Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

Sena tema

Tęsiam toliau smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Aš ir gimdžiau Mažylio gn. likau labau patenkinta thumbup.gif , ir rupinosi gerai, gulejau dvivietej palatoj, bet kita mamytė visai netrugdė. O gimdžiau tai viena per visą gimdymo skyriu, gimdykloj praleidau visą naktį, tai tik paryčiais į gretimą gimdyklą pagulde nestuke.gif .
Atsakyti
Na as gimdziau tai sausio 1 diena ir galejau dar rinktis bet kuria palata..smile.gif Bet kadangi mano vyras nelabai galejo likti nakciau tai emiau vienviete nemokama ir tikrai likau labai patenkinta... Aisku WC ir dusas labai geras privalumas, bet kai as visai gerai jauciausi man visai patikdavo iseiti is palatos prasivaikscioti nors trumpam, nes mazylis labai jau miegalius buvo...
Atsakyti
Nu aš irgi gimdžiau tą naktį vienui viena, tai priežiūra buvo superinė thumbup.gif O ir palatos draugė, kurią atkėlė tik vakare buvai visai nebloga, bet čia manau yra laimės dalykas g.gif Nes moteris moteriai nelygi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2007 03 19, 20:46)
Na as gimdziau tai sausio 1 diena ir galejau dar rinktis bet kuria palata..smile.gif Bet kadangi mano vyras nelabai galejo likti nakciau tai emiau vienviete nemokama ir tikrai likau labai patenkinta... Aisku WC ir dusas labai geras privalumas, bet kai as visai gerai jauciausi man visai patikdavo iseiti is palatos prasivaikscioti nors trumpam, nes mazylis labai jau miegalius buvo...

Geras as kaip tik isvaziavau 2005 12 31 musu gulejo berods kokios astuonios ir zinau, kad vienos neisleido , o visos kitos laimingos isvaziavom namo biggrin.gif
Atsakyti
O gal žinot ar nėštumo metu susirgus yra vienviečių palatų,ar tik po kelias?Įdomu kokia ten padėtis.Gal gulėjot kas?
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2007 03 19, 23:13)
O gal žinot ar nėštumo metu susirgus yra vienviečių palatų,ar tik po kelias?Įdomu kokia ten padėtis.Gal gulėjot kas?

Vienviečių nėra, bet jei nedaug nestuke.gif ir išeina, tai guldo po vieną ax.gif
Atsakyti
labas mamytes smile.gif

Uz keliu savaiciu gimdysiu Mazylio gimdymo namuose. Gal galite pasakyti kiek kainuoja vienviete palata ( su atskiru wc ir pan). Ar vyras gali pasilikti per nakti? Dar labai idomu kaip su vaikelio rubeliais. Ar reikia savo veztis ar ten aprengia maziuka? Bandau susipakuoti daiktus i gimdymo namus ir susiplanuoti finansus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidutex @ 2007 03 20, 14:07)
labas mamytes smile.gif

Uz keliu savaiciu gimdysiu Mazylio gimdymo namuose. Gal galite pasakyti kiek kainuoja vienviete palata ( su atskiru wc ir pan). Ar vyras gali pasilikti per nakti? Dar labai idomu kaip su vaikelio rubeliais. Ar reikia savo veztis ar ten aprengia maziuka? Bandau susipakuoti daiktus i gimdymo namus ir susiplanuoti finansus. g.gif

Bent jau rugpjūčio mėnesį, tai vienvietė palata kainavo 20 lt para, o ta kurioje gali ir vyras pasilikti, nes yra dvi lovos - 30 lt. Mažiukui drabužėlių duoda, savo reikia tik kojinyčių vilnonių ir kepurytės. Bet jei nori gali rengti ir savais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2007 03 19, 23:53)
Geras as kaip tik isvaziavau 2005 12 31 musu gulejo berods kokios astuonios ir zinau, kad vienos neisleido , o visos kitos laimingos isvaziavom namo  biggrin.gif


Mes atvaziavom anksti anksti ryta (buvo susitarta su gydytoja), tai taip keista buvo visas miestas miega po selioniu ir sventimo, o mes su vyru vaziuojam gimdyti biggrin.gif
Tai pamenu sake, kad tik viena gimdyve ir visi aplink mane tik ir sokinejo... Komplikuotas gimdymas buvo tai tikrai prieziuros nestigo, o gal netgi ir per daug buvo... Nors aciu dievuliui viskas gerai baigesi ir turim dabar savo mazaji stebukleli... wub.gif
Atsakyti
Gimdziau pries tris menesius siuose namuose, tai papuole gimdyti per dvi pamainas, nei vienai nemokejau, bet pirmoji pamaina buvo tragiska blink.gif , o va kita pamaina kai atejo tai as paemiau ir pagimdziau, nes visiskai kitaip elgesi su manim thumbup.gif . Beje savais drabuzeliais leliuka leido aprengti tik isvaziuojant namo. o siaip kas liecia personala, man atrodo kad nuo situacijos priklauso ir nuo pacios moters. Aplink nesokineja, bet jei kas neaisku visada sulauksi pgalbos. Tik vienas minusiukas buvo tas kad kaimynes berniukas buvo labai triuksmingas 4u.gif , tai praktiskai nemiegojom per ji su savo mergyte, nes manoji buvo labai rami
Atsakyti
kaip tik vakar buvau siuose gimdymo namuose. Susimokejau 100 lt uz pirminius tyrimus, ir sake, kad reikes dabar moket 50 lt iseinant i dekreta. Dare echo, bet moket nieko papildomo nereikejo. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti