Įkraunama...
Įkraunama...

Sąrėmių, stūmimo skausmai - kokie jie?

Pirmą sąrėmį prisimenu iki šiol...
Guliu sau ramiai su 7cm (taip, taip, ramiai guliu) atsidarymu, nuleidžia akušeris vandenis ir po kelių min. - ATEIK ČIAAAA lotuliukas.gif Ėmiau šaukti ne savu balsu, kad neištversiu lotuliukas.gif
Ištvėriau...
Padėjo vyras "kvėpuoti", padėjo nuostabusis akušeris-ginekologas. Kiti sąrėmiai nebuvo tokie skaudūs (jų buvo labai nedaug, nes greit pagimdžiau - per 45 min.) Tiesa, stūmimas buvo tokia atgaiva smile.gif
Atsakyti
Man nuo ryto pilvo apačioj vis pamaudžia, bet taip nereguliariai, nors dažnokai. Skausmas tikrai nėra didelis, kaip per skausmingas mėnesines, kentėt galima, greit praeina smile.gif Tik daba galvoju ar čia jau tie sąrėmiai? ar jau skambint gydytojai ar dar pakentėt g.gif Vandenys nenubėgo, gleivių kamščių jokių nebuvo... tai čia jau tas gimdymas ar dar ne??? biggrin.gif
Atsakyti
o man saremiai prasidedavo maudimu nuo nugaros pereinanciu link pilvo ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, turiu klausimą gal ir ne visai į temą doh.gif
Kaip taisyklingai stumti? Gal kuri pamenat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Madein @ 2013 03 17, 16:43)
Sveikos mamos, turiu klausimą gal ir ne visai į temą  doh.gif
Kaip taisyklingai stumti? Gal kuri pamenat? smile.gif


Aš pamenu tiek, kad labai įdėmiai klausiau visų akušerio nurodymų. Patariu daryt tą patį.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 03 18, 18:30)
Aš pamenu tiek, kad labai įdėmiai klausiau visų akušerio nurodymų. Patariu daryt tą patį.


na man kiek pamenu sake stumk stumk, ikvepk ir stumk...
Esme ta: labai stipriai plysau, kirpo... Aisku mano vaikas ne mazas buvo... Tai vis galvoju, na gal ne taip kazkaip stumiau (nors manes niekas nebare). Arteja antras gimdymas ir laaabaai nenoriu vel taip suplysti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Madein @ 2013 03 17, 15:43)
Sveikos mamos, turiu klausimą gal ir ne visai į temą  doh.gif
Kaip taisyklingai stumti? Gal kuri pamenat? smile.gif


Sąrėmiai buvo labai skausmingi tik nubėgus vandenims, stūmimo metu skausmo nejaučiau, bet šiaip buvo beprotiškai sunku kažką išstumti, o prie viso to aš dar labai bijojau apsidaryti, niekaip negalėjau įsisąmoninti, kad poreikis stumti ir noras tuštintis iš principo yra vienas tas pats. Man vis viena rezidentė kartojo "nebijok šito jausmo".

Man sunkiai sekėsi įsiklausyti į patarimus stūmimo metu, viską dariau priešingai, matyt, smegenys atostogavo, kol aš dirbau doh.gif

Bet pamenu tiek, kad rankomis reikėjo įsikibus į lovos groteles traukti į save stūmimo metu (aš, durnelė, stūmiau nuo savęs), giliai giliai įkvėpti per burną 2-3 kartais (šita misija man apskritai buvo neįmanoma, aš galėjau tik per nosį), susičiaupti, o tada stumti per 2-3 kartus, nerėkti, nekalbėti. Beje, man labai padėjo patarimas užsimerkti - kažkaip pati nesusiprotėjau blush2.gif Kažkuriuo metu akušerė liepė lekuoti kaip šuniukui.
Atsakyti