Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus) mąstymas VII d.

Gavau įgaliojimą atidaryti VII d. Na ką...mergytės, mintis būtų tokia:

"Ką gali padaryti šiandien, neatidėliok rytojui!"

Čia ir dabar yra viskas, ką turime! Mūsų gyvenimas - ne atsitiktinumas. Tai realiame laike statomas spektaklis, o mes - ant tos pakylos vaidinantys aktoriai.

bigsmile.gif "Laikas atskleis, kokia buvo vienos ar kitos situacijos prasmė"

bigsmile.gif "Šiandien galiu eiti ramiai, esu tikra, kad įvykiai susiklostys man palankia linkme. Nebus nei vieno nenumatyto veiksmo."

bigsmile.gif Savitaiga - galingas procesas. Kelias į sėkmę prasideda nuo TIKĖJIMO savimi!

bigsmile.gif "Mano veiksmai tiesiogiai atspindės mano mintis"


Prašome užeiti! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 04 gegužės 2007 - 22:00
Vijurka, tu saunuole! taip graziai nauja tema atidarei mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau "Archyve", manau, kad šie duomenys Jus maloniai nustebins ir įkvėps ryžto kurti naujas temas, dalintis patyrimu, bendrauti, siekti vis naujų tikslų ir džiaugtis savo ir kitų pergalėmis!

II d. “...tik teigiamos uždegančios mintys!“
2007 03 18 – 2007 03 30. Tema prirašyta per 13 d.

Balandžio 14 d. planuotas susitikimas – neįvyko, pasikeitus busVakarės planams.

“Visi gyvenimo įvykiai yra pakviečiami“

P.S. Naoko, plato, MyTute, elis, zemaitė, Rudenėja –nauji nariai!

III d. “...ar mes keisime aplinką, ar aplinka mus?!“ 2007 03 30 – 2007 04 13. Tema prirašyta per 15 d.

”Gyvenimas pats savaime nėra nei gėris, nei blogis, o tik buveinė; koks jis bus, priklausys nuo mūsų pačių!”

P.S. LinetaBlue, Seppuku, Zlatan, prisijungė – nauji nariai.

IV d. “...drauge šviečiam didingiau nei po vieną!“
2007 04 13 – 2007 04 21. Tema prirašyta per 9d.

”Mus jungiantys dalykai yra daug stipresni, nei tie, kurie mus skiria.”

Savianalizei pateiktas klausimynas “Mano stipriosios pusės”

P.S. Indijaa, gamma, Guosste, mama gulbe, vaižgantė - nauji nariai.

V d. “...tik apie ryžtą ir veiksmą! “2007 04 20 – 2007 04 27. Tema prirašyta per 7 d.

“Kas galvoja apie problemas, tas jas sukuria, kas apie sprendimus, juos randa!“

Dujokaukee parodė mums savo “kūrybinius produktus“
vaižgantė įnešė naujų vėjų, dažnas susimąstėme apie ligas, sapnus...

VI d.“...mano kitas „Aš“...nauja patirtis, siekiai...Tik teigiamai!“2007 04 26 – 2007 05 04. Tema prirašyta per 9 d.

“Prasmė slypi pačiame poreikyje jos ieškoti! “

Dvi būsimos mamytės – 123456 ir busVakarė. Sveikinimai!
Dujokaukees nuostabus rašinys Mamai!

P.S. iš anksto atsiprašau už galimus netikslumus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 04 gegužės 2007 - 22:11
Labukas 4u.gif

labai graziai pradejai musu 7 - taja temele Vijurka! Saunuole 4u.gif
Pasakyciau ka nors protingo, uzdegancio ir ismintingo, bet ...gal siek tiek veliau blush2.gif
Papildyta:
Paziurekit kiek musu cia daug, jau 6 - tukas susirinko thumbup.gif
Atsakyti
nauja tema, šį kartą būsiu nuo pradžios iki pabaigos čia wink.gif

čia pamąstymas ne į tema " Žmogaus organizmas vitaminus gauna iš gamtos (vaisai, daržovės, uogos t.t.) Jei jis pradeda gerti vitaminus ir tai daro ilgai, organizmas pripranta prie "lengvesnio gyvenimo", paprasčiau įsisavinti tabletę nei ištraukti vitaminą C iš apelsino... Pripratus prie tabletinių vitaminų, vaisiai pasidaro beverčiai, nes organizmas nemokas su kais elgtis ...."
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 05 05, 00:18)
nauja tema, šį kartą būsiu nuo pradžios iki pabaigos čia wink.gif

čia pamąstymas ne į tema " Žmogaus organizmas vitaminus gauna iš gamtos (vaisai, daržovės, uogos t.t.) Jei jis pradeda gerti vitaminus ir tai daro ilgai, organizmas pripranta prie "lengvesnio gyvenimo", paprasčiau įsisavinti tabletę nei ištraukti vitaminą C iš apelsino... Pripratus prie tabletinių vitaminų, vaisiai pasidaro beverčiai, nes organizmas nemokas su kais elgtis ...."


Persiprasau is anksto, bet ka norejai tuo pasakyti? Gal gali man nesuprantanciai paaiskinti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 05 04, 22:20)
Persiprasau is anksto, bet ka norejai tuo pasakyti? Gal gali man nesuprantanciai paaiskinti? doh.gif


kadangi aš blondinė tia man būdingas "ne į temą"

čia yra netiesiogiai apie vitaminus.... reikia žvelgti giliau wink.gif
Atsakyti
[quote=Vijurka,2007 05 04, 22:58]
Gavau įgaliojimą atidaryti VII d. Na ką...mergytės, mintis būtų tokia:

"Ką gali padaryti šiandien, neatidėliok rytojui!"

Čia ir dabar yra viskas, ką turime! Mūsų gyvenimas - ne atsitiktinumas. Tai realiame laike statomas spektaklis, o mes - ant tos pakylos vaidinantys aktoriai.

bigsmile.gif "Laikas atskleis, kokia buvo vienos ar kitos situacijos prasmė"
Net nezinau nuo ko pradeti... Treciadienis, salta, gyvenu Klp ir man su mano maza panele(9men) reikejo gristi is miesto ligonines namo. Man reikejo vaziuoti per visa musu ilga Klp, norejo vaziuoti su marsrutke bet nespejau ji isvaziavo be musu antra marsrutke nedavaziavo iki stoteles irgi apsisuko ir labai greitai dingo. Supikau labai saltas vejas mazas vaikas bet atvaziavo autobusas mes ilipom, as jau pradejau galvoti ka darysiu namie ir op blink.gif autobusas sustojo (kas zino Klp ant viaduko ties Senuku) vairuotojas kaz kur dingo o po to sugrizes pranese kad autobusas toliau nevazius sugedo, paaiskino kad po 25min ateis kitas ir bus galima vaziuot BET praejo tie25 min ir ka jus galvojat pasirodo kad ir anas autobusas sugedo bet atseit dar po 25 min bus sekantis. Sedim laukiam nes kito transporto isskyrus taksi ten nera tai yra nevaziuoja marsrutkes ir kitu isskyrus 15 num jokiu autobusu. Tai gi salta laukiam as jau pradejau nerimauti ir ka praejo tie 25 min ir trecio autobusa irgi nera jis irgi sugedo. Ir cia prie manes prieina jaunolis kuris irgi vaziavo tu nelemtu autobusu ir pasiule mane davezti iki namu su taksi kuri jis iskviete. Iki mano namo taksi kainuotu apie 17 lt ir man nepasirode jis kad ju isvis turi bet tas jaunolis buvo atkaklus sake kad negali ziuret kaip sala vaikas kad sumokes ir as sutikau. Kodel rasau smile.gif Pirma pasirodo kad mano gelbetojui reikejo vaziuti iki Tilzes turgaus o tai "peskom" 10-15 min bet jis sedejo ir lauke valanda sekancio autobusa kartu su mumis. Po to kai jis sumokejo taksistui ir islipo as supratau kad gavau per ta valanda gera gyvenimo pamoka ir ne viena 4u.gif Ir dar karta isitikinau kad aplink mus DAUG DAUGIAU GERU ZMONIU nei blogu smile.gif
bigsmile.gif "Šiandien galiu eiti ramiai, esu tikra, kad įvykiai susiklostys man palankia linkme. Nebus nei vieno nenumatyto veiksmo."

bigsmile.gif Savitaiga - galingas procesas. Kelias į sėkmę prasideda nuo TIKĖJIMO savimi!
Sitie du teiginiai irgi man tiko dar siandien nes sugebejau susitarti del labai svarbaus man susitikimo.
bigsmile.gif "Mano veiksmai tiesiogiai atspindės mano mintis"


Prašome užeiti! wub.gif
[/quote
Atsakyti
Nebespėjau parašyt ankstesnėj temoj dėl tų sapnų su nematytais vyriškiais ax.gif Tai tik dar vienas pozityvaus mąstymo įrodymas, kad pasąmonė dirba nukreipta linkme, kokios vizualizacijos, tokie dalykai ir gali pasireikšt per sapnus, nes kaip minėjau, tada lengviausiai reikštis pasąmonei, kai protas miega smile.gif Tai sveikinu Lineta žengiant teisinga kryptim thumbup.gif
Atsakyti
Va va, as ir taip galvoju, nes paskutiniu metu ne tik sapnuoju tokius dalykus, bet ir regiu panasius vaizdus - vizualizacijas ax.gif taip smagu buna, siurpuliukai net perbega blush2.gif
Didziuojuosi savim, nes zinau pati, kad einu teisingu keliu. Ir del labai daug ko esu dekinga Jums mergaites, nes uzvedete mane ant teisingo kelio!!!! Atverete man akis, iputete gera kieki teigiamu ir protingu minciu man i galvele ir dar padarete be galo daug nuostabiu dalyku, uz kuriuos esu Jums visoms labai dekinga wub.gif

Buuuuckis visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras visoms, paskutiniu metu tik speju perskaityti jusu rasymus, nes buvau apsikrovus darbais (dar ir dabar ju turiu, bet jau ne taip skubu smile.gif ). Nemanykit, kad kur dingau, kartais galit mane pamatyti "kabancia" apacioje. Dziaugiuos uz visas, kurioms pagaliau pradejo sektis ar dar labiau sekasi, dziugu, kad jau dvi besilaukiancios musu gretose (tikiuosi greit prisideti mirksiukas.gif ), taciau mane kazkodel siandien apeme toks keistas jausmas, lyg, kad jau butu buves pyragelis pasautas i krosnele. Gal ir prisigalvoju, o gal tai nuojauta, kad greit ivyks. Kaip bebutu, jauciuosi gerai esant sitoms mintims ax.gif . Tad, iki ryto ir saldziu sapnu! Einu ir as, nes jauciuosi labai pavargus user posted image
Atsakyti
Labas rytas, shypsomes, shypsomes ir dar karta shypsomes smile.gif
Oras nuostabus, kastonai tuoi zyde, saulute irgi shypsos... Nu ir ko dar reikia? smile.gif
Atsakyti