Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų virtuvė

o kur jus perkate ta kukuruzu krakmola? as maciau tik kukuruzu krupas ar miltus. bet krakmolo nea
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 03 20, 17:03)
o kur jus perkate ta kukuruzu krakmola? as maciau tik kukuruzu krupas ar miltus. bet krakmolo nea

Didžiuosiuos prekybos centruose yra šalia bulvių krakmolo ir to kukurūzų krakmolo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kukurūzų krakmolas būna tokioje kartoninėje dėžutėjė, ir ant dėžutės nupieštas keksas, dėžutė geltonos spalvos ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos
Pasidalinsiu vienu skanaus padazo receptu.
Smulkiai supjaustau imbyra (mazdaug 0,5 arbatinio saukstelio),cesnako 0,5 skilteles,pakepu aliejui.Dedu arb. sauksteli medaus,kai istirpsta pilu 2-3 saukstus sojos padazo,0,5 stiklines tomato,kelis lasus astrios paprikos padazo (pagal skoni,galima daugiau),visa laika maisant.Gaunasi grietines tirstumo mase.
Labai skanu su kepta menke.
Kasnio dydzio gabaliukus pabarstau prieskoniais,volioju kiausinio baltyme,krakmole,kepu gerai ikaitintam aliejui.


Noriu paprasyti,gal kas moka daryti susi ir pasidalintu receptu?
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 03 20, 15:03)
o kur jus perkate ta kukuruzu krakmola? as maciau tik kukuruzu krupas ar miltus. bet krakmolo nea


user posted image

Va taip atrodo tas krakmolas;)
Atsakyti
Aciu, aisku.
kazi ka galima daryti su tais kukuruzu smulkintais grudias?
Atsakyti
QUOTE(Panelyte @ 2007 03 20, 15:20)
Kukurūzų krakmolas būna tokioje kartoninėje dėžutėjė, ir ant dėžutės nupieštas keksas, dėžutė geltonos spalvos ax.gif


rolleyes.gif rekomenduočiau kukurūzų krakmolą kinų patiekalms nenaudoti, bandžiau keletą kartų, tai su bulvių krakmolu gabaliukai gražiai apskrunda, o kukurūziniai tokie stori, kaip lepioškos gaunasi, nelabai blush2.gif Tik štai neaišku, kodėl receptūroje daugumoje nurodyta kukurūzų blink.gif
Atsakyti
Valio clap.gif Pavyko man šiandien padaryti traškią vištieną yahoo.gif Negalvojau, kad tai taip paprasta! Tik dariau su bulvių krakmolu, o ne su kukurūzų nes tik tokį radau parduotuvėje, bet gavosi lygiai tokia pati kaip restorane ok.gif Ir norėjau dar kartą padėkot jums už pagalbą, dabar kepsiu višitieną kiekvieną savaitgalį... Skonis nepakartojamas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliucas @ 2007 03 23, 20:42)
Valio  clap.gif Pavyko man šiandien padaryti traškią vištieną  yahoo.gif Negalvojau, kad tai taip paprasta! Tik dariau su bulvių krakmolu, o ne su kukurūzų nes tik tokį radau parduotuvėje, bet gavosi lygiai tokia pati kaip restorane  ok.gif  Ir norėjau dar kartą padėkot jums už pagalbą, dabar kepsiu višitieną kiekvieną savaitgalį... Skonis nepakartojamas  blush-anim-cl.gif

na bet pasieškok kukurūzų krakmolo- aš Maximoje radau prie prieskonių- su šiuo krakmolu dar skaniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LIAN @ 2007 03 24, 08:37)
na bet pasieškok kukurūzų krakmolo- aš Maximoje radau prie prieskonių- su šiuo krakmolu dar skaniau smile.gif


Ieškojau ir prie prieskonių ir prie cukraus, bet tokio nebuvo, visą pusvalandį prastovėjau, bet gal ne visose mximose būna, reikia didesnėse žiūrėti, o aš buvau tokioj vidutiniško dydžio. ax.gif esant progai būtinai pasižiūrėsiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliucas @ 2007 03 23, 22:42)
Valio  clap.gif Pavyko man šiandien padaryti traškią vištieną  yahoo.gif Negalvojau, kad tai taip paprasta! Tik dariau su bulvių krakmolu, o ne su kukurūzų nes tik tokį radau parduotuvėje, bet gavosi lygiai tokia pati kaip restorane  ok.gif  Ir norėjau dar kartą padėkot jums už pagalbą, dabar kepsiu višitieną kiekvieną savaitgalį... Skonis nepakartojamas  blush-anim-cl.gif


A tai kaip konkrečiai darei, kad traški gavosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2007 03 24, 11:32)
A tai kaip konkrečiai darei, kad traški gavosi? g.gif


Vištienos krūtinėlę supjausčiau labai mažais gabaliukais, apie 2cm, apvoliojau prieskoniuose, tada apvoliojau kiaušinio baltyme, po to gausiai krakmole ir kepiau mažooje gilioje keptuvėje su daug labai smarkiai įkaitinto aliejaus, užteko tik 3 min, kad iškeptų thumbup.gif ir viskas, daugiau nieko papildomai nedariau, o atskirai išviriau ryžius+ daržovės+ likęs kiaušinio trynys pakepintas keptuvėje.

Pasaka drinks_cheers.gif
Atsakyti