Įkraunama...
Įkraunama...

Su viltimi į Jus žvelgiantis Deividukas

Sveikutės, norėjau paklausti kokiame banke atidaryta ši sąskaita? g.gif prisidėčiau truputį ir aš 4u.gif
Atsakyti
Brashkyte, prisidedu siokiais tokiais pinigeliais, tuo paciu paplatinau zinia savo draugams, artimiesiems, manau, kad bendrom jegom po lasheli, jei kiekvienas prisides, nenubiednes, o surinkti reikiamus pinigelius - pavyks.
Supermamos, jei saviems draugams sukurptumet kiekviena laiska su nuoroda i Braskytes laiska ir uzdetumete savo rekomendacija, pastumetumem ledus labai stipriai.
Sekmes ir sveikatos Deividukui ir jo teveliams!!
Papildyta:
Elve - Hansa - 73000 yra Hansos kodas.
Atsakyti
Tiesiog gražuoliukas wub.gif
Prisidedu ir aš pinigėliais, kad tik viskas būtų gerai, te saugo ir globoja Jus Dievuliukas wub.gif
Atsakyti
Stiprybės tėveliams ir Deividukui. wub.gif - linkejimai ir..... mano kruopele i bendra aruoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oira @ 2007 04 03, 13:40)
Brashkyte, prisidedu siokiais tokiais pinigeliais, tuo paciu paplatinau zinia savo draugams, artimiesiems, manau, kad bendrom jegom po lasheli, jei kiekvienas prisides, nenubiednes, o surinkti reikiamus pinigelius - pavyks.
Supermamos, jei saviems draugams sukurptumet kiekviena laiska su nuoroda i Braskytes laiska ir uzdetumete savo rekomendacija, pastumetumem ledus labai stipriai.
Sekmes ir sveikatos  Deividukui ir jo teveliams!!
Papildyta:
Elve - Hansa - 73000 yra Hansos kodas.

Supratau, ačiū. Rytoj prisidėsiu ir aš šiek tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2007 04 03, 13:04)
stiprybes, kantrybes, optimizmo jusu seimynai  4u.gif
sunelis tikras angelelis-toks grazutis, todel taip noretusi, kad cia zemeje jus dziugintu, augtu  ir stipretu wub.gif
(prisidedu tiek maldomis, tiek meterialia israiska)

braske11, gal ir nelabai taktiska klausineti tokiu dalyku blush2.gif
atsakyk, jei jei gali apie tai kalbeti:  apie sunelio liga jau zinojote pries gimdyma, ar jau po to viskas ishaiskejo? gal daktarai kokias nors priezastis pasake, kodel taip ivyko?


Klauskit drasiai, tikrai atsakysiu i visus klaisimelius. Savo patirties, kokia ji butu graudi, bet negali istrinti, uzsimerkti, nejausti, tiesiog su tuo susigyveni. Tai jau musu kasdienybe, kaip vandens gerimas, duonos valgymas...
Apie mazucio liga suzinojom kai jam buvo vos 3 savaites. Nei daktarai, nei jokie echoskopai niekas neispranasavo tai ka turim. Budama nescia vaiksciuojau idealiai. Niekada niekuo nesiskundziau, tyrimai visados buvo geri. Gime laiku 3700 g ir 52 cm. Gimdymo namuose gavom 9/9 pagal Apgar skale. Tik praejus kelioms savaitem labai pageltom.
O priezasties irgi nieks mums nepasake. Vieni isitikine, kad tai genetiskai paveldima, kiti isitikine kad tai nesamone. Patikekit visu klausinejau kodel?kodel taip atsitiko? Bet visi tik guzteli peciais. Belgijoje operuoto berniuko mamyte, sake, kad ir ten nezino kodel taip atsitinka. Pirmame nestumo trimestre ivyko kazkokas, kas nuleme toki tolimesni formavimosi.
Papildyta:
ACIU MAMYTES DUOK DIEVE JUMS SVEIKATOS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Deividuko saskaitoj jau 2500 lituku notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Perskaiciau ir susigraudinau verysad.gif stiprybes Jusu seimai, dar daugiau sveikatos ir kuo daugiau dziuginanciu akimirku smile.gif
Atsakyti
Braskyte, linkiu,kad visos maldos butu isklausytos.Linkiu,kad i jusu namus griztu dziaugsmas.Linkiu,kad sis skaudus metas liktu tik nemalonus prisiminimas........
Begalo daug daug daug stiprybes ir tikejimo.Neveltui sakoma tikejimas pati didziausia jega.
Atsakyti
Braskyte,

zinau,kad jums sunkus metas verysad.gif taciau tikejimas padeda iveikti viska. Ir as siandien prisidesiu truputuka pinigeliais,tikiuosi,kad po truputuka pavyks tuos pinigelius surinkti biggrin.gif ir mintimis as visada busiu su jumis,kad tik Deividukui viskas butu gerai.

Stiprybes jums wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Kai taip viskas susikloste su mano burbuiuku, galvoje irgi daug kas pasikeite. Tos dvasines vertybes, kurios iki to laiko buvo svarbios, siai dienai jos mano gyvenime uzima visai kita vieta. Vienos blogos akimirkos jau praeity, kitos galbut ateity. Bet siandien yra siandien mes kartu, mes sypsomes, mes bandom pazinti pasauli ir tai yra nuostabu, siandien as jauciuosi laiminga, o rytoj bus rytoj.....
Atsakyti
QUOTE(braske11 @ 2007 04 03, 17:10)
Deividuko saskaitoj jau 2500 lituku notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

Jau siek tiek daugiau...
Labai grazus berniukelis, visai nepanashus i pernyksti geltona obuoli...

O siaip 8 menesiu vaikutis visai neprivalo nei sedeti nei ropoti, nei tuo labiau stotis. Nenuvertinkit savo mazylio, jis dar parodis ka gali.

Sekmes, galvojam apie jus, laukiam geru ziniu wub.gif
Atsakyti