Įkraunama...
Įkraunama...

Raštvedybos kursai

QUOTE(edka @ 2006 03 17, 10:06)
papasakok plačiau apie tuos kursus, aš irgi norėčiau nueiti bigsmile.gif

As dabar Europulse rastvedyba lankau, liko dvi paskaitos, pakankamai idomu ir verta. Kol kas nesigailiu:))
Atsakyti
Tai kad dabar jau ne Raštvedybos, Dokumentų valdymo kursai vadinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2006 03 21, 12:50)
As dabar Europulse rastvedyba lankau, liko dvi paskaitos, pakankamai idomu ir verta. Kol kas nesigailiu:))


na reikės ir man pasižvalgyti
Kiek laiko tie kursai trunka? ir kokia kaina? nors aišku ir taip, kad darbovietė apmokės, tik reikia norą rodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE
na reikės ir man pasižvalgyti
Kiek laiko tie kursai trunka? ir kokia kaina? nors aišku ir taip, kad darbovietė apmokės, tik reikia norą rodyt 


O kaip pas jus darbovieteje vyksta prasymas apmoketi kursus? Internete ne visada viska vienoje vietoje rasi ir, manau, kursai praverstu, tik nezinau, kaip apie tai pasakyti savo valdziai, juolab, kai ji yra laaabai taupi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orune @ 2006 04 06, 12:43)
O kaip pas jus darbovieteje vyksta prasymas apmoketi kursus? Internete ne visada viska vienoje vietoje rasi ir, manau, kursai praverstu, tik nezinau, kaip apie tai pasakyti savo valdziai, juolab, kai ji yra laaabai taupi  g.gif


Na mūsų didžiulė įstaiga- universitetas, tai eini pas dekane ir tariesi, kad nori lankyti kursus, nes reikia naujų žinių, viskas keičiasi, ir sutinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas susidomėtų lankyti dalykinės raštvedybos kursus, "Europulse", Kaune. http://www.europulsa.../rastvedyba.htm
Nauja grupė renkama lapkričio pabaigoje-gruodžio mėn. pradžioje. Jei eitume trise, yra galimybė, kad užsiėmimų laikas priklausys nuo mūsų, nes dabar planuojama antradieniais ir ketvirtadieniais, nuo 14.30 iki 16.30 doh.gif
Atsakyti
Ekonomikos mokymo centro adresas.

Dabar mus rasite Aludarių 2, 1 aukštas, įėjimas į mokymo centrą iš V.Kudirkos gatvės, Vilnius

Gruodžio 4 d. 10 val. kaina 95 su PVM 1 dalyviui
„Dokumentų valdymo organizavimas įstaigoje“
1. Vadovo atsakomybė už dokumentų valdymo organizavimą;
2. Dokumentų rekvizitai;
3. Dokumentų rengimas;
4. Dokumentų apskaita;
5. Dokumentų tvarkymas;
6. Dokumentacijos planas; bylų sudarymas;
7. Laikinai perduotų naudotis dokumentų akto rengimas.
Lektorius – Regina Dručiūnienė




Papildyta:
QUOTE(juodoji_nasle @ 2005 10 25, 21:36)
O gal gali kas rekomenduot keleta konkreciu knygeliu apie rastvedyba, kurias galeciau rasti siuo metu knygynuose? O ir internetiniai adresai tuo klausimu labai praverstu. Aciu labai

aš po ranka visada turiu Aušrinės Rinkevičienės "Oficialiųjų ir kitų raštų rengimas". be to, turiu naujas dokumentų rengimo taisykles, kurios keitėsi 2006 m. gegužės 25 d. Nr. V-58
Atsakyti
[quote=krika,2006 11 23, 09:38]
Ekonomikos mokymo centro adresas.

Dabar mus rasite Aludarių 2, 1 aukštas, įėjimas į mokymo centrą iš V.Kudirkos gatvės, Vilnius

Gruodžio 4 d. 10 val. kaina 95 su PVM 1 dalyviui
„Dokumentų valdymo organizavimas įstaigoje“
1. Vadovo atsakomybė už dokumentų valdymo organizavimą;
2. Dokumentų rekvizitai;
3. Dokumentų rengimas;
4. Dokumentų apskaita;
5. Dokumentų tvarkymas;
6. Dokumentacijos planas; bylų sudarymas;
7. Laikinai perduotų naudotis dokumentų akto rengimas.
Lektorius – Regina Dručiūnienė
Papildyta:

O reikia i siuos kursus is anksto registruotis?
Atsakyti
aha doh.gif

Būtina išankstinė registracija telefonais:
(8~5) 262 51 45, 231 28 78 arba e.paštu: emcentras@is.lt

Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 11 24, 13:58)
aha  doh.gif

Būtina išankstinė registracija telefonais:
(8~5) 262 51 45, 231 28 78 arba e.paštu: emcentras@is.lt

sakykit o kokia siu kursu trukme? ar duos kokia nors medziaga? ir siaip atvirai pasakykit ar duotu sie kursai praktines naudos
Atsakyti
neparašiau, kad čia seminaras, tad jis truks tik vieną dieną.
aš lankiau Klaipėdoj kursus, o kai su raštvedyba buvau ir esu susidūrusi, tai man tie kursai kaip pelis po kaklu buvo doh.gif norėjau seminaro, bet neįskaičiau pasiūlymo ir nepamačiau kad ten kursai.
tad jei esi kažkiek susidūrusi su raštvedyba, tai siūlyčiau seminarą. bet jei esi "žalia" o nori - siūlyčiau kursus, nes kursuose pati ruoštum dokumentus ir taip perprastum kas kaip rašosi. nors tau spręsti 4u.gif
Atsakyti
Mano rastvedybos seminaras nuplauke nesusirinko reikiamas skaicius žmonių verysad.gif
Atsakyti