Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai Kaune

apie Ingridos salona smile.gif
bepigu aptarnavima girti,kai ateinat rinktis sukneliu pirma karta...juk visos nori jums itikti, tai ir stengiasi tol, kol gaus is jusu avanseli smile.gif
man kuriozai prasidejo jau davus dali pinigeliu.. va tada ir baigesi malonus aptarnavimas, viskas tik greiciau greiciau, pamergiu sukneles buvom sutare siutis is ju parodytos medziagos, eigoje pritruko jos, rinktis nebuvo is ko beveik ... man paciai savaite iki vestuviu del nukritusio svorio, suknele reikejo gerokai siaurinti, tai pradejo bambet, kiek cia darbo laukia...
nzn, nebukit per daug naivios, supraskit,kad jus esate pinigai, todel is stengiasi prisivilioti, o vat kaip bus veliau...
Atsakyti
Savaime suprantama - kai tikrai turėsi ką bloga parašyti, tai reikia informuoti visas, bet jei tik neradai sau tinkamos suknelės - vien dėl to nėra ko čia bambėti wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 03 18, 13:08)
apie Ingridos salona smile.gif
bepigu aptarnavima girti,kai ateinat rinktis sukneliu pirma karta...juk visos nori jums itikti, tai ir stengiasi tol, kol gaus is jusu avanseli smile.gif
man kuriozai prasidejo jau davus dali pinigeliu.. va tada ir baigesi malonus aptarnavimas, viskas tik greiciau greiciau, pamergiu sukneles buvom sutare siutis is ju parodytos medziagos, eigoje pritruko jos, rinktis nebuvo is ko beveik ... man paciai savaite iki vestuviu del nukritusio svorio, suknele reikejo gerokai siaurinti, tai pradejo bambet, kiek cia darbo laukia...
nzn, nebukit per daug naivios, supraskit,kad jus esate pinigai, todel is stengiasi prisivilioti, o vat kaip bus veliau...


Na savaime aišku kad esi tik potiancelus klientas. Kažkokiu budų turi pritraukti, bet yra pagirtina kad nors pritraukti moką, ne kaip pvz žeigoje wacko.gif wacko.gif aš budama ne nuotaka tenai pakraupau, o dabar kaip nuotaka būsima, tai net neinu nervų gadintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 03 18, 16:22)
Na savaime aišku kad esi tik potiancelus klientas. Kažkokiu budų turi pritraukti, bet yra pagirtina kad nors pritraukti moką, ne kaip pvz žeigoje wacko.gif  wacko.gif  aš budama ne nuotaka tenai pakraupau, o dabar kaip nuotaka būsima, tai net neinu nervų gadintis doh.gif


O kodel ten taip baisu zeigoje?
Atsakyti
As taip suknute issirinkau is ingridos salono, ir pamergyciu sukneles bus is ten, ir jaunikio kostiuma nuomosim is ten. Liuks salonas, apibegus buvau nemazai salonu. Tad nuomone jau turejau apie salonus, sukneles, kainas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 03 18, 15:08)
apie Ingridos salona smile.gif
... man paciai savaite iki vestuviu del nukritusio svorio, suknele reikejo gerokai siaurinti, tai pradejo bambet, kiek cia darbo laukia...



vat dėl to siaurinimo iškilo dilema - pvz., yra dvi suknelės skirtinguose salonuose - modeliai abiejų faini, nors skirtingi, bet viena gamykline idealiai prie figūros, o kita gerokai siaurint, trumpint reikia. salonas sako - padarysim, bus liuks. bet iš tikro - kaip manot, gal geriau rinktis tą, prie kurios joms pačioms mažiau darbo būtų? nes juk niekada negali žinoti, ar tikrai geria pataisys. Ką manot? g.gif

Kita vertus, kaip man sakė vienam salone, beveik visos nuotakos prieš vestuves sukūsta, tad dažniausiai reikia dar siaurinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2007 03 18, 18:13)
vat dėl to siaurinimo iškilo dilema  -  pvz., yra dvi suknelės skirtinguose salonuose - modeliai abiejų faini, nors skirtingi, bet viena gamykline idealiai prie figūros, o kita gerokai siaurint, trumpint reikia. salonas sako - padarysim, bus liuks. bet iš tikro - kaip manot, gal geriau rinktis tą, prie kurios joms pačioms mažiau darbo būtų? nes juk niekada negali žinoti, ar tikrai geria pataisys. Ką manot?  g.gif 

Kita vertus, kaip man sakė vienam salone, beveik visos nuotakos prieš vestuves sukūsta, tad dažniausiai reikia dar siaurinti  biggrin.gif


Man sake, kad del siaurinimo ir trumpinimo nebuna problemu, jei nereikia siaurint per 8-10 dydziu smile.gif Manau, kad del to tikrai nereikia jaudintis, nebent esi labai smulki ir maza, o suknele skirta stambioms nuotakoms. Tiesiog rinkis ta, kuri tau paciai labiau patinka, ir aisku, kur idomesnis modelis (na, as taip daryciau) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2007 03 18, 19:35)
Man sake, kad del siaurinimo ir trumpinimo nebuna problemu, jei nereikia siaurint per 8-10 dydziu smile.gif  Manau, kad del to tikrai nereikia jaudintis, nebent esi labai smulki ir maza, o suknele skirta stambioms nuotakoms. Tiesiog rinkis ta, kuri tau paciai labiau patinka, ir aisku, kur idomesnis modelis (na, as taip daryciau) tongue.gif



ne, šiaip siaurint reikia per vieną ar du dydžius, žiūrint kur. Bet vat ūgis mažokas mano, 1,64, kai kurias sukneles reikia trumpinti vos ne 10 cm. Bet gal tikrai nesukti dėl to galvos smile.gif
Atsakyti
dendule, anksciau maciau tavo pamergiu sukneles nuotraukose ax.gif man jos labai patiko, gal gali ideti kokia nuotraukyte, kur geriau matosi ir parasyti kur tokias radai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele07 @ 2007 03 18, 17:09)
As taip suknute issirinkau is ingridos salono, ir pamergyciu sukneles bus is ten, ir jaunikio kostiuma nuomosim is ten. Liuks salonas, apibegus buvau nemazai salonu. Tad nuomone jau turejau apie salonus, sukneles, kainas!  4u.gif


O kokias suknytes išrinkai pamergėm? Kokios spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Fishi @ 2007 03 18, 16:14)
Savaime suprantama - kai tikrai turėsi ką bloga parašyti, tai reikia informuoti visas, bet jei tik neradai sau tinkamos suknelės - vien dėl to nėra ko čia bambėti  wacko.gif


ar tu cia man taikai?
jei taip, tai sakau, kad sukneles tiek sau, tiek pamergem ir dar jaunikiui kostiuma is Ingridos salono nuomavomes. bet jus taip ta aptarnavima giriat tik karta uzbegusios, kad susidaro naivumo ispudis... as irgi ji gyriau ir liaupsinau, kol neatejo paskutine savaite iki vestuviu doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 03 18, 21:44)
ar tu cia man taikai?
jei taip, tai sakau, kad sukneles tiek sau, tiek pamergem ir dar jaunikiui kostiuma is Ingridos salono nuomavomes. bet jus taip ta aptarnavima giriat tik karta uzbegusios, kad susidaro naivumo ispudis... as irgi ji gyriau ir liaupsinau, kol neatejo paskutine savaite iki vestuviu  doh.gif  schmoll.gif



Na, kiekviena savo įspūdžiais dalinasi, o ypatingai tai aktualu toms, kurios dar tik renkasi, įskaitant mane. Nejau dabar uždrausi pasisakyti toms, kurioms dar nėra viskas post factum smile.gif O jei tikrai kažkas yra blogo, visada gerai žinoti. Nors aš pati manau, jog visi daro klaidas, t.y. negali būti, jog koks nors salonas absoliučiai 100 % kokybę išplešia, juk visur pasireiškia žmogiškas faktorius.
Atsakyti