Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 3

QUOTE(Gardenija @ 2007 01 12, 15:20)
Fainai atrodo, nesitikejau smile.gif
O kuo klijuota? Klijais tekstilei ar kaip?

aha, mediumu tekstilei, paskui sendinau dvikomponenciu crack'u smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 18:24)
aha, mediumu tekstilei, paskui sendinau dvikomponenciu crack'u  smile.gif


Dekavoju 4u.gif
Tereikia man dabar isigyti kazkaip reikiamu dalykiuku, jei pavyks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 16:33)
va, cia, kur nudazyta rudai, turejo but grazhutelis crack'as (baltai, su rudom gyslelem) ir apdekupazhinta shen bei ten ishmetytais neprasiskleidusiais roziu pumpureliais....
user posted image




man grazu 4u.gif
o sage tai is vis superine ,kaip tik nusipirkau tekstilei mediumo..nu cirkai vel..kol gavau...teko vaziuot i salia esancia sala..tai tunelis 9 eurai...brangesnis pravaziavimas nei mediumas doh.gif lotuliukas.gif ale kad uzkabinot,tai dabar reik viska isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
o as dar viena vazona katik pabaigiau blink.gif
user posted image
tik jisai gelsvas realiai...nors gal nepabaigiau g.gif kazko truksta unsure.gif
Papildyta:
o gal ir pabaigiau....gyvai kazkaip graziau atrodo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 12 sausio 2007 - 22:35
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 23:33)
o as dar viena vazona katik pabaigiau blink.gif
user posted image
tik jisai gelsvas realiai...nors gal nepabaigiau g.gif  kazko truksta unsure.gif


Labai grazu, man kaip tik patinka, kad neapkrautas, toks lengvumo ispudis smile.gif
O man prasta diena, nesekas su vazoniku schmoll.gif Susiraukslejo, kaip nezinau kas, baisu, eisiu plaut unsure.gif

MONAMI, aciu bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 01 12, 23:10)
iš klaipėdos artmanijos parduotuvės jei už 30lt perki atsiunčia nemokamai mirksiukas.gif
www.artmanija.lt mirksiukas.gif


Ko tai man is viso neranda tokio puslapio g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 12, 22:36)
o as dar viena vazona katik pabaigiau blink.gif
user posted image
tik jisai gelsvas realiai...nors gal nepabaigiau g.gif  kazko truksta unsure.gif
Papildyta:
o gal ir pabaigiau....gyvai kazkaip graziau atrodo unsure.gif


nu liuks thumbup.gif

o mano seip ne taip padarytas sendinimas...nu nezinau dziuvo 3 paras tas cracas doh.gif bet kazkas gavos cool.gif o jau ramunes tai tikrai 45metu gavos...jau tokios suvalkiotos doh.gif lotuliukas.gif kita karta reiks po apacia jauciu baltai padazyt,kad nesigautu melynos doh.gif
irnesakyk.gif antras blynas gal bus sekmingesnis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Manaska @ 2007 01 12, 23:41)
nu liuks  thumbup.gif

o mano seip ne taip padarytas  sendinimas...nu nezinau dziuvo 3 paras tas cracas  doh.gif  bet kazkas gavos  cool.gif  o jau ramunes tai tikrai 45metu gavos...jau tokios suvalkiotos  doh.gif  lotuliukas.gif  kita karta reiks po apacia jauciu baltai padazyt,kad nesigautu melynos  doh.gif
irnesakyk.gif  antras blynas gal bus sekmingesnis
user posted image


Pirmiausia pagyrimai leliui 4u.gif Paziurejau i foto ir pamaniau: o, kokia faina nuotraukos ideja- vaikutis, uz jo rankos graziai isipaisiusios biggrin.gif Bet isiziurejus supratau, kad tai tik atspindys smile.gif
O remelis labai fainas 4u.gif Pavydziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 01 12, 20:41)
O man prasta diena, nesekas su vazoniku schmoll.gif Susiraukslejo, kaip nezinau kas, baisu, eisiu plaut unsure.gif

Ko tai man is viso neranda tokio puslapio g.gif


drinks_cheers.gif as eisiu to savo rudojo su rozhem vel shveist doh.gif kanors kita sugalvosiu...kad nereiktu sendint unsure.gif

QUOTE(Manaska @ 2007 01 12, 20:41)
o mano seip ne taip padarytas  sendinimas...nu nezinau dziuvo 3 paras tas cracas  doh.gif  bet kazkas gavos  cool.gif  o jau ramunes tai tikrai 45metu gavos...jau tokios suvalkiotos  doh.gif  lotuliukas.gif  kita karta reiks po apacia jauciu baltai padazyt,kad nesigautu melynos  doh.gif


thumbup.gif puikiai gavos...nujo, ramunes, aishku, galetu ir baltesnes but, bet siaip,- super.
nu pavydziu..kaipman ta prakeikta kraka ant vazono padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 01 12, 22:44)
Pirmiausia pagyrimai leliui 4u.gif  Paziurejau i foto ir pamaniau: o, kokia faina nuotraukos ideja- vaikutis, uz jo rankos graziai isipaisiusios biggrin.gif Bet isiziurejus supratau, kad tai tik atspindys smile.gif
O remelis labai fainas 4u.gif Pavydziu 4u.gif


aciu uz laiupses mano sirsei biggrin.gif
o del remo tai baik ... blush2.gif as visko ismokt tai neismoksiu...kaip cia merginos parodo darbus..bet pasiterliot visai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Pagrazinau ir as sunui golfiuka smile.gif. Jam kaip berniukui labiau merginos patinka (cia kas ziurejo filmuka "Ratai", supras apie ka as smile.gif ):
user posted image
Atsakyti
o aš savo kruopai kur pagražinau,šiandien įdėju į skalbenkę ir viskas nuėjo doh.gif ,tai gerai kad bent išverčiau į kitą pusę,o tai būtų visi rūbai apsipųkavę,nes vidinė tai buvo doh.gif ,patingėjau rankom plaut,bet jaučiu aš to mediumo pagailėjau g.gif
Atsakyti
As tai galvoju, kad tikrai skalbimo masina nelabai dekupazuotus rubus plauti galima, nesvarbu ka ten gamintojas rasho (na, gal ir galima skalbti, bet greiciausiai tik ranku skalbimo rezhimu (galbut ne visos skalbimo mashinos toki rezhima turi)).
Atsakyti