Įkraunama...
Įkraunama...

Orising priemonės

QUOTE(lassie172 @ 2007 04 24, 22:13)
na uz aliejuka, kauke ir sampuna palikau apie 140  blink.gif  bet nesigailiu  thumbup.gif  gaila kondicionieriaus nerandu  g.gif

as tai jauciu tik kauke pirkciau,o aliejuka dovanu prasysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 24, 19:12)
galima kelis kart i savaite naudot, ne dazniau smile.gif siaip tai gydomoji kosmetika, todel ilgai naudot negalima, reikia svelnesnes  ax.gif
Papildyta:



Atsiprašau, bet vistiek nesupratau blush2.gif tai aš ir plaunu kelis kartus į savaitę, tai gal galim būtų tiksliau blush2.gif na aš plaunu kas antrą dieną, tai man geriau tokį šampūną naudot kas kartą, o po to keisti kitu, ar kas savaitę keisti ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 24, 19:24)
siaip neisivaizduoju, as uz savo mokejau apie 40 smile.gif  ax.gif

as 38lt mokejau (beje, lassie172, kaip tau ta kauke? patinka?) bigsmile.gif

QUOTE(dar_sima @ 2007 04 24, 19:44)
akropolio sarmoj nebuvo  g.gif  ai, tiek to...euro vaistinė netoliese buvo  ax.gif


savo kauke as pirkau akropolio sarmoj vakar (tai gal tiesiog jus nerandate tos produkcijos g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 25 balandžio 2007 - 15:51
QUOTE(nancy @ 2007 04 25, 17:51)
as 38lt mokejau (beje, lassie172, kaip tau ta kauke? patinka?)  bigsmile.gif
savo kauke as pirkau akropolio sarmoj vakar (tai gal tiesiog jus nerandate tos produkcijos  g.gif )


ar cia kalbat apie kauke sausiem pazeistiem cocco?jei taip,kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 04 25, 17:30)
ar cia kalbat apie kauke sausiem pazeistiem cocco?jei taip,kokie atsiliepimai?  4u.gif


joa apie ta pacia smile.gif cia pirmame poste atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 04 25, 16:51)
Atsiprašau, bet vistiek nesupratau  blush2.gif tai aš ir plaunu kelis kartus į savaitę, tai gal galim būtų tiksliau  blush2.gif na aš plaunu kas antrą dieną, tai man geriau tokį šampūną naudot kas kartą, o po to keisti kitu, ar kas savaitę keisti ar kaip?  unsure.gif



na nusipirk buteliuka ir plauk, nes kas antra diena nekenkia, kai baigsi buteliuka, bandyk naudot silpnesni 4u.gif sitas tiesiog turi pagydyt problema rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(nancy @ 2007 04 25, 17:51)
as 38lt mokejau (beje, lassie172, kaip tau ta kauke? patinka?)  bigsmile.gif
savo kauke as pirkau akropolio sarmoj vakar (tai gal tiesiog jus nerandate tos produkcijos  g.gif )



man tai kauke riebiem plaukam labaaai patinka wub.gif plaukai tokie spindintys, ilgai nesiriebaluoja 4u.gif o apie sausu plauku kaukes nzn, nebandziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 04 25, 20:20)


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 25, 22:10)
na nusipirk buteliuka ir plauk, nes kas antra diena nekenkia, kai baigsi buteliuka, bandyk naudot silpnesni 4u.gif  sitas tiesiog turi pagydyt problema  rolleyes.gif
Papildyta:
man tai kauke riebiem plaukam labaaai patinka  wub.gif  plaukai tokie spindintys, ilgai nesiriebaluoja  4u.gif  o apie sausu plauku kaukes nzn, nebandziau  blush2.gif

Ačiū 4u.gif reiks kada nusipirkti pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 04 25, 16:51)
savo kauke as pirkau akropolio sarmoj vakar (tai gal tiesiog jus nerandate tos produkcijos  g.gif )

hmm...nu įdomiai tada...aš neieškojau, tiesiog paklausiau pas konsultantes, o jos sakė nėr...bet jei yra tai gerai smile.gif beje, aš kalbu apie kauno akropolį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dar_sima: 26 balandžio 2007 - 13:00
QUOTE(dar_sima @ 2007 04 26, 13:59)
hmm...nu įdomiai tada...aš neieškojau, tiesiog paklausiau pas konsultantes, o jos sakė nėr...bet jei yra tai gerai smile.gif beje, aš kalbu apie kauno akropolį


as irgi apie ta pati mirksiukas.gif o konsultantes tai fool.gif (beje jei ieskosi kita karta pati tai akropolyje orising stendas yra iejus i parduotuve kairej pusej paejus i prieku nusuktas i kvepalu stendus 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 04 26, 14:12)
as irgi apie ta pati mirksiukas.gif o konsultantes tai  fool.gif (beje jei ieskosi kita karta pati tai akropolyje orising stendas yra iejus i parduotuve kairej pusej paejus i prieku nusuktas i kvepalu stendus 4u.gif )

dėkui aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 24, 22:13)
na uz aliejuka, kauke ir sampuna palikau apie 140  blink.gif  bet nesigailiu  thumbup.gif  gaila kondicionieriaus nerandu  g.gif

man irgi keista kad nėra kondicionieriaus ar balzamo, Wededa irgi negamina, tai gal jų natūralistų supratimu jo nereikia ar kaip čia blink.gif
Atsakyti