Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai Kaune

Seną temą rasite ČIA 4u.gif
Atsakyti
Mano manymu, ir vienos, ir kitos teisios. Kam prie širdies ispaniško stiliaus, tas ir rinksis jas nežiurint į tai, kad kas antras Lietuvos salonas jas siūlo. Kas nori būti totaliai išskirtine ir nesutikti rotušėje antros tokios - arba nusišypsos jai laimė ir ras kuriame salone jau pasiūtą, arba susiras gerą siuveją ir pasisius vienetinį modelį. Man asmeniškai tikrai nepriimtina paklusti bandos jausmui - arba man nusišypsos laimė, arba siūsiuosi ir to tikrai nebijau schmoll.gif
Praėjusį šeštadienį aplankiau Aklųjų sankryžos salonus (jei einant šeštadienį, būtinai užsiregistruokite, kad neliktumėte už durų):
JAUNAVEDŽIŲ SALONAS - kiek žinau, tai Okeanidės filialas. Toks jausmas, kad atsidarę naują saloną, į šį perkėlė visas savo senas sukneles ir tik vieną kitą naują. Aptarnavimas nieko ypatingo. Nieko nepasimatavau.
NUOTAKŲ NAMAI - pasimatavau tikrai nemažai suknučių, daug simpatiškų, bet į širdį krito tik viena (negaliu įkelti, nes neduoda nukopojuo - ketvirta suknelė jų internetiniame psl.). Gražus žuvelės (aptempti klubai) ir pūstos suknutė derinys. Rankovėlė įspūdinga. Aptarnavimas ir jauki aplinka super thumbup.gif
DI SALONAS - taip pat nemažai simpatiškų suknelių. Daug baltų. Labai patiko vienas korsetas su gile išskirpte ir siuvinėtas kristalais, bet sijonas nors ir pakilnotas, bet nieko labai originalaus (jaučiu taip ir bus, kad daugiausia patiks arba viršus, arba apačia, o kad abu iš karto - retas atvejis verysad.gif ). Aptarnavo labai maloniai. Pirma davė pavartyti albumą ir parodyti kas tinka, tada pradėjo rodyti.
ŽEIGA - žmonių daug, aptarnavimas labai skubotas, kad todėl labai daug suknelių ir neparodė. St Patrick suknutės tikrai gražios, bet jau vien dėl jų paplito man ir nesinori verysad.gif Maggie Sottero tik viena patiko, bet pablizginimo trūko - pažadėjo, jei ką, pablizginti.
A&R - aptarnavimas ir prabangi aplinka super thumbup.gif. Daug šampaninių suknučių ir tik 6 baltos (taip pati priėmėja sakė). Aš vis dėlto norėčiau baltos... Ak, kad tos šampaninės būtų baltos, tai tikrai išsirinkčiau tame salone verysad.gif
Tai tiek šiam kartui - ir taip kaupaiusi visą savaitė, kad parašyčiau šią istoriją. Ši savaitgalį vėl bandysiu pamatyti ką nors gražaus 4u.gif Sėkmės ir jums visoms!
Atsakyti

Tai tiek šiam kartui - ir taip kaupaiusi visą savaitė, kad parašyčiau šią istoriją. Ši savaitgalį vėl bandysiu pamatyti ką nors gražaus 4u.gif Sėkmės ir jums visoms!
[/quote]


O kiek tau laiko prireike visus Akluju sankrizos salonus isvaiksciuoti?
Atsakyti
QUOTE(Fishi @ 2007 03 16, 09:53)
Mano manymu, ir vienos, ir kitos teisios. Kam prie širdies ispaniško stiliaus, tas ir rinksis jas nežiurint į tai, kad kas antras Lietuvos salonas jas siūlo. Kas nori būti totaliai išskirtine ir nesutikti rotušėje antros tokios  - arba nusišypsos jai laimė ir ras kuriame salone jau pasiūtą, arba susiras gerą siuveją ir pasisius vienetinį modelį. Man asmeniškai tikrai nepriimtina paklusti bandos jausmui - arba man nusišypsos laimė, arba siūsiuosi ir to tikrai nebijau  schmoll.gif
Praėjusį šeštadienį aplankiau Aklųjų sankryžos salonus (jei einant šeštadienį, būtinai užsiregistruokite, kad neliktumėte už durų):
JAUNAVEDŽIŲ SALONAS - kiek žinau, tai Okeanidės filialas. Toks jausmas, kad atsidarę naują saloną, į šį perkėlė visas savo senas sukneles ir tik vieną kitą naują. Aptarnavimas nieko ypatingo. Nieko nepasimatavau.
NUOTAKŲ NAMAI - pasimatavau tikrai nemažai suknučių, daug simpatiškų, bet į širdį krito tik viena (negaliu įkelti, nes neduoda nukopojuo - ketvirta suknelė jų internetiniame psl.). Gražus žuvelės (aptempti klubai) ir pūstos suknutė derinys. Rankovėlė įspūdinga. Aptarnavimas ir jauki aplinka super  thumbup.gif
DI SALONAS - taip pat nemažai simpatiškų suknelių. Daug baltų. Labai patiko vienas korsetas su gile išskirpte ir siuvinėtas kristalais, bet sijonas nors ir pakilnotas, bet nieko labai originalaus (jaučiu taip ir bus, kad daugiausia patiks arba viršus, arba apačia, o kad abu iš karto - retas atvejis  verysad.gif ). Aptarnavo labai maloniai. Pirma davė pavartyti albumą ir parodyti kas tinka, tada pradėjo rodyti.
ŽEIGA - žmonių daug, aptarnavimas labai skubotas, kad todėl labai daug suknelių ir neparodė. St Patrick suknutės tikrai gražios, bet jau vien dėl jų paplito man ir nesinori  verysad.gif Maggie Sottero tik viena patiko, bet pablizginimo trūko - pažadėjo, jei ką, pablizginti.
A&R - aptarnavimas ir prabangi aplinka super  thumbup.gif. Daug šampaninių suknučių ir tik 6 baltos (taip pati priėmėja sakė). Aš vis dėlto norėčiau baltos... Ak, kad tos šampaninės būtų baltos, tai tikrai išsirinkčiau tame salone verysad.gif
Tai tiek šiam kartui - ir taip kaupaiusi visą savaitė, kad parašyčiau šią istoriją. Ši savaitgalį vėl bandysiu pamatyti ką nors gražaus 4u.gif Sėkmės ir jums visoms!

Apie sita suknyte kalbi? Nes ji labaiiiiiiii grazi...
[attachmentid=90757]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 16 kovo 2007 - 14:27
Mergaites turiu viena prasimuka ax.gif jei kuriai nesunku butu, kai eisit matuotis suknuciu, paklauskit ar salonas nupirktu viena karta deveta Pronovias ar La Sposa suknute? Dar vis galutinai nepalaidoju minties nusipirkti suknele ispanijoj g.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif JAU TURIU SAVO SVAJONIU SUKNELE wub.gif wub.gif

clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif


Kita diena galesiu pasidalinti visais ispudziais apie vestuviniu suknuciu salonus Kaune ax.gif
Atsakyti
Na man tai idealus aptarnavimas ir jauki aplinka, ir suknleių didžiausias pasirinkimas buvo pas "Ingrida" salone.
Nes šiandien pervariau per tris tai šis tikrai mieliausias ir aptarnavimas šilčiausias wub.gif
Atsakyti
Vakar ir šiandien buvau AR, Žeigoj, Di, Nuotakų namuose, Ingridoj, Edeinėj, Lauroj, ir ką turiu pasakyti - visur patarnavimas buvo super, nesvarbu kiek žmonių, labai šiltai bendravo. Bet kiekvienai nuotakai rekomenduočiau ne kokretų saloną, o eiti per visus - nes vis dėl to kiekviename vis kitoks pasirinkimas, kainos ir kokybės santykis ir t.t., o juk keikbveina norime individualių dalykų.

Dar nueisiu į MJ saloną ir tada viskas, priimsiu sprendimą. Labai džiaugiuos, kad undinėlės tipo suknelės beveik visos man l. gražiai atrodė, sunku nei isirinkti smile.gif
Atsakyti
Pritariu tau. Aš taip pat nieko prieš neturiu nei prieš vieną saloną, jei aptarnavo maloniai ir suknutės tvarkingos. Nesvarbu, kad tame ar kitame salone nemačiau nei vienos sau tinkamos, bet jei priėmimas buvo malonus, tai viskas thumbup.gif . Kiekviename salone dešimtimis nuotakų randa savo svajonių suknelę, tad jei konkrečiame salone nerandi savosios - nera ko ant jo dėti ir gadinti įspūdį kitoms nuotakoms. Tegul kiekviena patikrina salonus savo akimis blink.gif.
Vat spejau dar apsilankyti EDENĖJE. Nieko nepasimatavau, nes nieko nepasiūlė, ko prašiau. Suknučių lyg ir mažokai. Visos maišuose (tikriausiai, kad kuo ilgiau baltos liktų tongue.gif ). Tačiau aptarnavo maloniai ir nieko prieš šį saloną negaliu pasakyti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dendule @ 2007 03 16, 15:26)
Apie sita suknyte kalbi? Nes ji labaiiiiiiii grazi...
[attachmentid=90757]

Ne šita suknutė schmoll.gif Ketvirta - tokia su rankovėle per vieną petį. Gal gali ją įkelti, nes aš nemoku blush2.gif Noriu išgirsti kitų nuomonę. Ačiū thumb_yello.gif
Atsakyti
[quote=bride,2007 03 17, 22:38]
Vakar ir šiandien buvau AR, Žeigoj, Di, Nuotakų namuose, Ingridoj, Edeinėj, Lauroj, ir ką turiu pasakyti - visur patarnavimas buvo super, nesvarbu kiek žmonių, labai šiltai bendravo. Bet kiekvienai nuotakai rekomenduočiau ne kokretų saloną, o eiti per visus - nes vis dėl to kiekviename vis kitoks pasirinkimas, kainos ir kokybės santykis ir t.t., o juk kiekviena norime individualių dalykų.





Labai geras ir protingas pasisakymas, patarimas busimoms nuotakoms. Malonu skaityti tokias mintis. drinks_cheers.gif
Juk nera taip baisu tuose salonuose,kaip apraso cia kartais paneles. Juk visi zmones,kiekvienas turi savo nuomone,skoni,nuotaika. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gyncė @ 2007 03 17, 00:28)
Na man tai idealus aptarnavimas ir jauki aplinka, ir suknleių didžiausias pasirinkimas buvo pas "Ingrida" salone.
Nes šiandien pervariau per tris tai šis tikrai mieliausias ir aptarnavimas šilčiausias wub.gif


Beje,ir as buvus Ingridos Salone, man irgi labai ten fainai. Daug vietos pasimatuot sukneles,ir siaip grazus salonas ir ta moteris kur dirba taip maloniai man rode visas sukneles,matavausi ka ir kiek norejau. O sukneliu ten tikrai daug turi. Tik beda buna kita,kaip daug prisimatuoji,tai ir sunku issirinkt buna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raptor: 17 kovo 2007 - 23:33
QUOTE(raptor @ 2007 03 18, 01:39)
Beje,ir as buvus Ingridos Salone, man irgi labai ten fainai.



Bet tikrai, kaip sunku yra išsirinkti, man išvis daug kas patiko, gal neišranki aš visai g.gif smile.gif

Man Ingridoj patiko tai, jog labai įvairi kaina - pasiūlė ne šių metų žuvelių už 600 lt. ir už 1800 lt. naujų, bet ir tos už 600 nenudrengtos visai, baltutės (tik baltų ieškojau). Maggie Sotero tos suknelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bride: 17 kovo 2007 - 23:44
QUOTE(bride @ 2007 03 18, 00:43)
Bet tikrai, kaip sunku yra išsirinkti, man išvis daug kas patiko, gal neišranki aš visai  g.gif  smile.gif 

Man Ingridoj patiko tai, jog labai įvairi kaina - pasiūlė ne šių metų žuvelių už 600 lt. ir už 1800 lt. naujų, bet ir tos už 600 nenudrengtos visai, baltutės (tik baltų ieškojau). Maggie Sotero tos suknelės.


Ir as i tai atkreipiau demesi biggrin.gif
Tikrai ten kainos ivairios,ir prieinamos. Kaip suprantu,tas salonas dar palyginus naujas,tai ir tos senesnes suknytes nera nuvalkiotos. Netaip kaip Okeanidej. Ten tikrai pilku pilna. tongue.gif
Atsakyti