Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

Labukas visiem, pas mane vienas klausymėlis mano menstruacijų ciklas 22-24 dienos, ar įmanomas pastojimas jei lytiniai santykiai buvo menstruacijų metų????
Ir kada tada mano tos vaisingos dienos??????
Ačiūūūūūūūūū))))))))))))) blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kuha @ 2007 04 10, 16:24)
Labukas visiem, pas mane vienas klausymėlis mano menstruacijų ciklas 22-24 dienos, ar įmanomas pastojimas jei lytiniai santykiai buvo menstruacijų metų????
Ir kada tada mano tos vaisingos dienos??????
Ačiūūūūūūūūū))))))))))))) blink.gif  blink.gif


pastoti mentruaciju metu yra tikimybe 80 %
o kai toks mazas tavo ciklas, tai teoriskai neimanoma nustatyti, su laiku jei stebesi savo kuna pati pajausi, nebent vienintelis budas matuoti BT
Atsakyti
pbandyk pasiskaičiuot ča http://www.prisimink.lt/lt.php
Atsakyti
Ačiū))) 80 procentu tai tikrai daug....... ha keista kad, sunku nustayti vaisingas dienas menesinės reguliaros 22-24) , bet trumpas ciklas ir trunka kažkur 4 dienas)))))
bet ačiū už informacija))))
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2007 04 10, 16:52)
pastoti mentruaciju metu yra tikimybe 80 %


Na ir nesąmonę pavarei. doh.gif Is kur tie 80 proc., jei sveikia pora kiekvieno ciklo metu turi tik 20-25 proc. tikimybę pradėti nėštumą.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 10, 17:58)
Na ir nesąmonę pavarei. doh.gif Is kur tie 80 proc., jei sveikia pora kiekvieno ciklo metu turi tik 20-25 proc. tikimybę pradėti nėštumą.

na ir statistika, šansų tada visai mažai((((((((
Atsakyti
Kuha, su tokiu trumpu ciklu imanoma ir per menesines pasimylejus pastot. Tik klausimas, ar tu planuoji pastot? Nes jei taip, nerekomenduociau myletis per mm, (isvis nerekomenduociau), nes taip sudarai salygas atkeliaut infekcijom ir atsirast uzdegimam.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2007 04 12, 23:08)
Kuha, su tokiu trumpu ciklu imanoma ir per menesines pasimylejus pastot. Tik klausimas, ar tu planuoji pastot? Nes jei taip, nerekomenduociau myletis per mm, (isvis nerekomenduociau), nes taip sudarai salygas atkeliaut infekcijom ir atsirast uzdegimam.


Jei mmm baiginejasi galima, nepatartina pirmasias dienas kai kraujavimas intensyvus.
Pastoti galima, as puikus to pavyzdis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rijama @ 2007 04 17, 13:58)
Jei mmm baiginejasi galima, nepatartina pirmasias dienas kai kraujavimas intensyvus.
Pastoti galima, as puikus to pavyzdis  tongue.gif


mano draugė pastojo per mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei ciklas trumpas, tai tikrai galima pastoti ir per MM, bet jei ilgas nelabai tikėtina g.gif
Atsakyti
o kada didesnė tikimybė pastoti ? iš kart pasibaigus mm na ir sakykim kelios dienos po, ar prieš prasidedant?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 04 25, 13:34)
o kada didesnė tikimybė pastoti ? iš kart pasibaigus mm na ir sakykim kelios dienos po, ar prieš prasidedant?

Prieš - tikimybė pati mažiausia. O kelintą dieną nuo ciklo pradžios tikimybė didžiausia, priklauso nuo individualaus ciklo ilgio. 4u.gif
Atsakyti