Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Man ir labai fainulkos, reiks pabandyt pasigamint. tongue.gif

Dar kelios user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura_jurate: 15 rugpjūčio 2007 - 23:48
QUOTE(jura_jurate @ 2007 08 16, 00:31)
Man ir labai fainulkos, reiks pabandyt pasigamint. tongue.gif

Dar kelios user posted image


Sita labai faina apyranke bigsmile.gif
Atsakyti
O man antra labai grazi,saunuole bigsmile.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 06 01, 21:28)
Na,kaip jums
http://user posted image

o cia nuroda
grozis

grozis grozis grozis wub.gif
Atsakyti
ziauriai grazios visos apyrankes wub.gif norejau jusu paklausti,maciau keleta nertu is vielutes su karoliukais,kokia tai turi but vielute kad su vaseliu nertusi? as esu nusipirkusi gutermanio vielute bet man niekaip nesiseka is jos nei ciut ciut panarpliot verysad.gif ir dar....kur ieskote apyrankiu kurias butu gali apnerti ar apvilkti medziaga? kai nereikejo kazkaip maximoi matydavau tokias "papigiai" o kai reikia nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2007 09 09, 15:44)
ziauriai grazios visos apyrankes wub.gif  norejau jusu paklausti,maciau keleta nertu is vielutes su karoliukais,kokia tai turi but vielute kad su vaseliu nertusi? as esu nusipirkusi gutermanio vielute bet man niekaip nesiseka is jos nei ciut ciut panarpliot verysad.gif ir dar....kur ieskote apyrankiu kurias butu gali apnerti ar apvilkti medziaga? kai nereikejo kazkaip maximoi matydavau tokias "papigiai" o kai reikia nerandu  doh.gif

floristine vielute tinka nerimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama: ) @ 2007 09 09, 17:10)
floristine vielute tinka  nerimui mirksiukas.gif

aciu tau labai 4u.gif reiks paieskot
Atsakyti
siokiu tokiu svieziu ideju vis randu cia:
http://www.flickr.co...nic/1347037687/
4u.gif
Atsakyti
geros idejos.

seniai cia bebuvau

user posted image
Atsakyti
Naca kaip gražu wub.gif wub.gif ir kaip čia išmokt bent kažką panašaus kaip tu kuri daryti... gal sakau kokius kursus organizuoji? bigsmile.gif
Atsakyti
aciu bigsmile.gif

as pati mielai i tokius kursus nueiciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 13, 16:22)
aciu bigsmile.gif

as pati mielai i tokius kursus nueiciau tongue.gif

smile.gif na aš nesitikiu išmokt visko, bet man ypatingai gražu tavo sukta vielutė aplink papuošalus... kaip tu čia ją taip padarai jei ne paslaptis ir kur tokios galima įsigyti? pasidabruota ji?
Atsakyti