Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

Na man šitos pakabos tai kraupios....Kaip iš siaubo filmo unsure.gif Nepyk,bet negražu,tiesiog šlykštu unsure.gif
Atsakyti
Kiek čia jautrių butybių angel_not.gif Pakabos kaip pakabos,jei tik interjere tinka.Kai nešiojam kailinius,tašes ir dar ivairių daiktų iš negyvų gyvunelių odos ar kailio,tai normalu,o pakabos iš kanopų koks siaubas swoon.gif
Atsakyti
Na kailiniai bent graziai atrodo,bet tie nagai- blink.gif nebuvau maciusi tokiu cirku,gal medziotoju interjeriu tik tinkami.
Atsakyti
as visai nesu jautri ir sirdis del gyvunu krauju neplusta, bet prie tokios pakabos negaleciau nei prisiliesti laugh.gif ... jei reiketu nuo jos nusikabinti palta, turbut iseiciau geriau be palto rolleyes.gif .
Su kailiniais, zinoma, galima lyginti jei labai norisi, bet manau, kad vis delto sioks toks skirtumas yra - juk turbut kiekvienam ne tas pats, ar ant stalo gules parsiukas isverstais viduriais, ar kepsnys leksteje, ane?
Atsakyti
Aciu merginos uz komentarus 4u.gif skaitau ir linksmai juokiuosi:D
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2009 10 01, 22:20)
Sveikos dizianeres:) noriu jusu komentaru apie mano namuose esancias pakabas. esu medziotojo dukra, todel man jos pasirode nerealiai grazios ir tokiu nerasi kas antram bute. ka manot jus? ar kabintumete tokias pas save? aciu uz kritika

[img] http://img-fotki.yan...5122_b042cde2_L


Nieko baisaus nepamaciau schmoll.gif Ne mano stilius ir tiek. Sakyciau tokios labiau tiktu i sodyba arba i pirtele... man namuose nelabai.

Bet tikrai esu macius ir ragu ir kailiu ant grindu ir sofu ir net gyvunu iskamsu - man tai nieko baisaus, nesu prie zaliuju ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės smile.gif

Užsukau čia paprašyti Jūsų pagalbos derinant spalvas name, nes nesu labai didelė dizaino žinovė, tad gal ką patarsite blush2.gif
Pradėjom rinktis spalvas pirmam aukštui ir nežinau kokias spalvas galima butu derinti prie raudonmedžio grindų (svetainė ir virtuvė bendra erdvė). Baldu svetainėje norime baltų, kažkur buvau mačiusi, kad tada galima ir virtuvėje klijuoti baltas grindų plytelės ir baltas virtuvės komplekto bei baro stalviršiai, sienas tarp spintelių raudonom plytelėm, o virtuvės komplektas juodo šokolado spalvos...na kažkas panašaus, bet gal yra kažkokių kitų variantų prie tų nelemtų raudonmedžio grindų? doh.gif
Ačiū už pagalba ax.gif
Atsakyti
na neee as tokiu pakabu nenoreciau... Kaip nesuprantu kaip zmones gali nusauti gyvuna, taip cia neee...

Kalban tapie savu namu kurima... as tai darau pati nuo A iki Z... Sia vasara isvaziavus MB sumasciau pakeisti miegama - buvom kalbeje kad per sviesus jis mums - norejosi jaukumo, intymumo rolleyes.gif
taigis tik vyras isvaziavo - isstumdziau baldus, spakliavau skyles, sveiciau, daziau, siuvau lovatiese, pagalveles... deliojau zvakes, reminau nuotraukas...

Vyras liko issiziojes kai gryzo blush2.gif Man po siai dienai patinka smile.gif Idomiausia - kad MB brolis, statybininkas labai gerai ivertino mano kaip sienu spakliuotojos, sveitejos ir dazytojos darba biggrin.gif

Dar viskas iki galo nera uzbaigta - niekaip neprispaudziu MB kad pasleptu teliko laidus; paciai rankos nedaeina iki sviestuvu - noriu juos nudekupuoti ax.gif Si savaitgali turiu minciu siam darbui atsideti smile.gif

Cia kaip buvo IKI remonto
user posted image

O cia jau PO remonto
user posted image

ax.gif
Papildyta:
rakatanga, kokias sienu spalvas rinktis labai priklauso nuo patalpos apsvietimo...
Labai seku dizainerio Thom Filicia darbus (kasdien ziuriu jo laida per STYLE kanala, parsisiunciau jo knyga) - man jo interjerai superiniai... pasigooglink panau tikrai rasi i ka akis paganyti...
kiek as suprantu - tai jei renkiesi sviesius baldus, sienos gali buti ir tamsesnes... man labai patiko vat sis variantas mano mineto dizainerio - siena tamsi, bet isdazytas sviesus "blynas" i kuri pakabintas veidrodis, paprasta bet labai grazu (bent jau man smile.gif )
user posted image
Atsakyti
Rakatanga as rinkciausi sviesias spalvas. nes grindys jau bus ryskus akcentas smile.gif
Zaneta grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2009 11 13, 10:59)


labai gražiai pasidarei thumbup.gif . O ką jau kalbėti, kad viską pati blink.gif . Tikra šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
O as manau kad grindys negali buti akcentu... nebet yra labai didelis plotas ir mazai baldu... g.gif
A esu uz visuma, kai negali pasakyti kas patinka konkreciai, bet visuma tave apgaubia rolleyes.gif

giedre.v, linnn aciu 4u.gif
Jau kuriu planus kaip kitus kampussutvarkyti... Pirmi eilej vaiku kambariai... Dicke vis dar vienam kambary su viduriniaja, mazoji kol kas dar miegamam.. Bet didzioji jau nori savo kampo, tad teks darbo kambari kazkur iskelt i koki kampa, o ji atiduot diziajai - jau prijekteli pasidariau, dabar MB reikia prispausti kad spinta rubu padarytu... Noriu kad is mediniu skydu padarytu, as tada sendinimo budu nudazyciau... Nebemegstu laminato baldu... nuobodus man jie... daugiau tam kambariui nieko special nereiktu issiversciau su tuo ka turim...
Atsakyti
Labai gaila, kad šiuo metu neturiu plano, tada gal butu lengviau man paaiškinti: Svetainė yra pietvakarių pusėje su dideliais vitrininiais langais i abi puses, o virtuvė šiaurės vakarų pusėjė langai irgi i abi puses, bet ten visgi dėsim halogenus, tad bus šviesu, tarp svetainės ir virtuvės vaarinėje pusėje yra dar vienas didelis vitrininis langas. Svetainės rytinėje pusėje bus židinys viduryje sienos, todėl galvojau, kad tad abi puses tarp židinio dažyti ryškiau, na tarkim kažkas tarp raudono ir rudo, tačiau kažkuriam straipsnyje skaičiau, kad tamsios spalvos ten kur apšviečia saulė nesižiūri g.gif bet ar galima derinti kažkokia kitokia spalva prie raudonmedžio? Dar vienam interjero puslapyje radau suderinta geltonai žalia spalva.... unsure.gif
Beje, bendras plotas svetaines ir virtuves apie 50 kv.m. tad erdvės nemažai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rakatanga: 13 lapkričio 2009 - 11:52