Įkraunama...
Įkraunama...

Su viltimi į Jus žvelgiantis Deividukas

Sveiki,

Nors aš, 8 mėnesių Deividukas taip apie save pasakyti negaliu. Aš tik stebiu jau sėdinčius, ropojančius ir bandančius stotis mano bendraamžius, kurie per tą patį laiką sugebėjo išmokti daug sudėtingų dalykų, džiuginančių savo tėvelius. Aš taip pat norėčiau dažniau matyti mamos dideles žydras, o tėčio – rudas akis besišypsančias ir laimingas (kad Jūs žinotumėte, kokios jos gražios!). Deja... jie abu labai stengiasi prie manęs neverkti, tačiau tai ne visuomet pavyksta. Visą slogų nerimą bando išsklaidyti kiekviename namų kampe pūpsantys mano žaislai, turėję liudyti apie laimingą kūdikystę...
Aš dažnai matau vežimėlyje sėdinčią papurgalvę kaimynų mergaitę, kurios baltutė oda šviečia lyg perlamutras. O aš – tamsiai geltonas, tarsi pernykštis obuolys, nors mama man tūkstantį kartų per dieną sako, jog aš esu pats mylimiausias ir gražiausias žmogutis. Ir aš tuo tikiu! Dar tikiu, kad vieną dieną ta baisi liga – tulžies latakų atrezija, stabdanti ir lėtinanti mano žygiavimą gyvenimo keliu, taps tik slogiu prisiminimu. Visa laimė, kad mama pati mane dar vis maitina ir per visą šią kasdieninę kovą dėl rytdienos ji neprarado pienuko. Tik jo dėka aš galiu pasakyti, kad mačiau parskridusius varnėnus. Nors mano skrandukas pienuką dar virškina, tačiau nenutekanti iš kepenų tulžis vis vien nuodiją kraują. Tai tas pats, kas kasdieną nemažom dozėm valgyti ...nuodus. Pradžioje kūnas nustemba, bando kovoti, tačiau kuo toliau, tuo jėgų lieka vis mažiau ir mažiau...
Kad Jūs žinotumėte, kaip aš noriu pamatyti kaip žydi alyvos, sirpsta žemuogės ar sužaliuoja Pilaitės laukai! Ir ne tik. Noriu išaugti geru ir doru žmogumi, galinčiu savo šaliai dirbti, daryti gerus darbus, padėt kenčiantiems ar ieškantiems pagalbos, noriu ir prižadu tokiu tapti! Deja, kol kas tos pagalbos labai reikia man pačiam. Ir negaliu tikėti, jog gal kada nors sulauksiu. Gydytojai kalba griežtai ir nepermaldaujamai: reikalinga kepenų transplantacija! Tėtis mano sveikas ir sutiko atiduoti dalį savęs, tad Lenkijoje esantys žymūs gydytojai žada, kad persodintos tėčio kepenys galės išgelbėti mane.
Jei Jūsų žvilgsnis šiame skubančiame ir lekiančiame pasaulyje sustojo ties mano pagalbos šauksmu ir iki šios vietos perskaitė mamos užrašytas mano mintis, tai gal Jūsų gailestinga širdis sutiks man padėti?
Ne viską galima išmatuoti pinigėliais, bet kai kurie dalykai turi savo matą. Mano tėveliai, nors patys geriausi pasaulyje, tačiau eiliniai ir iš algos gyvenantys žmonės, kokių Lietuvoje yra tūkstančiai. Tad atsitikus tokiai nelaimei jų rankose liko tik atkaklumas, o širdyse – didelė Viltis ir Tikėjimas. Visa tai davė vaisių – valstybė sutinka apmokėti mano operaciją, tačiau to, deja, šį kart per mažai: tėveliams reikės sumokėti už mano slaugymą ir priežiūrą toje Lenkijos ligoninėje, kurioje, tik Dievulis žino kiek teks praleisti joje dieneliu. Štai čia mano mažos mėlynos akutės ir krypsta į Jūsų gailestingas širdis su prašymu – nelikite abejingi! Juk mylėti visą pasaulį yra daug paprasčiau, nei padėti vienam kenčiančiam vaikui. Jūsų paaukoti pinigai gali išgelbėti man gyvybę! Kuo ir kaip aš galėsiu Jums atsilyginti? Tik malda už patį didžiausią turtą – Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatą. Neveltui sakoma, jog karščiausiai meldžiasi daug kentėjusios širdys.

Su viltimi į Jus žvelgiantis Deividukas


Mamytės vardu atidaryta sąskaita , Emilija Mamčytė LT807300010095007303, į kurią galima pervesti paaukotus pinigėlius. Savo maldose padėkosim už kiekvieną paaukotą lituką. Begalinis ačiū......

Atsakyti
Kaip jums sekasi?
Atsakyti
Brashkyte, kaip jums sekasi? Kada planuojama operacija?
Atsakyti
Deividukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2007 04 02, 16:20)
Brashkyte, kaip jums sekasi? Kada planuojama operacija?


Sveikutes, sekasi mums visai neblogai, kuo as labai dziaugiuosi. Praeita savaite buvom santariskese, pridavem kraujuka tyrimams, tai visi rodikliai yra pagereje. O tai rodo, kad praejus 6,5 menesiams po pirmos operacijos, pradejo veikti tai, ka jie padare operacijos metu. Tyrimu rodikliai rodo, kad mums jau po truputi nuteka tulzis. Kadangi kepenelese mazeja tulzies sankaupos, tai ir gelta atsitrauke bei mes tapom sviesesni clap.gif clap.gif clap.gif Ooooo mano dziaugsmui ner ribu. Visa tai teikia vilties sulaukti operacijos. Tikslios operacijos datos nera nustatyta ir dar praeis ne vienas menuo, kol ledai pajudes. Siuo metu eilini karta laukiam atsakymo, kuris bus geriausiu atveju po 3 savaiciu (taip mums siandien pasake). O paskui ten laukti, sen laukti.
Aciu mamytes uz rupesti del musu wub.gif
Atsakyti
Valioooo, geroms naujienoms thumbup.gif Kaip yra su pinigėliais, kiek jų dar trūksta?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2007 04 03, 08:52)
Valioooo, geroms naujienoms thumbup.gif  Kaip yra su pinigėliais, kiek jų dar trūksta?


Sveikutes, su pinigeliais pas mus yra tik pati pradzia, tiek kiek patys sugebejom pataupyti per siuos menesius, o truksta dar tikrai daug. Siuo metu Deividukui skirtoje saskaiteleje yra 1500 lituku. notworthy.gif
Atsakyti
Koks gražus berniukas wub.gif
Braske11
, kiek galėsiu finansiškai - prisidėsiu šiandien vakare, bet kita aukos dalis bus mintys ir palinkėjimai tolimesnės sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveikit, aukit, bendraukit ir džiaukitės vieni kitais 4u.gif
Atsakyti
Braske, pervedziau Jums truputi pinigeliu, nes noriu prisideti prie Deividuko sveikatos. Tikiuosi Jums viskas bus gerai 4u.gif

Savo suneliui as negalejau padeti niekaip, negalejau jo isgelbeti. Gal jis is dangaus atsius Jums dalele stiprybes, kad mazais zingsniukais, po truputi Jus atkovotumete savo laime!
Atsakyti
Visa savo siela dekoju jums, ne tik uz pinigelius, uz kiekviena gera zodi, uz kiekviena pagalvojima apie mus ir nuosirdziausia linkejima. Man tai yra neikainojima. Mano kleckiukas siuo metu sedi pavalges maitinimo keduteje ir pyksta kodel zaisliukai nelenda jam burnyte ir kas tokius didelius juos sugalvojo 4u.gif
Ispane mano visos seimos vardu nuosirdziausia uzuojauta del mazojo angelelio. Tikiuosi jis bus musu angelas sargas...
Atsakyti
Sveikateles ir dar ir dar geresniu kraujuko rodikliu.
Maldomis prisidedu jau dabar, o pinigeliais po algadienio mirksiukas.gif
Atsakyti
stiprybes, kantrybes, optimizmo jusu seimynai 4u.gif
sunelis tikras angelelis-toks grazutis, todel taip noretusi, kad cia zemeje jus dziugintu, augtu ir stipretu wub.gif
(prisidedu tiek maldomis, tiek meterialia israiska)

braske11, gal ir nelabai taktiska klausineti tokiu dalyku blush2.gif
atsakyk, jei jei gali apie tai kalbeti: apie sunelio liga jau zinojote pries gimdyma, ar jau po to viskas ishaiskejo? gal daktarai kokias nors priezastis pasake, kodel taip ivyko?
Atsakyti