Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(Skeveldra @ 2007 01 23, 00:40)
Mane šviesios spalvos namuose irgi "veža", tiesiog jaučiuosi gerai thumbup.gif  Tik vat kas nepatinka - intensyvios spalvos namuose  doh.gif  kažkaip pavargsti nuo jų unsure.gif

pritariu thumbup.gif sviesios spalvos nuteikia gerai, beje sienos pries langus turetu buti kuo sviesesnes, kad stipriau atspindetu krintancia sviesa, be to dienos sviesoje atrodo kitaip (igauna melsvumo, ryskumo) nei dirbtineje sviesoje, del to reikia rinktis ypac atsargiai... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 23 sausio 2007 - 07:49
QUOTE(groovyl69 @ 2007 01 22, 21:42)

ok.gif galima eksperementuoti kaip nori, taciau savo namuose vertetu jaustis gerai, o svelnios spalvos tam ir nuteikia. Noriu perdaryt valgomaji, bet pagal save, cia butu siurprizas grizusiam vyreliui doh.gif devil.gif tik gal galit patarti ka po ko reiketu parinkineti. Turiu minciu, bet jos kol kas chaotiskos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(barbija @ 2007 01 23, 08:58)
ok.gif galima eksperementuoti kaip nori, taciau savo namuose vertetu jaustis gerai, o svelnios spalvos tam ir nuteikia. Noriu perdaryt valgomaji, bet pagal save, cia butu siurprizas grizusiam vyreliui  doh.gif  devil.gif tik gal galit patarti ka po ko reiketu parinkineti. Turiu minciu, bet jos kol kas chaotiskos  doh.gif

kiekvienas individualiai pagal save renkasi, o as manau kad pirmiausia reikia parinkti grindu spalva, tada galines sienos spalvas, veliau lubas, jos negali buti per tamsios. Tai atlikus galima rinktis tinkancia soniniu sienu spalva, tada reikia parinkti spalva kuria dazysite kitas detales (duris). Tiesa reikia nepamirsti jog i si vaizdeli privalo "isipaisyti" ir baldai, gobelenas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovyl69 @ 2007 01 23, 10:07)
kiekvienas individualiai pagal save renkasi, o as manau kad pirmiausia reikia parinkti grindu spalva, tada galines sienos spalvas, veliau lubas, jos negali buti per tamsios. Tai atlikus galima rinktis tinkancia soniniu sienu spalva, tada reikia parinkti spalva kuria dazysite kitas detales (duris). Tiesa reikia nepamirsti jog i si vaizdeli privalo "isipaisyti" ir baldai, gobelenas.  mirksiukas.gif

thumbup.gif ne nu man patinka 4u.gif jauciuosi pakliuvus pas dizaineri konsultanta, tikriausiai nemazai praktikos turejot, super thumbup.gif tikiuosi ir toliau galima bus konsultuotis blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
norėčiau jūsų patarimo 4u.gif Mūsų butas per du aukštus, taip gaunasi, kad svetaine pirmame aukšte yra kartu su virtuve ir dar laiptais, nu žodžiu vietos ne tiek daug. Aš manau, kad reiktų daryti kuo šviesiau, kad optiškai padidinti plotą. Žadam grindis daryti šviesaus parketo, sienas gal šviesiai pasteline geltona, tik va nežinau kokias lubas daryti? ar baltas ar irgi gelsvas šviesiai? Kaip jūs manote? Gal ką kitaip pasiūlytumėte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smalsuole @ 2007 01 23, 23:00)
norėčiau jūsų patarimo 4u.gif  Mūsų butas per du aukštus, taip gaunasi, kad svetaine pirmame aukšte yra kartu su virtuve ir dar laiptais, nu žodžiu vietos ne tiek daug. Aš manau, kad reiktų daryti kuo šviesiau, kad optiškai padidinti plotą. Žadam grindis daryti šviesaus parketo, sienas gal šviesiai pasteline geltona, tik va nežinau kokias lubas daryti? ar baltas ar irgi gelsvas šviesiai? Kaip jūs manote? Gal ką kitaip pasiūlytumėte?  4u.gif

as manau baltas,cia man tiesiog taip labiau patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 24, 01:28)
as manau baltas,cia man tiesiog taip labiau patinka rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Baltas. Patikrintas variantas.
Atsakyti
QUOTE(Smalsuole @ 2007 01 24, 00:00)
norėčiau jūsų patarimo 4u.gif  Mūsų butas per du aukštus, taip gaunasi, kad svetaine pirmame aukšte yra kartu su virtuve ir dar laiptais, nu žodžiu vietos ne tiek daug. Aš manau, kad reiktų daryti kuo šviesiau, kad optiškai padidinti plotą. Žadam grindis daryti šviesaus parketo, sienas gal šviesiai pasteline geltona, tik va nežinau kokias lubas daryti? ar baltas ar irgi gelsvas šviesiai? Kaip jūs manote? Gal ką kitaip pasiūlytumėte?  4u.gif

jus visiskai teisi, sviesus atspalviai optiskai praplecia erdve, gera varianta pasirinkot, o mano patarimas butu toks, jei lubos nera labai zemos galima daryti ir baltas ir sienu spalvos, taciau esant zemoms luboms geriau butu sienu spalvos arba siek tiek sviesesnes, taip neissiskirtu is vaizdo ir optiskai nezementu. mirksiukas.gif
as pati irenginejus esu mazas erdves, tai siaip labai smagu, labai daug ka duoda baldai ir isplanavimas smile.gif thumbup.gif
svarbiausia pasikliauti intuicija, juk mes moterys, mes galim viska thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 24, 01:28)
as manau baltas,cia man tiesiog taip labiau patinka rolleyes.gif

gaila, negalima deti i sia tema nuotrauku, turiu neblogu pavyzdziu su tikrai graziai suderintomis baltomis lubomis prie yvairiu sienu smile.gif
o ka jus galvojat apie ne visai lygias lubas, su faktura? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 24 sausio 2007 - 12:52
Patarkite!!! Vyras labai nori plyteles salone det, ir siaip as nieko pries, bet kokia spalva pasirinkt tai neisivaizduoju, nes baldu dar nebus, kai reikes plyteliu rinktis. Kai galvojom laminata ar parketa det,man paprasciau buvo, medis yra medis, daug prie ko pritaikyt galima. g.gif
Atsakyti
Kokia šauni tema, kaip tik salionui ruošiamės daryt remontą iš pagrindų thumbup.gif
tik dar nieko nesam nusprendę
QUOTE(groovyl69 @ 2007 01 24, 12:50)
gaila, negalima deti i sia tema nuotrauku, turiu neblogu pavyzdziu su tikrai graziai suderintomis baltomis lubomis prie yvairiu sienu smile.gif
o ka jus galvojat apie ne visai lygias lubas, su faktura?  unsure.gif

nuotraukas būtų galima įdėti per kitą psl, pvz, aš dedu per www.photobucket.com
arba man atsiųskite į emailą linsem[eta]takas.lt , įdėsiu čia mirksiukas.gif
[eta]=@
(adreso nerašau su @ dėl SPAM'inių laiškų)
Atsakyti
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 24, 16:11)
Patarkite!!! Vyras labai nori plyteles salone det, ir siaip as nieko pries, bet kokia spalva pasirinkt tai neisivaizduoju, nes baldu dar nebus, kai reikes plyteliu rinktis. Kai galvojom laminata ar parketa det,man paprasciau buvo, medis yra medis, daug prie ko pritaikyt galima. g.gif

plyteles, taip pat grazu , juolab kai sitiek pasirinkimo parduotuvese. Tiesiog reiketu pasiimti su savimi sienu spalvos pavyzdi ir derinti arba paprasyti konsultanto pagalbos. Tik nesirinkit mazu plyteliu, geriau dideles, sugarancios, mozaikos ornamentus, kad nebutu ispudzio tarsi vonioje. Dar reikia ivertint, kad plyteles saltos ir reikia sildomu grindu.
Galima deti tik koki fragmenta plyteliu, o likusias grindis deti medines. Bus vargo renkant baldus, tiks arba labai aristokratiski arba visai modernus priklauso nuo plyteliu.
Zodziu ideja originali, nepatingekit pavaiksciot po parduotuves, manau kai pamatysit ko reikia bus viskas aisku, beje ant plyteliu labai grazu patiestas minkstas ilgo plauko kilimas... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lindra @ 2007 01 24, 17:15)
Kokia šauni tema, kaip tik salionui ruošiamės daryt remontą iš pagrindų  thumbup.gif
tik dar nieko nesam nusprendę

nuotraukas būtų galima įdėti per kitą psl, pvz, aš dedu per www.photobucket.com
arba man atsiųskite į emailą linsem[eta]takas.lt , įdėsiu  čia mirksiukas.gif
[eta]=@
(adreso nerašau su @ dėl SPAM'inių laiškų)

aciu, labai pameginsiu sukurti, o jei ne atsiusiu jums foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus. Tai butent del sildomu grindu ir teks plyteles det, nes nelabai norisi radiatorius kabint, parketo neimanoma det ant sildomu grindu,laminata galima, bet jis irgi ne taip gerai siluma praleidzia, kaip plyteles.
Papildyta:
vat del spalvos labiausiai pasimetusi,bijau, kad baldus po to bus sunku parinkt
Atsakyti