Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

Pasirodysiu ir aš procesą ax.gif Turim nemažą holą su židiniu, jis ilgą laiką buvo toks "nejoks", pereinamas kambarys ir tiek . doh.gif Ėmėme jį po truputį jaukintis ir daryti gyvenamu. rolleyes.gif Dar ne pabaiga - galvojame apie staliuką prieš sofą, aš "svaigstu" apie medinius balkius ant lubų, norisi pasikeisti šviestuvus, gal susikurti vietinį apšvietimą sofos zonoje.. unsure.gif

user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif
Vat tokius namu as vadinu tikrais namais! WAU thumbup.gif
Shauniai padirbeta - labai grazu - sveikinu 4u.gif
Papildyta:
beje, kur pirkot ta konsole kur po veidrodziu? man tokios reikia i prieskambari ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2009 11 16, 15:48)
bigsmile.gif
Vat tokius namu as vadinu tikrais namais! WAU  thumbup.gif 
Shauniai padirbeta - labai grazu - sveikinu  4u.gif
Papildyta:
beje, kur pirkot ta konsole kur po veidrodziu? man tokios reikia i prieskambari  ax.gif

Po veidrodžiu vyno stalas iš Manderville kolekcijos (Aukmergės baldai). Misty, pataisykit, jei klystu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2009 11 16, 14:48)
bigsmile.gif
Vat tokius namu as vadinu tikrais namais! WAU  thumbup.gif 
Shauniai padirbeta - labai grazu - sveikinu  4u.gif
Papildyta:
beje, kur pirkot ta konsole kur po veidrodziu? man tokios reikia i prieskambari  ax.gif


Ačiū blush2.gif Dar yra ką veikti, bet man jau patinka. biggrin.gif

Konsolė - tai čia tas staliukas-komodėlė? g.gif Mes pirkome SBA, bet mačiau, kad ir Domus galerijoje jais prekiauja. Čia Aukmergės baldai
Atsakyti
Tiek Zaneta75 tiek Misty kambariai labai gražūs wub.gif Net pavydas ima pažiūrėjus kaip žmonės moka gražiai įsikurti...
Aš dabar irgi noriu susitrvarkyti svetainę, nes baisu pas mus, bet aš matyt neturiu tokios gyslelės, kad taip gražiai susitvarkyti. Antras mėnuo bandau išsirinkti svetainės baldus, bet niekaip. Atrodo galima būtų užsisakyti, kad pagamintų, bet kad man reikia konkretaus pavyzdžio, kad pažiurėčiau kaip atrodo, o tokio kokio reikia nerandu. Matyt pas mane totalus fantazijos trūkumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 11 16, 14:15)
Pasirodysiu ir aš procesą ax.gif Turim nemažą holą su židiniu, jis ilgą laiką buvo toks "nejoks", pereinamas kambarys ir tiek . doh.gif  Ėmėme jį po truputį jaukintis ir daryti gyvenamu.  rolleyes.gif Dar ne pabaiga - galvojame apie staliuką prieš sofą, aš "svaigstu" apie medinius balkius ant lubų, norisi pasikeisti šviestuvus, gal susikurti vietinį apšvietimą sofos zonoje..  unsure.gif

grozis nerealus, fantazija begaline - priimti neeiliniai sprendimai wub.gif .
Dusia kaip ant sparnu, ziurint i toki interjera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 16 lapkričio 2009 - 15:40
Dabar esant niuram rudeniui visada tamsu verysad.gif Nors mano kambarys nudazytas sviesia kremine spalva,baldai sviesus,taciau rytas ar vakaras jame labai tamsu ir atrodo truksta energijos.Kambarys nedidelis,todel negaliu apstatyti dar daugiau baldu,pvz. norimo veidrodzio.Galvojau gal uzsideti kokias spalvotas uzuolaidas,bet vargu ar tiks prie kremines spalvos g.gif Gal ka galetumete man patarti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmaa @ 2009 11 17, 16:15)
Dabar esant niuram rudeniui visada tamsu verysad.gif Nors mano kambarys nudazytas sviesia kremine spalva,baldai sviesus,taciau rytas ar vakaras jame labai tamsu ir atrodo truksta energijos.Kambarys nedidelis,todel negaliu apstatyti dar daugiau baldu,pvz. norimo veidrodzio.Galvojau gal uzsideti kokias spalvotas uzuolaidas,bet vargu ar tiks prie kremines spalvos g.gif Gal ka galetumete man patarti?  mirksiukas.gif

NAmus visada labai "susildo, suminkstina" draperijos ir sviesos saltiniai. Pastatyk torsera, pastatyk tinkamas stalines lempas puostas medziaginiais gaubtais, kazka tokio. Tai labai susildo aplinka.
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 11 16, 16:15)
Pasirodysiu ir aš procesą ax.gif Turim nemažą holą su židiniu, jis ilgą laiką buvo toks "nejoks", pereinamas kambarys ir tiek . doh.gif  Ėmėme jį po truputį jaukintis ir daryti gyvenamu.  rolleyes.gif Dar ne pabaiga - galvojame apie staliuką prieš sofą, aš "svaigstu" apie medinius balkius ant lubų, norisi pasikeisti šviestuvus, gal susikurti vietinį apšvietimą sofos zonoje..  unsure.gif

user posted image

Nu fantastika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmaa @ 2009 11 17, 15:15)
Dabar esant niuram rudeniui visada tamsu verysad.gif Nors mano kambarys nudazytas sviesia kremine spalva,baldai sviesus,taciau rytas ar vakaras jame labai tamsu ir atrodo truksta energijos.Kambarys nedidelis,todel negaliu apstatyti dar daugiau baldu,pvz. norimo veidrodzio.Galvojau gal uzsideti kokias spalvotas uzuolaidas,bet vargu ar tiks prie kremines spalvos g.gif Gal ka galetumete man patarti?  mirksiukas.gif


spalvotos užuolaidos tik apsunkins kambarį ir "iššoks" iš konteksto, jei nėra derinamos prie kažko, siūlyčiau pagalvoti apie apšvietimą - nes apšvietimas daro labai didelę įtaką jaukumui, taip pat - gal galima pastatyti vieną ar kelis nedidelius stalelius, kuriuos papuošti nuotraukomis gražiuose rėmeliuose, mielu dekoratyviniu daiktu, taip pat pagalvokit apie pagalvėles, lovatieses, kilimus, sieninius ar pastatomus šviestuvus, nedidelę lentynėlę, pastatykite didesnę vazą su gėlėmis - nebūtina apsikrauti dideliais daiktais, norint susikurti mielą jaukumą 4u.gif
pvz:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Lietuti ir Lilita>labai Jums aciu uz patarimus wub.gif Kaip smagu,negaliu thumbup.gif Kaip as nepagalvojau apie gelius puokstes ir lempa medziaginiu gaubtu,juk tikrai pagyvintu,svarbiausia juk as megstu tokius dalykus doh.gif
Labai grazios sakeles pirmoje nuotraukoje,super smile.gif
Atsakyti
Merginos, niekaip neismastau del drabuzins duru miegamajame. Baldai klasikiniame stiliuje. Kiek perziurejau ploksciu drabuzines durims, na niekas man netinka... tiesiog neisipaiso. Neismastau ka daryt. Ar padaryti testilines pertvaras, ar galop gipsokartono plokste ja uzdengti ir padaryti eilines vidaus duris????
Atsakyti