Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Tęskite savo pasisakymus naujoje temoje.
Pas mus irgi ta pati bėda, tad mielai norėčiau su jumis pasikonsultuoti, kaip išgydyti savo mažylį...
Atsakyti
skaičiau visą aną temą ,bet taip ir neapsisprendžiau -ar kreiptis pas homeopatą ar pas Balevičienę privačiai nueit ?
pas mus tik ant žandukų AD ,jau laikas pas alergologę į Antakalnį eit ,nieks per du mėnesius nepagerėjo.
Atsakyti
Jei kam reikia buvusios informacijos, SENA TEMA čia mirksiukas.gif

Mantile, ir aš niekaip neapsisprendžiu. doh.gif Aš labai bijau, to pablogėjimo kuris būna nuo homeopatų unsure.gif Bijau, kad iki ligoninės su jais nedaeitume unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 20, 10:03)
Jei kam reikia buvusios informacijos, SENA TEMA čia mirksiukas.gif

Mantile, ir aš niekaip neapsisprendžiu.  doh.gif Aš labai bijau, to pablogėjimo kuris būna nuo homeopatų unsure.gif Bijau, kad iki ligoninės su jais  nedaeitume unsure.gif



Nu iki ligonines tikrai nedaeist schmoll.gif Juk jie seka ta paastrejima.....jei jau per daug stiprus pasidaro, liepia nutraukti vienu ar kitu vaistuku vartojima, arba pakeicia ju dozes mirksiukas.gif Mums irgi taip buvo.......kai jau laaaaaabai baisiai buvo paastreje, tai gydytojas pakeite vaistuku koncentracija ir viskas susitvarke ax.gif Mums tas baisusis paastrejimas laikesi gera savaite, o po to viskas tfu, tfu, tfu, (kad neuzkalbeciau) aciu Dievui tik geryn eina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laime2 @ 2007 01 20, 10:56)
Nu iki ligonines tikrai nedaeist schmoll.gif Juk jie seka ta paastrejima.....jei jau per daug stiprus pasidaro, liepia nutraukti vienu ar kitu vaistuku vartojima, arba pakeicia ju dozes mirksiukas.gif Mums irgi taip buvo.......kai jau laaaaaabai baisiai buvo paastreje, tai gydytojas pakeite vaistuku koncentracija ir viskas susitvarke ax.gif Mums tas baisusis paastrejimas laikesi gera savaite, o po to viskas tfu, tfu, tfu, (kad neuzkalbeciau) aciu Dievui tik geryn eina wub.gif

Kiba pati kokia homeopatė būsi, kad taip fanatiškai homeopatija tiki cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaila pelė @ 2007 01 20, 13:17)
Kiba pati kokia homeopatė būsi, kad taip fanatiškai homeopatija tiki  cool.gif



Ne, brangioji, nesu....ir anksciau pati i tai skeptiskai ziurejau, bet kai vaika su tradicine medicina ir hormoniniais tepalais davariau iki tokio lygio, kad buvo nebeuzsitraukiancios slapiuojancios demes, o pasitelkusi paskutine vilti homeopatija jau daugiau nei menesi nenaudojam jokiu hormonu ir vaikas tfu, tfu, tfu visai neblogai atrodo, tai zinok tikrai pasidariau "homeopatijos fanatike".......turbut tavo vaikui dar taip blogai nebuvo, kad taip puolineji zmogu, kuris tik nori palaikyuti ir padrasinti mamytes, kaip ir mane savo laiku palaike ir padrasino ajb bei svelnute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laime2 @ 2007 01 20, 14:39)
Ne, brangioji, nesu....ir anksciau pati i tai skeptiskai ziurejau, bet kai vaika su tradicine medicina ir hormoniniais tepalais davariau iki tokio lygio, kad buvo nebeuzsitraukiancios slapiuojancios demes, o pasitelkusi paskutine vilti homeopatija jau daugiau nei menesi nenaudojam jokiu hormonu ir vaikas tfu, tfu, tfu visai neblogai atrodo, tai zinok tikrai pasidariau "homeopatijos fanatike".......turbut tavo vaikui dar taip blogai nebuvo, kad taip puolineji zmogu, kuris tik nori palaikyuti ir padrasinti mamytes, kaip ir mane savo laiku palaike ir padrasino ajb bei svelnute wub.gif


Butent. As visiskai nezinojau nieko apie homeopatija ir ja absoliuciai nesidomejau netgi duodama vaikui ju vaistukus. Tiesiog tai buvo paskutinis siaudas, kaip dar vaikui buvo galima padeti, vienas dar neisbandytas budas. Ir kadangi jis suveike, norisi apie tai pasakyti visam pasauliui - bandykit, nenuleiskit ranku, gal ir jums tai gali padeti. Dabar vis ruosiuosi vaika vesti ir gydyti homeopatiskai ir nuo visokiu kosuliu, bet taip ir nenueinam, gal ir netikiu netgi labai tuo, todel geriam antibiotikus. Tiesiog nuo antibiotiku pasveikstam, o nuo alergijos mums jau niekas nepadejo. Todel gal kada nors prisiruosiu nukeliauti pas homeopatus ir del kitu ligeliu, nes juk geriau zoleles nei antibiotikai, bet...yra kaip ir yra. Tode negaliu pasakyti, kad po sio isgijimo tapau homeopatijos fanatike ar pan. Ne, bet vat kas liecia alergija - tikrai taip. Nes cia tradicine medicina negelbejo. Ir as pati be mamu forumo homeopatijos nebuciau atradusi, todel ir norisi visiems garsiai sakyti - yra ir toks budas, bandykite, tikekite ir gal pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 01 20, 01:58)
skaičiau visą aną temą ,bet taip ir neapsisprendžiau -ar kreiptis pas homeopatą  ar pas Balevičienę privačiai nueit ?
pas mus tik ant žandukų AD ,jau laikas pas alergologę į Antakalnį eit ,nieks per du mėnesius nepagerėjo.

Buvom mes pas Balevičiene, nieko gero schmoll.gif . Verta su ja pasitarti nebent del odelės priežiūros, kokiais nehormoniniais tepalais teplioti, kuo šlapiuojančias žaizdas užgydyti. Bet ji visą laiką rekomenduoja ir hormonų tepalus doh.gif . Nors ir sumaišyti su kitais neutraliais tepalėliais, bet vartojami ilgą laiką jie daro savo juodą darbą, duoda laikiną pagerėjimą, bet nutraukus juos bėrimai vėl sugrįžta. verysad.gif Pas mus padai išberti, tai pasiūlė gydyti hormonų injekcijom į padus. doh.gif Sūnus vos nenualpo apie tokį gydymo metodą išgirdęs fear.gif
Atsakyti
gal kas galit parekomenduot gerą homeopatę ir kiek kainuoja vizitas parašyt .Dėkui .
Atsakyti
Sveikos alergisku vaikeliu mamytes,

Rytojui uzsirasiau pakartotinai pas Misiu. Vakar po ismaudymo kaip visad istepiau riebinanciais tepaliukais odele, sianakt miegojo kaip angelelis ax.gif Savaite praejo nuo didziulio paumejimo, o siandien jau daug geriau atrodo. Ir nesikase thumbup.gif Nors visad po maudyniu naktis buna kosmariska, nes draskydavosi net per miegus...
Kadangi nenieztejo, tai ir miegojo vaikas gerai. Aisku ir mes su teveliu i aki putem bigsmile.gif

O kas dar abejoja eiti gydytis pas homeopatus, matyt tikrai dar tradicine medicina ju nepavede. Kai pagalvoju, kad jei buciau bent pries metus zinojus apie homeopatija, gal jau butu mano beibis sveikas...
Atsakyti
Nu, kodėl nepavedė g.gif neišgydo taip pat kaip ir jūsų. Tačiau esu skaičiusi, kad homeopatija turi ir šalutinį poveikį, arba gali turėti, todėl ir bijau prasidėti doh.gif o jeigu man per tą paūmėjusią savaitę iššauks bronchinę astmą??
Atsakyti
Limcamca, bet ar jus dar vis tikites isaugti? Kiek laiko serga tavo vaikiukas, kokios jusu demeles? As nebuvau nieko girdejusi apie homeopatijos salutini poveiki. Kaip ir sakiau, nesugebu iki galo pasidometi niekuo sad.gif Ir bent jau as is homeopates konsultacijos gavau daugiau ziniu ,nei per visa gydymosi laika. Is tiesu musu jis nebuvo labai ilgas, ta prasme jau to tragisko berimo, bet kojyciu linkius, rankas bere ilgiau nei metus. O tada, kai isbere nuo kaklo iki koju (na mums veiduko nebere), ir prasidejo depresijos...Gal nori atsiusiu nuotraukyciu, kaip mano mazius atrode? Gal tai ir ne tragiskiausias variantas, bet man jis buvo baisiausias pasalulyje... Gal ir jus panasus, tai gal ir jums nebutu to baisaus paumejimo?
Atsakyti