Įkraunama...
Įkraunama...

Orising priemonės

Atradau orising plauku priezuros priemones, bent jau man nieko geresnio netreko tureti ax.gif noreciau isgirsti ir jusu pagyriamaji arba papeikiamaji zodi tongue.gif
Atsakyti
as isbandziau kol kas tik ju ampulytes.dvieju rusiu.
RINFORZANTE PROTEICA .cia kaip maitinanti kauke pazeistiem plaukam. nenuskalaujama.patiko smile.gif ir kvapas ir siaip smile.gif

MINERALIZZANTE kitos ampulytes dar yra.irgi maitinancios,bet storam garbanotam plaukui.nuskalaujamos po poros minuciu.kvapas liuks,jei daugiau uzsipili( nu tarkim man uztektu 2/3 ampules,bet negi ta trecdali paliksiu dbr ax.gif ),tai jis taip netgi biskiuka kaip kremukas pasidaro ant plauku smile.gif

mano plaukiukas sausas,tai dar kai baigsiu savo dabartini arsenala noreciau isbandyt sampuna cocco ir kauke cocco arba putu kauke MINERALIZZANTE.gal kas jau bandet? g.gif
Atsakyti
Man įdomiau, kur jūs šios produkcijos įsigyjat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildukas @ 2007 04 24, 07:41)
Man įdomiau, kur jūs šios produkcijos įsigyjat? ax.gif

euro vaistinese smile.gif
Atsakyti
Mačiau ir Sarmoje yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vini-Pux @ 2007 04 24, 11:59)
Mačiau ir Sarmoje yra. smile.gif

aha, bet ne visose, kaune tai sakė yra tik SAVO sarmoje
Atsakyti
as turiu aliejuka, ziuresim koks jo poveikis bus bigsmile.gif

o siaip kazkur skaiciau, kad cia gydomoji kosmetika taip?
Atsakyti
QUOTE(dar_sima @ 2007 04 24, 12:38)
aha, bet ne visose, kaune tai sakė yra tik SAVO sarmoje


visose Kauno sarmose yra sios produkcijos (tik del molo negarantuociau bet jeigu tikrai knieti galesiu pasiteirauti) smile.gif

^^liutuke> sako kad gydmoji (net po hemoterapijos seansu gygytojai pataria butent sia kosmetika naudoti) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 24 balandžio 2007 - 14:28
QUOTE(nancy @ 2007 04 24, 14:27)


^^liutuke> sako kad gydmoji (net po hemoterapijos seansu gygytojai pataria butent sia kosmetika naudoti)  4u.gif

tai saunu tada bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 04 24, 15:27)
visose Kauno sarmose yra sios produkcijos (tik del molo negarantuociau bet jeigu tikrai knieti galesiu pasiteirauti) smile.gif

^^liutuke> sako kad gydmoji (net po hemoterapijos seansu gygytojai pataria butent sia kosmetika naudoti)  4u.gif

tai kaip tada suprasti tą faktą, kad aš buvau trijose sarmose, ir visose man pasakė, kad savam yra tik?
Atsakyti
mano plauku bukle panaudojus sia kosmetika tikrai pagerejo, ziuresim kaip bus toliau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dar_sima @ 2007 04 24, 17:14)
tai kaip tada suprasti tą faktą, kad aš buvau trijose sarmose, ir visose man pasakė, kad savam yra tik?



as tai tik is eurovaistines perku smile.gif savaitgaliais su 15% nuolaida zymiai pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 24, 15:16)
mano plauku bukle panaudojus sia kosmetika tikrai pagerejo, ziuresim kaip bus toliau  ax.gif
Papildyta:
as tai tik is eurovaistines perku smile.gif savaitgaliais su 15% nuolaida zymiai pigiau  rolleyes.gif

o ka naudoji?
Atsakyti