Įkraunama...
Įkraunama...

Raštvedybos kursai

Temutė apmirus unsure.gif

Gal kas iš patirties žino kur Vilniuje geri raštvedybos kursai rengiami?
Atsakyti
Aha, mane irgi domintų smile.gif
Atsakyti
ir mane domina kursai
Atsakyti
Žiūriu tema apmirus ir nelabai, kas domisi raštvedybos kursais. Dabar kaip tik ieškausi darbo ir pastebėjau, kad daug, kur prašo raštvedybos žinių. Aš jas šiokias tokias turiu, bet jos tikrai nėra pakankamos, ypač dar kiek girdėjau šiemet buvo pasikeitimų dokumentų valdymo srityje. Be to, man reiktų ne tik dokumentų rengimo (dokumentų pavyzdžių pilnas internetas smile.gif ) bet ir jų valdymo žinių smile.gif tai galvoju į kursus užsirašyti. Aš svarstau apie "AR Praktikos" kursus "Įmonės dokumentų valdymas" pagal valandų skaičių ir kainą kaip ir apsimokėtų, bet įdomu būtų sužinoti kokie atsiliepimai apie juos. O gal aplamai, į raštvedybos kursus neapsimoka eiti bus tik pinigų išmetimas g.gif Be to gal kas galėtų kokią dokumentų valdymo knygą rekomenduoti.
Atsakyti
Dabar labai populiarus raštvedybos mokymai nuotoliniu būdu, mokaisi sau patogiu laiku ir patogioje vietoje. Po kiekvienos paskaitos sprendi praktines užduotis. Ir kainuoja nedaug. O dėstytojas visada atsako i iškilusius klausimus. Klauskit jei ką sudomins. 4u.gif
Atsakyti
O, man patiko ši mintis. o kaip tai daroma? aš pati esu pravedusi keletą dokumentų rengimo ir valdymo mokymų, tačiau tiesioginių. Turiu parengusi 20 val. programą. Norėčiau tuo užsiimti dažniau, tačiau įdomu sužinoti apie naujas formas - nuotolinį mokymą. Beje, priešpaskutiniam pasisakymui: kursai, mokymai yra gerai, nerekomenduočiau seminaro. Siūloma kursų kaina tikrai gera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Brunhilda: 27 lapkričio 2012 - 23:15
Esu baigusi Kaune, nesigailiu..Dokumentų valdymas labai opi tema šios dienos darbo rinkai..
Atsakyti
Sveikos merginos, pavasaris metas mokintis ir tobulintis, as kaip tik siuo metu bandau pradeti mokintis rastvedybos , nuotoliniu budu, super dalykas, nereikia niekur eiti, kada turi laiko tada prisedi thumbup.gif
kam ydomu galit cia pasiziureti, rekomenduoju
http://dokumentaivaldymas.weebly.com/
Dokumentų rengimo ir archyvavimo mokymai, teisinės paslaugos
dokumentaivaldymas.weebly.com
http://dokumentuvaldimas.weebly.com/
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelyte7: 27 balandžio 2013 - 07:44
QUOTE(pelyte7 @ 2013 04 27, 08:44)
Sveikos merginos, pavasaris metas mokintis ir tobulintis, as kaip tik siuo metu bandau pradeti mokintis rastvedybos , nuotoliniu budu, super dalykas, nereikia niekur eiti, kada turi laiko tada prisedi  thumbup.gif
kam ydomu galit cia pasiziureti, rekomenduoju
http://dokumentaivaldymas.weebly.com/
Dokumentų rengimo ir archyvavimo mokymai, teisinės paslaugos
dokumentaivaldymas.weebly.com
http://dokumentuvaldimas.weebly.com/
thumbup.gif

Aš šiuos kursus irgi baigus smile.gif Visai patiko, į visus man iškilusius klausimus dėstytoja operatyviai ir aiškiai atsakydavo. Tikrai kursai suteikė man daugiau pasitikėjimo savimi blush2.gif Gal tik norėtųsi, šiek tiek daugiau pavyzdžių. Be to gerai, kad prie pateiktų pavyzdžių nebuvo lygiai tokių pačių dokumentų, kuriuos reikėjo parengti pačiai smile.gif

P.s. Kam reikia tik popieriuko, bet ne žinių šie kursai gali nelabai patikti, nes ant baigimo pažymėjimo yra tik dėstytojos parašas: nėra štampo/antspaudo, tad pažymėjimas nelabai solidžiai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamless @ 2013 06 14, 22:34)
Aš šiuos kursus irgi baigus smile.gif Visai patiko, į visus man iškilusius klausimus dėstytoja operatyviai ir aiškiai atsakydavo. Tikrai kursai suteikė man daugiau pasitikėjimo savimi blush2.gif Gal tik norėtųsi, šiek tiek daugiau pavyzdžių. Be to gerai, kad prie pateiktų pavyzdžių nebuvo lygiai tokių pačių dokumentų, kuriuos reikėjo parengti pačiai smile.gif 

P.s. Kam reikia tik popieriuko, bet ne žinių šie kursai gali nelabai patikti, nes ant baigimo pažymėjimo yra tik dėstytojos parašas: nėra štampo/antspaudo, tad pažymėjimas nelabai solidžiai atrodo  blush2.gif

Vedžiau kursus Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmuose, jie pažymėjimus ruošė patys, bet irgi be antspaudo. g.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri esat lankiusi kursus iš viskaslengvai.lt čia, mane asmeniškai domina nuotolinis mokymasis, ir kaina gera, ir dar sudomino, kad gauni baigęs pažymėjimą bigsmile.gif

kaip manot ar verta pradėt?
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif lankiau Dokumentų rengimo ir archyvavimo kursus, tad galiu pasidalinti įspūdžiais 4u.gif kursai truko vieną dieną, nuo 10 iki pusės 6, žinoma buvo ir pertraukų. Dėstytoja labai patiko, viską aiškiai paaiškina, duoda pavyzdžių. Gavau pažymėjimą, jog išklausiau kursus ir medžiagos, kuri, manau, tikrai pravers, tikrai džiaugiuosi ir nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti