Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

sveikutes 4u.gif
sveikinu visas su tokiu pasakišku oru smile.gif
Esu naujokė, tačiau jau tuoj turėsiu mažą leliuką(berniuką) tongue.gif
labai norečiau paklausti, gal kam teko susidurti su gyd. R.Riauka mažylio GN?skaitinėjau skaitinėjau bet nieko apie jį neradau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilijag321 @ 2007 03 25, 11:21)
sveikutes 4u.gif
sveikinu visas su tokiu pasakišku oru smile.gif
Esu naujokė, tačiau jau tuoj turėsiu mažą leliuką(berniuką) tongue.gif
labai norečiau paklausti, gal kam teko susidurti su gyd. R.Riauka mažylio GN?skaitinėjau skaitinėjau bet nieko apie jį neradau.. g.gif

Jei neklįstu iš balandinukių Vikuliuk pas Riauką lankosi, parašyk jai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,

as taip pat esu visiska naujoke blush2.gif
Man planinis cezaris mazylyje balandzio 06 diena. Su jokiu gydytoju asmeniskai nesitariu. Gal galit patarti, ka reiktu butinai zinoti, kokia tvarka ar neoficialios "premijos" gydytojams, o kas yra oficiliai mokama. Ar ten visos palatos mokamos ? g.gif

Pasidalykit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Sveikute, na del "premiju" tai nieko negalesiu tau pasakyti , nes as ju tiesiog "neskyriau" , o palatos tik kelios yra mokamos, bet ten jos su visais patogumais smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
as mazylyje pas Šiaučiuliene lankausi. seip kelios drauges patare, bet gal kuri zinote apie ja daugiau. juk kiekviena su sava patirtimi smile.gif ir seip jei zinote ka placiau paie gimdyma mazylyje parasykit. is anksto acius biggrin.gif
Atsakyti
Na jei apie gimdyma Mazylyje, tai as galiu pasakyti tik gerus zodzius thumbup.gif Man ir vyrui labai labai ten patiko, bet gal del to kad taremes g.gif smile.gif Gimdziau pas Valaseviciu, jau anoj temelej rasiau. Tai paziurejom gimdykloj Sreka 2 ir ejom ant stalo vaikiuko pasitikt. Man labiausiai patiko ten tai, kad ne ligonines aplinka. Negaliu pakest ligoniniu doh.gif Na premiju skyrem blush2.gif Bet ir jei nebutume skyre, manau taip pat butu buve, nes davem jau po visko praejus savaitei bigsmile.gif Na kitos pamainos tai man nei geros nei blogos, tiesiog jokios. Ateina, paklausia kaip jautiesi, kaip leliukas ir viskas. Tai nieko apie jas daug negaliu pasakyti smile.gif
Vat tiek is mano ispudziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytuke @ 2007 03 29, 08:37)
sveikutes,
as mazylyje pas Šiaučiuliene lankausi. seip kelios drauges patare, bet gal kuri zinote apie ja daugiau. juk kiekviena su sava patirtimi  smile.gif  ir seip jei zinote ka placiau paie gimdyma mazylyje parasykit. is anksto acius  biggrin.gif


sveikute,
pati gimdysiu dar tik dvieju savaiciu begyje, bet tvirtai zinojau,kad tai darysiu mazylyje, nes pries du metus paciai teko dalyvauti sesers gimdyme cia ir likau suzaveta.beje ji nesilanke pries tai ne pas viena is cia dirbanciu gydytoju, gyvena isvis kitam mieste, taciau viskas buvo super.Ji pateko pas Sutku.pati buvau su ja gimdykloj per nakti ir labai patiko maloni anesteziologe, tokia su daug garbaneliu biggrin.gif ir tai, kaip Sutkus ramiai i viska reagavo ir kaip stengesi daryti viska, kad mano sesei neplistu ir nereiktu kirpti, kiso ten kazka po stuburo, na jau nelabai smulkmenas pamenu nes buvau apimta beprotisko jaudulio.man buvo 19metu tada ir visi ten stebejosi, kam ji gasdina negimdziusia sese.taciau matyt butent todel as dabar tokia drasi, man net keista kai visi klausineja"ar nebijai?" o as visiskai rami, nors zinau kad ne visi gimdymai tokie grazus, taciau tikiu, kad kaip lemta taip bus, o mazylyje jauciuosi gerose rankose.nors draugauju su Riauka, ne Sutkum(nes kai registravausi dar nezinojau to nuostabaus gydytojo pavardes), taciau nemanau, kad prasoviau.dar mane suzavejo, kad ten visai neligoniska aplinka, jauku, tylu.prisimenu tik geriausius ispudzius, netgi daug ka apie mane is sono man papasakojo pati sese, nes as tokios euforijos buvau apimta rolleyes.gif vos nepatiesiau koju pora kartu tongue.gif pirma kai sesei leido nuskausminamus, silpna pasidare matant kaip sesei skauda, na saremiai tuo metu buvo, o sekanti karta jau kai pirmoji gavau lelyte i rankas, is tos laimes per daug gera pasidare biggrin.gif bet atsilaikiau!!!va kiek pripasakojau smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ar galit man padeti? Eiskau informacijos apie Mazylyje dirbancia gyd. Jackoniene. Bet nesiseka rasti. Gal kuri gimdet pas ja? Kaip ji, ar gera gydytoja?
Atsakyti
sveikos matytes, esamos ir busimos lotuliukas.gif
as norejau pasakyti, kad as ir mano kelios drauges pries mane gimdeme pas ta pacia gydytoja Mazylio g.n., pas gyd.Kapustiene, buvome patenkintos- visos! noreciau padekoti net siai gydytojai, kad po 24 val darbo- dar po 3 val nakties darbo- ji prieme mano gimdyma!!! Labai dekoju ir slauga, ir gimdymu, ir po 2 menesiu atvykus i apziura- mane apziurejo nemokamai! aciu
Atsakyti
QUOTE(Nledi @ 2007 03 20, 13:37)
Bent jau rugpjūčio mėnesį, tai vienvietė palata kainavo 20 lt para, o ta kurioje gali ir  vyras pasilikti, nes yra dvi lovos - 30 lt. Mažiukui drabužėlių duoda, savo reikia tik kojinyčių vilnonių ir kepurytės. Bet jei nori gali rengti ir savais  ax.gif



As "svieziai" sugrizau......
Kovo pabaiga buvo nerelus anslagas siuose gindymo namuose.... Norincios gauti mokama palata rikiavosi i eile....
Gimdyklos ten fantastiskos.... Tiesiog ziuri telika su MB kaip namie, ir lauki kol reiks stumti..... smile.gif
Mokama gavau trecia para, buvau vienvieteje... Kaina - 30 lt parai, atnesa sudedama lovele. Jei kas nakvoja ant tos loveles, reikia moketi dar 10 lt uz kozna nakti. Taigi, man 5 naktys atsiejo 180 lt., kadangi dar nakvojo 3 naktis MB.
Bendri pastebejimai - ciuziniai galetu but ir geresni (pasidevejes jau), ventiliacija irgi prastoka. Taciau dusas ir tulikas tik tau vienai, telikas, fenas, arbatinis.....
Ypac po operacijos, kaifas nerealus, vien jau del to, kad gali kazkas pasilikt nakciai.....


Dviviete kainuoja 50 lt. ten ji gerokai didesne, ir yra dvi normalios lovos....



Atsakyti
Aš ir gimdžiau Mažylio gimdymo namuose ir esu labai patenkinta ir gydytoju ir pogimdyvine priežiūra. Gulėjau šrimyninėje palatoje kur dvi lovos, tai ir vyras likdavo nakvoti, nes man cezarį darė, tai atsikelti negalėjau.
Tik ten yra vaikų gydytojas toks, neatsimenu pavardės, jau labai nepatiko, toks pasikėlęs ir svarbiausia nieko nepaaiškina, fui...
Atsakyti
gimdziau mazylyje spali. labai geri prisiminimai. gimdyklos, jaukios, tikrai kaip namie. kai pagimdziau gulejau dvivieteje palatoje, paskui perkele i vienviete, kurioje buvo ir sudedama lova. uz nieka nemokejau. maistas thumbup.gif , personalas thumbup.gif ...geri prisiminimai thumbup.gif
Atsakyti