Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtiniai Arabų Emyratai

planuoju ir as i JAE gruodzio pradzioje. bet su ta viza man taip ir neaisku g.gif
siandien kelioniu agenturoje man sake, kad viza man kainuos kaip visiem ir visom, tik man gali reiketi palikti 1000 Lt uzstata, kuris bus grazintas kai as sugrisiu. tai daroma tam, kad jei as negriztu, tai kelioniu agenturos uz tokius "bajerius" turi tai valstybei moketi baudas.
1. tai kaip gi yra istikruju su ta viza moteriskei iki 35 metu? blink.gif
2. gal kas zinot, ten gruodzio pradzioje jokiu religiniu svenciu nenusimato? ph34r.gif
3. planuoju buti Dubajuje ir Fudzaroje, kaip ten su alkoholiu? alc.gif
4. kokia kelione labiau apsimoka imti: su pusryciais ar su pusryciais ir vakariene? essen.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Netekėjusiai arba išsiskyrusiai moteriai iki 35 metų viza kainuoja kur kas daugiau. Aš buvau informuotas apie maždaug 1000 Lt sumą. Nebent moteris susituokusi, tai kaina yra mažesnė.

Tačiau apskritai kiekviena moteris iki 35 metų privalo palikti 1000 Lt užstatą, kuris grąžinamas po kelionės.

Užsisakant jungtinį turą, apsimoka imti vakarienes. Tarkim, pažiūrėk, kur Fudžeiroj gyvensi smile.gif Juk ne pačiame mieste, o kažkur laukuose, gan ramiame viešbutyje, 50 km iki Fudžeiros. Beje, apie tą viešbutį galiu pasakyti, kad jame veiklos - 0. Aplink jį veiklos irgi 0 smile.gif
Atsakyti
tai gerai, kad pasirinkom varianta, kur daugiau dienu Dubajuje, o ne Fudzeiroje smile.gif Dubajuje apsisviesim, o jau Fudzeiroje pailsesim. Reikes dar suzinoti ar tame viesbutyje yra baseinas, tada prie jo galima butu ilsetis vacation4.gif

o jei as nesu istekejusi, bet cia palieku du mazus vaikus, kurie gyvena su manim (galiu pristatyti pazyma), gal tai pakeistu situacija darant viza? g.gif
Atsakyti
O šitą konkrečiai turėtų agentūroje pasakyti. Tiesiog turėtų tavęs išklausinėti visko, o vėliau, sulaukę atsakymo iš arabų tarnybų apšviesti, kas yra kas.
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif Aš rytoj 23 išskrendu į Dubajų 3 dienos,poto 4 dienos Fudžeiroje,pasakykit kaip ten rengtis aš nežinau ką imti mane išgasdino,kad turi būti viskas uždengta ,o jei ten 26-28 kaip nežinau,man gi bus karšta,ir kaip iš čia į oro uostą važiuoti ką jau su basutemis g.gif Atsakykit žmones ką
Atsakyti
jau radau internete informacijos. ten perspeja, kad reikia gerbti tradicijas ir rengtis kukliai, t.y. be mini ir giliu iskirpciu, o vyrams net ne visur su sortais galima eiti. gerai, kad moteriai dar neliepta skaras uzsideti. na ziuresim, jei man su viza nebus problemu (o tai turetu paaisketi uz keliu dienu), as ten nuvaziuosiu ir pati isitikinsiu kaip ten yra. o tada jau butinai cia parasysiu smile.gif

Valio! Gavau as viza, kuri kainavo 150 Lt, t.y. tiek kiek ir kitiems mirtingiesiems. Reikejo tik palikti 1500 JAV doleriu uzstata, kuris man bus grazintas kai as grisiu is JAE. Man 31 ir nesu istekejusi.
Matyt, tuos 1000 Lt uz viza sau pasilieka reikalaujanti tokiu pinigu kelioniu agentura, per kuria perkama kelione, o ne vizas isduodantis departamentas. Bet ar taip galima? blink.gif

Vakar grizau is Emyratu. Buvau apsistojusi Dubajuje ir Fudzeiroje. Patiko labai thumbup.gif Dubajus tinka ekskursijoms, shopingui, ten yra puikus papludimiai. Fudzeira - tai poilsis, nors... pirma vakara ten mes gerai pagereme doh.gif , antra nebuvo sveikatos nieko veikti, na o trecia ejome i vietines diskotekas.
Kai buvome Dubajuje ememe kelias ekskursijas (ne per kelioniu organizatoriu, o per vietines firmeles). Tikrai siulyciau paimti vazinejima dzipais per smeleta dykuma (safary), bet tai netinka tiems, kas bijo ekstremalaus vaziavimo, nes vienai moteriskei buvo prasidejusi isterija, tad vairuotojas permete mus i kita dzipa, o pats buvo priverstas grazinti ja i vieta. As pati bijau, bet bijoti ten nebuvo ko, nes vairuotojas tikrai buvo labai patyres. Nebloga ekskursija yra po pati Dubaju. Apsimoka uzsakyti i vandens parka, nes jei patys vaziuosite, tai pigiau vargu ar bus (taxi+iejimo bilietas). Is prekybos centru, tai labiausiai patiko "City". Ten daug parduotuviu ir kaviniu.
Kai uzsisakeme kelione, tai keliones organizatorius dave kelis lapus su informacija apie sali, turiu pasakyti, kad kai kas nelabai atitiko tikrove. Pvz.: teigiama, kad visos parduotuves uzsidaro nuo 13 iki 17 val., bet tai netiesa, maciau tik kelias tokias.
Apstulbau del to, kad jei paklausi apie viena dalyka skirtingu zmoniu, tai gauni visiskai, radikaliai skirtinga informacija, del to buni nemaloniai suklaidintas (o laikas juk brangus), tam labai geras dalykas yra turistu informavimo centrai, apie juos galite paklausti viesbucio recepcijoje.
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 12 11, 15:42)
Vakar grizau is Emyratu. Buvau apsistojusi Dubajuje ir Fudzeiroje. Patiko labai  thumbup.gif  Dubajus tinka ekskursijoms, shopingui, ten yra puikus papludimiai. Fudzeira - tai poilsis, nors... pirma vakara ten mes gerai pagereme  doh.gif  , antra nebuvo sveikatos nieko veikti, na o trecia ejome i vietines diskotekas.
Kai buvome Dubajuje ememe kelias ekskursijas (ne per kelioniu organizatoriu, o per vietines firmeles). Tikrai siulyciau paimti vazinejima dzipais per smeleta dykuma (safary), bet tai netinka tiems, kas bijo ekstremalaus vaziavimo, nes vienai moteriskei buvo prasidejusi isterija, tad vairuotojas permete mus i kita dzipa, o pats buvo priverstas grazinti ja i vieta. As pati bijau, bet bijoti ten nebuvo ko, nes vairuotojas tikrai buvo labai patyres. Nebloga ekskursija yra po pati Dubaju. Apsimoka uzsakyti i vandens parka, nes jei patys vaziuosite, tai pigiau vargu ar bus (taxi+iejimo bilietas). Is prekybos centru, tai labiausiai patiko "City". Ten daug parduotuviu ir kaviniu.
Kai uzsisakeme kelione, tai keliones organizatorius dave kelis lapus su informacija apie sali, turiu pasakyti, kad kai kas nelabai atitiko tikrove. Pvz.: teigiama, kad visos parduotuves uzsidaro nuo 13 iki 17 val., bet tai netiesa, maciau tik kelias tokias.
Apstulbau del to, kad jei paklausi apie viena dalyka skirtingu zmoniu, tai gauni visiskai, radikaliai skirtinga informacija, del to buni nemaloniai suklaidintas (o laikas juk brangus), tam labai geras dalykas yra turistu informavimo centrai, apie juos galite paklausti viesbucio recepcijoje.

Sveika,matau tau patiko,a6 grižau gruodžio 3 d.mums su vyru labai patiko,sakem
,kAD BŪTINAI DAR KARTĄ VAŽIUOSIM,JEIGU IR FUDŽEIROJE BUVAI TAI gal kartais Royal Bech viešbutyje,man patiko ten toks ramus ekszotiškas POILSIS,vežliai plaukioje prie pat kranto,krabai,o Dubajuje mes gyvename Flora Apartaments Hotel o kur tu ,ar su vaikais važiavai,mes tai be labai super atsipalaidavom thumbup.gif vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 11 gruodžio 2005 - 20:43
Vaziavau be vaiku. Buvau tuose paciuose viesbuciuose kaip ir tu. Cia, matyt, tas jungtinis turas. 4u.gif Ir mums labai patiko thumbup.gif Vel galvojam kada atvaziuot, bet jau bandyti paprastai, t.y. lektuvo bilietus uzsisakyti per interneta, viesbuti rezervuoti patiems. Labai patiko 5* viesbucio kompleksas Dubajuje, kuris uzima didele teritorija, kur yra daug ivairiu atrakciju, parduotuviu ir restoranu. thumbup.gif
Siandien ziurejau nuotraukas ir net nesitikejo, kad buvau sitoje pasakoje tik pries kelias dienas verysad.gif Patiko nerealiai thumbup.gif
Kai buvote Royal Beach, ar buvote vietinese "diskotekose", kurios yra viesbucio teritorijoje? Man egzotiskiausia pasirode arabiska. Indusu tai siaip sau, na o rusu tai kaip ir pas mus.
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 12 11, 23:40)
Vaziavau be vaiku. Buvau tuose paciuose viesbuciuose kaip ir tu. Cia, matyt, tas jungtinis turas.  4u.gif  Ir mums labai patiko  thumbup.gif  Vel galvojam kada atvaziuot, bet jau bandyti paprastai, t.y. lektuvo bilietus uzsisakyti per interneta, viesbuti rezervuoti patiems. Labai patiko 5* viesbucio kompleksas Dubajuje, kuris uzima didele teritorija, kur yra daug ivairiu atrakciju, parduotuviu ir restoranu.  thumbup.gif
Siandien ziurejau nuotraukas ir net nesitikejo, kad buvau sitoje pasakoje tik pries kelias dienas  verysad.gif  Patiko nerealiai  thumbup.gif
Kai buvote Royal Beach, ar buvote vietinese "diskotekose", kurios yra viesbucio teritorijoje? Man egzotiskiausia pasirode arabiska. Indusu tai siaip sau, na o rusu tai kaip ir pas mus.


Ne diskotekose nebuvom ,nes kažkaip pasakė ,kad kainuoja 30 ,tai mums pasirodė per daug,mes ten teritotijoje suradom toki larioka ir su visais lietuviais
gėrėm.Labai fainai praleidom laiką.
Kitą kartą užsakinėsim rezervaciją Floros viešbutyje pas Svetlana kurį sėdi prie staliuko.daug pigiau,nei su Novaturu.

Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2005 12 12, 08:44)

Kitą kartą užsakinėsim rezervaciją Floros viešbutyje pas Svetlana kurį sėdi prie staliuko.daug pigiau,nei su Novaturu.



Kiek tas pigiau ? Kas ta Svetlana ? Cia uzsisakinesit Lietuvoj ? Kokiu laiku geriausia vaziuoti i Emiratus ? Kad butu nei per krasta, nei per salta, apie “+ 27-30?
Atsakyti
Svetlana sedi tameviesbutyje foje, vargu ar galesi su ja susisiekti.
o jei nori, kad temperatura butu 27-30, tai reikia vaziuoti dabar, t.y. ziema.

QUOTE(Marinčik @ 2005 12 12, 08:44)
1. Ne diskotekose nebuvom ,nes kažkaip pasakė ,kad kainuoja 30 ,tai mums pasirodė per daug,
2. mes ten teritotijoje suradom toki larioka ir su visais lietuviais
gėrėm.Labai fainai praleidom laiką.
3. Kitą kartą užsakinėsim rezervaciją Floros viešbutyje pas Svetlana kurį sėdi prie staliuko.daug pigiau,nei su Novaturu.



1. is musu vyruku pradzioje paprase po 50, o mums nemokamai, tada mes neejome, bet kita diena viesbucio menedzeris pasiule mums aplankyti sias diskotekas ir pats ten palidejo, viska aprode, mes pasirinkom arabiska, ir jis isejo. iejimas mums nieko nekainavo. nes taip ir turetu buti, juk mes esame sio viesbucio gyventojai ir diskotekos mums nieko neturetu kainuoti.
ten, matyt, visi nori "durninti" vargsus europiecius, ir net tie berniukai, kurie prie iejimo stovi ir praso pinigu uz iejima. blink.gif
2. mes ta larioka buvom pavadine "tasku", kiekviena vakara eidavom patikrinti kaip jis laikosi tongue.gif
3. o kodel per Svetlana? o jei tiesiai i viesbuti paskambitumet ir rezervuotumet, ar nebutu dar pigiau?
Atsakyti
QUOTE(argiedre @ 2005 12 12, 15:37)
Kiek tas pigiau ? Kas ta Svetlana ? Cia uzsisakinesit Lietuvoj ? Kokiu laiku geriausia vaziuoti i Emiratus ? Kad butu nei per krasta, nei per salta, apie “+ 27-30?


Vyras su ją bendravo ,vakare paklausiu tiksliai kiek pigiau,susisiekti galim ,nes paemem iš jų bukletą,ten yra ir telefonai,ir kainos visų ekskursijų.Mes nusprendėm ,kad kitą kartą pirksim bilietus tik į liektuvą ,o viešbučius per jų agenturą
Važiuoti į Emiratus geriausia dabar pats tinkamas laikas oras super nakti 24 diena iki 30 laipsniu.
Vasara ten būna virš 50.

QUOTE(Viktute @ 2005 12 12, 23:58)
1. is musu vyruku pradzioje paprase po 50, o mums nemokamai, tada mes neejome, bet kita diena viesbucio menedzeris pasiule mums aplankyti sias diskotekas ir pats ten palidejo, viska aprode, mes pasirinkom arabiska, ir jis isejo. iejimas mums nieko nekainavo. nes taip ir turetu buti, juk mes esame sio viesbucio gyventojai ir diskotekos mums nieko neturetu kainuoti.
ten, matyt, visi nori "durninti" vargsus europiecius, ir net tie berniukai, kurie prie iejimo stovi ir praso pinigu uz iejima.  blink.gif
2. mes ta larioka buvom pavadine "tasku", kiekviena vakara eidavom patikrinti kaip jis laikosi  tongue.gif
3. o kodel per Svetlana? o jei tiesiai i viesbuti paskambitumet ir rezervuotumet, ar nebutu dar pigiau?


Ji ten dirba labai daug metų,tai vistiek pigiau per agentūrą,man taip vyras paaiškino,labai ilgai su ją bendravo ,mes dar labai norėjom apsilankyti
Burdž Arab viešbutį,bet Novaturas ,kažką ten nesugebėjo organizuoti ir kainą nerealia pasakė,o per jų agentūra po 90 dolcu galėjom apsilankyti desertu kavoų,arbatų paragauti ir pasivaikščioti visur
http://magazin.atlas...px?clanek=35109
Atsakyti