Įkraunama...
Įkraunama...

Panikos atakos

QUOTE(Xero @ 2011 09 05, 10:38)
Tai kad ta mano mazoji jau ne i darzeli, bet i trecia klase eina  smile.gif . Palydeti nebereikia. Dazniau buna,kad ji mane, niekur negalincia pajudeti, kur nors lydi  doh.gif .
O tau,jei eini su vaiku, nebuna geriau?

Oho, kaip laikas greit eina doh.gif
kaip kada.....kai su mažuoju, tai nebūna geriau, ir namie jei užeina blogumas, faktas kad yra vaiaks namie nepadeda...O jei su kitais..... g.gif Vasarą su didžiuoju ir jo draugu buvom parduotuvėj...Teko pameluot kad piniginę namie palikau ir bėgti namo....Deja....Ir su mb nuo parduotuvės durų teko grįžti namo...Bet tada dar vaistų negėriau unsure.gif Dabar jau nerizikuoju taip....Didžiojo prašau kad palydėtų bet niekad nebūnu tikra ar neužeis...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 09 05, 11:54)
Oho, kaip laikas greit eina doh.gif
kaip kada.....kai su mažuoju, tai nebūna geriau, ir namie jei užeina blogumas, faktas kad yra vaiaks namie nepadeda...O jei su kitais..... g.gif Vasarą su didžiuoju ir jo draugu buvom parduotuvėj...Teko pameluot kad piniginę namie palikau ir bėgti namo....Deja....Ir su mb nuo parduotuvės durų teko grįžti namo...Bet tada dar vaistų negėriau unsure.gif Dabar jau nerizikuoju taip....Didžiojo prašau kad palydėtų bet niekad nebūnu tikra ar neužeis...


O man faktas,kad vaikas namie,kazkaip nuteikia drasiau.Jei mirsiu, iskvies bent greitaja.Ji jau mate, kiek kartu mane greitoji isvezusi buvo doh.gif.
Vaistus dar vartoji kokius? Ar dalyvauji dar toje studijoje?
Man tai truko kantrybe - vakar kaliau AD. Dabar turi praeiti tam tikras blogumo tarpas, sukiles nerimas ir gal tunelio gale pamatysiu sviesa smile.gif .
Pradejau studijuoti, o kaip i paskaitas nueit? doh.gif
Cia ir pasireiskia visas situacijos beviltiskumas - lyg ir nori kazka daryti, eiti pirmyn ir negali...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xero: 05 rugsėjo 2011 - 11:14
Jau galvojau kad man cia vienai taip su parduotuvem yra..as jau kazkur menesi viena iki jos nenueinu doh.gif kai su vyru tai viskas gerai..su mama bandziau eiti tai teko prisesti kelis kartus..o kai viena tai tik pusiaukele pasiekiu ir atgal doh.gif kazkoks kosmaras..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif kaip laikotes?
as tai kazko prastokai...negera,bet nezinau net kas yra,siaip jegu trukumas gal g.gif
ar jums taip nebuna,kad negerai jauciates,bet jei kas paklaustu kas yra,nezinau ka pasakyt,negera ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute23 @ 2011 09 05, 12:26)
Jau galvojau kad man cia vienai taip su parduotuvem yra..as jau kazkur menesi viena iki jos nenueinu doh.gif  kai su vyru tai viskas gerai..su mama bandziau eiti tai teko prisesti kelis kartus..o kai viena tai tik pusiaukele pasiekiu ir atgal doh.gif  kazkoks kosmaras..

Eik tu, man tai parduotuvės siaubą kelia doh.gif Nors va vakar su dukra buvau priversta eiti į porą, kurios yra visai prie namų, į Maximą ir į dar viena PC...Jai mat mokslo priemonių reikėjo...Nu ir ką - sėkmingai nuėjau, neištiko nei PA nei silpnumo priepuolis, tai likau savim patenkinta tongue.gif

O va šnd ryte ėjau darban, jau norėjau į taksi sėst, bet suvokiau kad gerai jaučiuosi ir įlipau į mikriuką thumbup.gif

Ir kolkas visai nesijaudinu kad vienai reiks važiuot į polikliniką pas psichologę...Gal prieš važiuojant ir pradėsiu bijoti, kas žino...


QUOTE(*gitagita* @ 2011 09 06, 08:48)
Sveikutes 4u.gif kaip laikotes?
as tai kazko prastokai...negera,bet nezinau net kas yra,siaip jegu trukumas gal g.gif
ar jums taip nebuna,kad negerai jauciates,bet jei kas paklaustu kas yra,nezinau ka pasakyt,negera ir tiek ax.gif


Būna, žinoma būna....
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 09 06, 10:17)
Eik tu, man tai parduotuvės siaubą kelia doh.gif Nors va vakar su dukra buvau priversta eiti į  porą, kurios yra visai prie namų, į Maximą ir į dar viena PC...Jai mat mokslo priemonių reikėjo...Nu ir ką - sėkmingai nuėjau, neištiko nei PA nei silpnumo priepuolis, tai likau savim patenkinta tongue.gif

O va šnd ryte ėjau darban, jau norėjau į taksi sėst, bet suvokiau kad gerai jaučiuosi ir įlipau į mikriuką thumbup.gif

Ir kolkas visai nesijaudinu kad vienai reiks važiuot į polikliniką pas psichologę...Gal prieš važiuojant ir pradėsiu bijoti, kas žino...
Būna, žinoma būna....


thumbup.gif nu saunuole. Tu tu AD vartoji? Zinok ir man buva tokie nutikimai,kad pescia kazin kur nukulniuoju ir visas OK, dazniausiai tada,kai kur nors labai skubu su svarbiu reikalu.
Man tai siandien nekaip schmoll.gif . Kaip sakiau,pradejau AD, sirdis baladojasi, nerimas, bendras negerumas.
Papildyta:
Man Asentros pavartojus pora savaiciu, jau dazniausiai nustoja zeme po kojomis linguoti ir galiu eiti kaip normalus zmogus. Ir net i Akropoly viena nueiti biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 09 06, 09:41)
thumbup.gif nu saunuole. Tu tu AD vartoji? Zinok ir man buva tokie nutikimai,kad pescia kazin kur nukulniuoju ir visas OK, dazniausiai tada,kai kur nors labai skubu su svarbiu reikalu.
Man tai siandien nekaip  schmoll.gif . Kaip sakiau,pradejau AD, sirdis baladojasi, nerimas, bendras negerumas.
Papildyta:
Man Asentros pavartojus pora savaiciu, jau dazniausiai nustoja zeme po kojomis linguoti ir galiu eiti kaip normalus zmogus. Ir net i Akropoly viena nueiti  biggrin.gif.

Šiuo metu geriu Escitaloprama ir tuos vaistus kur pagal programą. Nežinau ką ten geriu - arba Lyrica arba Lorafeną...Nuaibodo. Noriu grti normalius AD o ne buti bandomuoju triušiu...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 09 06, 11:36)
Šiuo metu geriu Escitaloprama ir tuos vaistus kur pagal programą. Nežinau ką ten geriu - arba Lyrica arba Lorafeną...Nuaibodo. Noriu grti normalius AD o ne buti bandomuoju triušiu...



Bet uztad savijauta gereja smile.gif As tai irgi nelabai noriu kur iseiti, bet vistiek einu, nes zinau,kad jei sedesiu namuose ir bijosiu- tai bus dar baisiau sad.gif masinoj pasikroviau audioknyga apie baime, nors ten biski ne apie tokia baime, bet klausantis mintys kitur nenukeliauja smile.gif
Atsakyti
Sveikos paneles smile.gif kaip sekasi? Kaip nuotaikos? As tai vis nesedziu vietoj, bandau nugaleti savo ligas, bandziau sportuoti, (buvau kol kas tik 1 karta) siaip visai nieko, bet vistiek, matyt po kokio menesio tik rezultatai bus, gal galva prasvieses. Pradejau dometis- GALIMA GI SPORTUOTI NEISEINANT IS NAMU thumbup.gif
tad jei kam idomu, kas turi TORENTu programele, galima siustis is rutorg.ru (fitness programa- cardio party-ivedus i paieskos laukeli), arba ziureti, kaip sakoma "online"- http://cathe.com/video-clips. filmukai yra po 10 minuciu, kas pradeda-uzteks, po to galima didinti laika ir rinktis pratimus ivairioms raumenu grupems smile.gif tai va, siaip skaitau knygas, laukiu zygio pas psihologe, geriu triptana. Galiu pasakyti, kad nuotaika atsirado, o panikos dar yra, kartais silpniau, kartais stipriau doh.gif ziuresim kas iseis, svarbu nenuleisti ranku. Ko ir Jums visoms linkiu drinks_cheers.gif Gerai, kad ruduo dar toks sauletas kol kas, vissmagiau 4u.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif Optimistiškas rudeniškas laiškelis pas tave čia:)) Keista, nes kaip tik pati pradėjau sportuoti, vasara tingėjau, o rudenį, kai figūra jau dalinai bus slepiama, atsiverčiau į doros keliąbiggrin.gif O tiesa, kur bandei sportuoti, sporto klube ar kaip?Sveikinu su gera nuotaika, pastebėjau ir aš jos pagerėjimą truputį, kai pradėjau savimi daugiau rūpintis, kažko laukti ir panašiai...O dėl rudens pritariu - bent jau Vilnius saulės pilnas:) Teko vkr vienai per miestą pas psichologę važiuoti -nustebinau save, padėjo kvėpavimas, tiesą pasakius jis mane išgelbėjo. Nuvažiavau gan ramiai dėl jo ir grįžau atgal, pakeliui net norėjau užsukti į parduotuvę (viena...smile.gif ) tai šiandien bandau tos savarankiškos nuotaikos neprarasti. Pabandykite ir jūs panelės su tuo kvėpavimu, lb nuramina, o dar geriau - kad žinai, jog jeigu kas bus - tu kvėpuosi, susikoncentruosi ir kaip nors:)
Atsakyti
Taip, nusipirkau kupona i sporto kluba Zumba treniruotems. Siaip sportuoju gan seniai, universitete pas mus buvo gan stiprus sporto rezimas, db darbe viena karta i metus laikom normatyvus, tai atsipusti ner kada. Tos jegos treniruotes jau tiesa pasakius uznkniso, visur taspatsa per tapati. Ir aspamaniau, ruduo... uzsiemimu maziau, reik nueiti, tuo labiau akcija buvo.
O del kvepavimo norejau paklausti: chia jei jauti nuolatini nerima padeda? Nes as po skydliaukes operacijos tokio nerimo, kaip anksciau nejauciu. tik ta derealizacija/depersonizacija gasdina, tada ir prasideda baime... Tai man idomu ar kvepavimo pratimais ta busena sutvarkoma? Ar chia ne mano atvejis... g.gif

Gal kas zino tos derealizacijos/depersonizacijos tai psichologine ar psichiatrine problema? ax.gif
Atsakyti
Cia zumba vadinasi tos treniruotes kur atsiuntei nuoroda?:)Tai tu visai čia šaunuolė, aš tai lankyti kažko dbr dar nepasiruošus jaučiu būčiau..nors ką gali žinoti. Galima taip draugų susirasti smile.gif Man psichologė sake, jog ta derealizacija ir depersonalizacija atsiranda del dideles baimes, didelio nerimo..tai tik kita nerimo forma. Taigi, jeigu esi ramios busenos, taves tokie dalykai neistiks. Beje, jos nera pavojingos:) Tik nemalonios ir gasdina, o ypac, kai megstam visi turintys sita sutrikima sureiksmint savo pojucius iki katastrofisko lygio. Tai priezastys manau tikrai psichologines, bet paskui, kai visas kunas isitempia ir adrenalinas patenka i krauja, tai tikrai gaunasi ir psichiatrines:)) Man nuo kvepavimo ramaus, minciu nukreipimo, dingsta derealizacija greit beje:]

Atsakyti