimtai, tai labai liuks tas vazonas, man grazu smile.gif
Atsakyti
Man tai nuo Marabu crako spalva pasikeicia, ten kur buvo tepta crakas tai spalva tamsesne, bet skilinejimai matosi biggrin.gif
Atsakyti
Viensluoksnį cracką planvai tepti? Aš pirmą kartą kai tepiau irgi maniau, kad nieko neišeis. Jis iškart trauktis pradėjo. Lyg aliejų ant vandens papiltum. Truputėlį palaukus dar kartą šepetėliu ištepiau. kažkas gavosi. O gal taip ir turi būti.
Atsakyti
QUOTE(mamse @ 2007 01 12, 14:51)
Viensluoksnį cracką planvai tepti? Aš pirmą kartą kai tepiau irgi maniau, kad nieko neišeis. Jis iškart trauktis pradėjo. Lyg aliejų ant vandens papiltum. Truputėlį palaukus dar kartą šepetėliu ištepiau. kažkas gavosi. O gal taip ir turi būti.


su crack'u jau susitvarkiau (praskiedziau ir dziovinau su plauku dziovintuvu), bet kai tepu dazhus, shlyksciai matosi kiekvienas teptuko potepis,- kur pradeta,- riebiau, kur baigta,- persimato...yuck...
esu darius medine dezute,- nepalyginamai geriau gavosi unsure.gif
Sirenut, mano crack'as 'hobby line'...bet kazkoks inoringas irgi... nors spalvos gal ir nekeicia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 16:55)
su crack'u jau susitvarkiau (praskiedziau ir dziovinau su plauku dziovintuvu), bet kai tepu dazhus, shlyksciai matosi kiekvienas teptuko potepis,- kur pradeta,- riebiau, kur baigta,- persimato...yuck...
esu darius medine dezute,- nepalyginamai geriau gavosi unsure.gif
Sirenut, mano crack'as 'hobby line'...bet kazkoks inoringas irgi... nors spalvos gal ir nekeicia  unsure.gif

Aš dažniausiai kempine dažau. Bet, žinoma, jei potėpiai matosi lengva nebus. Dar turiu įsigyjus itin švelnų plokščią šepetėlį. Juo dažau ir lakuoju. Lako dryžių nesimato.
Atsakyti
Mergucios, o ant odos galima kazka suregzti/sudekupazinti?
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 01 12, 15:12)
Mergucios, o ant odos galima kazka suregzti/sudekupazinti?

uhu, galima...mano pirmas darbelis ir buvo ant odos rolleyes.gif
va tokia sege
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 12 sausio 2007 - 17:16
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 18:16)
uhu, galima...mano pirmas darbelis ir buvo ant odos rolleyes.gif
va tokia sege


Fainai atrodo, nesitikejau smile.gif
O kuo klijuota? Klijais tekstilei ar kaip?
Atsakyti