Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtiniai Arabų Emyratai

susigalvojom, kad velykas būtų gerai sutikti arabuose biggrin.gif tai dabar ieškau bet kokios info apie keliones į arabiją... kokios kainos, kada geriausia važiuot, ar verta ir ką pamatyti... nu vienu žodžiu -labai laukiu bet kokios info.... atsiliepkite kas esat buvę.... smile.gif
Atsakyti
labas Rigedora!
tavo pasirenkimas liuks! thumbup.gif
Ka tik grizom is sios keliones! Kiekviena salis savaip grazi, bet ta ka pamaciau cia, tikrai nesitikejau, kad si kelione paliks tiek ispudziu!
patarciau vaziuoti i Dubaju jei norit pamatyt daugiau, nes kiti emiratai daug ramesni, beto nevisi taip gerai atrodo kaip dubajus! Cia pagrindiniai sopingai biggrin.gif !(cia kas megsta apsipirkt), nes tai Duty free salis! labai gerai pirkt auksa, kailinius, kilimus ir ko tik sirdis geidzia! nes tikrai perpus pigiau!
papludymiai pasaka, ypac mokami(nebrangiai apie 5 litus)! oras fantastika dabar +26 +28, nors arabams tai salta, bat as visas dienas gulejau prie juros!
cia gali pamatyti tai ko niekur nepamatysi! jie jau pradejo statyti net auksciausia pastata pasaulyje! tai turtingiausia valstybe!
tik vat tas ju tikejimas islamas nesmone, nes meldziasi ir meldziasi! diena net parduotuves uzsidaro ir pradeda veikt tik nuo 6 vakaro iki 12 nakties, kai kur tik iki 10 val.
pinigus vezt tai tik dolerius, nes pas juos 5 metai vis tas pats kursas 3.65 Dhr (dirhamu)!
net nezinau ka ir pasakot, nes vis dar pilna tu ispudziu!
Atsakyti
As buvau pries kokius 4 metus, mes gyvenom Abu Dhabi pas draugus todel galvoju kad tai siek tiek kitaip nei vaziuoti per kokia agentura, bet Emyratuose patiko taip stipriai, kad nemoku apsakyti, gal dar todel kad draugai ten gyveno jau 5 metus ir zinojo ka mums reikia parodyti ir kur nuvezti. Geriausia vaziuoti vasario menesi, tai oras primins lietuviska vasara, bet kovas irgi liuks! Abu Dhabis naujas miestas, ten jokios senovines kulturos nepamatysi, Dubajuj kiek kitaip, verta pabuti ir ten ir ten, nes lengva soka gauni visur smile.gif Butinai nuvaziuokit! smile.gif juk kainos dabar nerealiai mazos
Atsakyti
Skrydis trunka apie 5,5 - 6 val., latvijos charterio avialijnijomis.
Atsiprasau, bet mes vaziavom su masina i Ryga, todel negaliu pasakyti tikslios autobuso bilieto kainos, bet tikrai nebrangiai apie 30lt man atrodo ax.gif .
Na vaiku dar neturiu, bet tikrai nepatarciau su vaiku vaziuoti i tokia sali, Jus tik pagalvokite jei ten karstis apie 28-30 laipsniu, ar nepavargs Jusu vaikutis? ar nebus del to rupesciu?

na mes vaziavom per Vilniaus agentura "Daigera", o siaip kelione radau internete biggrin.gif

pasiziurekit cia:
http://www.omnituras.lt/

Nu nepykit idesiu veliau, inetas pasikabino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 01 31, 17:37)
Prie Žvirbliukės klausimų aš dar vieną pridėsiu. Kur jūs randat informaciją apie organizuojamas keliones į šią šalį ir jų kainas? Įmeskit keletą nuorodų.


http://www.visoskeli....php?pageid=152

Vasario mėn ten temperatūra - apie 25 laipsniai, tad vaikas turėtų ištverti... cool.gif
Atsakyti
Girdejau kad jaunoms moterims iki 35m sunkiau isvykti: visa brangesne, reikia pasirasyti pasizdejima, kad grysi ir pan. Nesvarbu kad vyksti su vyru, vistiek taikomi papildomi dideli reikalavimai.
Atsakyti
Oj apie JAE galeciau kalbet ir kalbet. Gyvenau ten 2 metus+ dabar kiekviena vasara vaziuojam smile.gif Ir planuojam kova vel lekt. Na ka as zinau. Nereali salis ir tiek, truksta zodziu. Aisq apie gyvenima ten nekalbu, daug durnu istatymu ir t.t Bet atostogoms (ypac tokiu metu) tai pati nuostabiausia salis. Kas planuoja vaziuot, galeciau atsiust filmuka apie dubaju, tada duodu 100proc. tikrai uzsinoresit ten smile.gif

Na yra keli minusai- tai ilga kelione, as visada skrisdavau is Maskvos, ir tai yra 8h. skrydzio, manau vaikui bus nelengva issedeti. Antra- tai kondicionieriai, galima labai greitai susirgti, nes lauke karsta, o viduje vejas taip prapucia, jog ten beveik visada uzkimes. Beje kokia ekskursine kelione planuojat? Safaris, daivingas, zvejybair t.t Nelabai tinka vaikuciui smile.gif Taciau zoo sodas, vandens atrakcionu parkas thumbup.gif Kas dar... Na rugseji, spali ganetinai karsta smile.gif Tikraja to zodzio prasme. Bet vaikui tai tikrai manau turetu patikt. smile.gif
Atsakyti
ellen, latviai organizuoja skrydzius is rygos. uzsakomuosius. nuskrenda i viena puse per 6 valandas mazdaug smile.gif manyciau, tai yra patogesnis variantas, nei skristi per maskva - vizu nereikia smile.gif be to, ir emiratu viza yra sutvarkoma greiciau ir paprasciau, jeigu uzsisakai poilsine kelione smile.gif

viena mano pazistama, gyvenusi ir dirbusi nemazai laiko emyratuose, skrisdavo ne tik per maskva, bet ir per amsterdama ir praha. sake, irgi paprasciau. kadangi paciam neteko skristi, nezinau, kame tas patogumas, bet galesiu prie progos pasiteirauti.

taciau pastaruosius kartus ji skrido taip pat tik per maskva.
Atsakyti
na, man teko ten viešėti tik pora dienų, kas krito į akis, tai kad pastoviai jie ten meldžiasi ir mane palaikė nemandagia europiete, priežasties iki šiol nežinau tik spėlioti galiu...
Atsakyti
na jauciu jau susigundziau as tais JAE 4u.gif
Noreciau paklausti planuojanciu ten vykti ar jau viesejusiu:
1)Kiek siuo metu kainuoja si kelione? Girdejau, kad labai "PAPIGIAI" galima nusiskraidinti?
2) Kokios agenturos paslaugomis geriausia naudotis( cia turbut klausimelis jau buvusioms ar bent jau turincioms pakankamai info)?
3) Jei vaziuojant i Dubaju, koki viesbuti geirausia rinktis (oenkiu zvaigzdiu nesiulykite- neipirksiu biggrin.gif
Is anksto dekoju.
Atsakyti
JAE buvome rudeni. skridom su vaiku, ish Rygos. Apie vieshbuchius nieko nzn, nes skridom i svechius. Bet, trumpai tariant, tai nezhinau ko ten skrist, na niekaip niekaip nepasakychiau, kad ten nerealiai nuostabi shalis, idomi - taip, savotishka - taip, bet kad yra pasaulyje tikrai vertesniu aplankyti shaliu - faktas. Juolab, kad kainos, bent kai mes skridome - vien bilietai ish Rygos apie 2000 zhmogui g.gif . Gal dabar nukrito, nezhinau, bet uzh tokia kaina galima grazhesnej shaly pabuvoti mirksiukas.gif . Skrischiau dar i Dubaju, jei mestels pigius skrydzhiu (vis zhada ir zhada) - bet jau tik ne per ramadana (kaip kad mes pataikem, ir dar sheichas buvo tik numires, tai trauras - absoliutus cry.gif ), zhodzhiu shopingas ten tikrai nerealus, o daugiau... g.gif
Chebra, i Dubaju reikia skristi mazhiausiai uz 5 metu, kai jie igyvendins visus savo nerealius planus, ka taip labai reklamuoja, vis delto tai tera tik vizijos mirksiukas.gif .
Trumpai tariant, yra ka prisiminti, ir shiaip, man atrodo, nera shalies, i kuria bent karta gyvenime nebutu verta nukakti, bet JAE tikrai nevadinchiau prioritetine shalimi doh.gif .
Beje, idomu, ar Zhvirbliuke ishskrido i JAE, ar ja irgi atkalbejau? biggrin.gif
P.S. Kalbat apie moteris ir neva gresme blondinems ir pan. - tai totali nesamone!!! Nereikia JAE lyginti su mums iprastom arabu shalimis, nereikia jiems taikyti to arabu ivaizdzhio, kuri susikureme visokiuose Egiptuose ir Turkijose. Trumpai tariant, arabai ten totalus elitas, ir shalia ju gali pasijusti "juodu" zhgum, o ne atvirkshchiai biggrin.gif .
Na, nekalbu apie visokius indusus ir pakistaniechius, kurie ten yra juodadarbiai, bet TIKRAS arbas, labai tiketina, nesiteiks net i ispudingiausia lietuvishka blondine zhvilgteleti tongue.gif . Ir shiaip ten neraliai saugu, neraliai civilizuota, higienishka, prabangu, todel su vaiku galima tikrai saugiai ir komfortabiliai jaustis - vaikus jie dievina, vaikai jiems yra brangiausias turtas smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChikuRaku: 17 gegužės 2005 - 18:10
as paskaiciau, kad nuo spalio pabaigos bus skrydziai i JAE is vilniau, visai susigindizua kelione! tik nzn ar tikrai verta butent i dubaju skristi, gal ir kiti miestai nuostabus!
agenturoje sako,kad visai neblogai jei bandai laime ir vaziuoji i "fortuna" viesbucius, niekas iki siol nesiskunde!
gal yra daugiau aplankiusiu sia sali? kokie ispudziai?

tiesa, atleiskit man tundrai, o kada tiksliai pas juos ramadanas?

nu va, as jau mintyse lagaminus kraunuosi vacation4.gif ir varau i JAE, bet stai skambina is kelioniu agenturos, sako kad man viza kainuos 1000 lt ohmy.gif , nes as esu netekejus ir neturiu 35 m!!!!!!nu kas cia per durnizmas, kam man tie arabai reikalingi,kad as ten likciau!??nu tikrai labai blogi salies istatymai, truksta zodziu!
Atsakyti