Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

Nuostabu kai savo namus kuri pati, nusiperki arba pati padarai mielą smulkmenėle, ir pritaikai prie savo namų wub.gif
Idomu pasidalinti idejomis ką esate sukurusios pačios, kad JUSU namuose butu jaukiau mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip pat megstu pati puosti namus, labai daznai uzsuku i interjero aksesuaru parduotuves, pasisemti nauju ideju, gaila, kad paisyti nemoku, nes ir paveikslus pati piesciau g.gif o siaip niekada nevelu pradeti mokytis lotuliukas.gif tik idomu kur???????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(barbija @ 2007 01 20, 15:44)
As taip pat megstu pati puosti namus, labai daznai uzsuku i interjero aksesuaru parduotuves, pasisemti nauju ideju, gaila, kad paisyti nemoku, nes ir paveikslus pati piesciau  g.gif o siaip niekada nevelu pradeti mokytis  lotuliukas.gif  tik idomu kur????????  g.gif

O kokiose interjero parduotuvese lankaisi? smile.gif As irgi megstu ivairias originalias smulkmeneles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(groovyl69 @ 2007 01 20, 16:56)
O kokiose interjero parduotuvese lankaisi?  smile.gif  As irgi megstu ivairias originalias smulkmeneles  thumbup.gif

As lankausi europoje, vcupe ir kartais akropolyje, kartais buna tikrai simpatisku niekuciu thumbup.gif
Noriu dabar koki grazu paveiksliuka su peizazu pasikabinti, bet nezinau kur pirkti? gal kas galetu patarti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(barbija @ 2007 01 21, 14:50)
As lankausi europoje, vcupe ir kartais akropolyje, kartais buna tikrai simpatisku niekuciu thumbup.gif
Noriu dabar koki grazu paveiksliuka su peizazu pasikabinti, bet nezinau kur pirkti? gal kas galetu patarti blush2.gif

Gali pasiziureti adresu: www.freewebs.com/mazojigalerija ten galima uzsisakyti arba issirinkti ax.gif
man labai patinka vcupe esanti parduotuve "miestas" ten jau ne viena daikciuka pirkau, ir siaip ideju galima pasisemti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 21 sausio 2007 - 15:17
man dabar mintys sukasi, kaip visą svetainę įsirengt g.gif
ar jūs čia šitoj temoj kalbėsite tik apie detales? ar ir apie visą interjerą? rolleyes.gif

mąstau ir apie grindis, ir apie naujus baldus g.gif
kambarys 20 kv m, standartinis, su balkonu.
Atsakyti
QUOTE(Manzaneda @ 2007 01 21, 16:56)
man dabar mintys sukasi, kaip visą svetainę įsirengt  g.gif
ar jūs čia šitoj temoj kalbėsite tik apie detales? ar ir apie visą  interjerą?  rolleyes.gif

mąstau ir apie grindis, ir apie naujus baldus  g.gif
kambarys 20 kv m, standartinis, su balkonu.

mes cia kalbesime apskritai apie visa interjera, o jums manau reiketu rinktis tokias spalvas ir atspalvius su kuriais gerai jauciates. Kambarys nera mazas, todel galima pazaisti ir tamsesnemis spalvomis. As savo svetaine taip pat noreciau perdaryti, grindu noriu tamsaus raudonmedzio ir balkono duru stikliniu iki pat zemes... smile.gif o sienu noriu sviesiu, kad asocijuotusi su saule, ugnimi, siluma, viena siena, kur stoves pavyzdziui sofa galima daryti ryskesne, ornamentuota arba su piesiniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 21 sausio 2007 - 16:52
mes galvojame apie tamsius baldus, dėl grindų dar neapsisprendžiam, o kad sieną vieną kitos spalvos - čia gera mintis smile.gif ačiū smile.gif

groovly69, o Jūs lango rėmus mąstote - baltus/šviesius? ar tamsius?
Atsakyti
QUOTE(Manzaneda @ 2007 01 22, 00:32)
mes galvojame apie tamsius baldus, dėl grindų dar neapsisprendžiam, o kad sieną vieną kitos spalvos - čia gera mintis smile.gif ačiū smile.gif

groovly69, o Jūs lango rėmus mąstote - baltus/šviesius? ar tamsius?

net nezinau, balta tinka prie visko siaip vel reikia derinti prie sienu, bet kogero rinksiuos baltus ir finansu atzvilgiu ir del to, kad sviesa sklinda per langa noretusi, jog niekas jos netemdytu ir neremintu. O jei leis pasirinkti ir labai kainos nesiskirs tai rinksiuos tokiu spalvu kaip siena, galbut siek tiek sviesesnius mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 22 sausio 2007 - 13:34
QUOTE(groovyl69 @ 2007 01 21, 17:17)
Gali pasiziureti adresu: www.freewebs.com/mazojigalerija ten galima uzsisakyti arba issirinkti  ax.gif
man labai patinka vcupe esanti parduotuve "miestas" ten jau ne viena daikciuka pirkau, ir siaip ideju galima pasisemti  thumbup.gif

aciu uz nuoroda, uzsisakiau paveiksla thumbup.gif clap.gif pagaliau salono sienos nebebus tokios tuscios, aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Manzaneda @ 2007 01 22, 01:32)
mes galvojame apie tamsius baldus, dėl grindų dar neapsisprendžiam, o kad sieną vieną kitos spalvos - čia gera mintis smile.gif ačiū smile.gif

groovly69, o Jūs lango rėmus mąstote - baltus/šviesius? ar tamsius?

tamsus labiau mano manymu tiktu prie kokiu nors prbangiu, tamsiu apmusalu sienu, o sviesus prie sviesiu namu, svetaineje geriau sviesius deti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane šviesios spalvos namuose irgi "veža", tiesiog jaučiuosi gerai thumbup.gif Tik vat kas nepatinka - intensyvios spalvos namuose doh.gif kažkaip pavargsti nuo jų unsure.gif
Atsakyti