Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus) mąstymas VII d.

Labas rytas 4u.gif
Visas su nauja prasminga šilta diena 4u.gif Šiandien mums visoms viskas sekasi smile.gif
O aš šiandien labai laiminga,nes laukiu 2 brangių žmonių sugryžtant į Lietuvą. Vyresniosios nemačiau jau berods 5m.,o mažosios išvis nemačiau,nes jai tik 6 mėnesiai smile.gif Taip,kad dabar švarinsiu namus,o vakare važiuojam į Vilniaus aerouostą....
Ir dar parašysiu kelis žodžius apie išsvajotus vyrus...Aš irgi gavau tokį,apie kokį svajojau smile.gif Tik,kad po kelių metų pasirodė,kad mano išsvajotieji faktoriai pasirodė neesminiai šeimyniniam gyvenime tongue.gif Dabar jau norėčiau kitokio smile.gif Užmiršau pavardę vieno lietuvaičio,kurio čia knygą apie pozityvų mąstymą
neseniai skaičiau... Ir ten toks atvejis paminėtas,tai ten sakoma,kad reikia prašyti tokio vyro,kokio man reikia,kad būčiau laiminga mirksiukas.gif Nes pasąmonė geriau žino ko mums reikia,nei mes patys.... Taip,kad aš dabar svajoju taip,kad aš turiu darbą teikiantį džiaugsmą ir t.t...
O dėl tų CD aš abejoju g.gif Mažai žinių apie autorių, man labiau patinka Vidas iš www.mindgasmic.com. Pažystu žmogų,kuriam jo mokymai labai padėjo...Va,kad jis parduotų CD,tai pasirašyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-ELI- @ 2007 05 05, 07:35)
Labas rytas 4u.gif
Visas su nauja prasminga šilta diena 4u.gif Šiandien mums visoms viskas sekasi smile.gif
O aš šiandien labai laiminga,nes laukiu 2 brangių žmonių sugryžtant į Lietuvą. Vyresniosios nemačiau jau berods 5m.,o mažosios išvis nemačiau,nes jai tik 6 mėnesiai smile.gif Taip,kad dabar švarinsiu namus,o vakare važiuojam į Vilniaus aerouostą....
Ir dar parašysiu kelis žodžius apie išsvajotus vyrus...Aš irgi gavau tokį,apie kokį svajojau smile.gif Tik,kad po kelių metų pasirodė,kad mano išsvajotieji faktoriai pasirodė neesminiai šeimyniniam gyvenime tongue.gif Dabar jau norėčiau kitokio  smile.gif Užmiršau pavardę vieno lietuvaičio,kurio čia knygą apie pozityvų mąstymą
neseniai skaičiau... Ir ten toks atvejis paminėtas,tai ten sakoma,kad reikia prašyti tokio vyro,kokio man reikia,kad būčiau laiminga mirksiukas.gif Nes pasąmonė geriau žino ko mums reikia,nei mes patys.... Taip,kad aš dabar svajoju taip,kad aš turiu darbą teikiantį džiaugsmą  ir t.t...
O dėl tų CD aš abejoju g.gif Mažai žinių apie autorių, man labiau patinka Vidas iš  www.mindgasmic.com. Pažystu žmogų,kuriam jo mokymai labai padėjo...Va,kad jis parduotų CD,tai pasirašyčiau mirksiukas.gif

Bet jo kainos nerealios. apie 4000 kursai kainuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manta: 05 gegužės 2007 - 07:48
Labas rytas smile.gif vacation1.gif

Patarkit, pozityvistes smile.gif

Noriu ryt mamytei padovanoti kokia nors ikvepiancia pozityvistine knyga.
Ji nedirba, yra namu seimininke, "uzsikasusi" kasdienybeje, neturi (ir neiesko) kazkokiu ypatingu pomegiu (isskyrus nebent sodininkyste ir suni smile.gif ), kadangi nemoka vairuoti masinos, negali pati niekur isvaziuoti (gyvenam uz miesto)... Kai pasiulau ka nors kartu nuveikti, ekspromtu kazkur nuvaziuoti, prasideda atsikalbinejimai, kaip tai brangu, kaip nera galimybiu, kaip jai nepatinka... Ir t.t. smile.gif

Taigi reikia, kad knyga butu ne apie karjeros siekima ar panasius dalykus, o kazkokios grazios ikvepiancios mintys apie tai, kaip rasti laime kasdienybes smulkmenose, kaip ismokti dziaugtis gyvenimu, susitaikyti su savimi, neislieti savo vidinio nepasitenkinimo ant artimuju. Bet taip pat ne per daug lyriska, filosofine, o kazkas zmogiskai paprasto ir butinai POZITYVAUS smile.gif

Gal turite ideju? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 05 gegužės 2007 - 09:07
Labas rytelis!!! Su grazia, energinga, teigiama ir tikrai visai kitokia 7 dalimi!!!
Mes tas dalis per 9 dienas tiesiog kepam!! Ir jei nenusoktume nuo "esmes"- nuo siulomo "leitmotyvo" (ne veltui juk ir temu pavadinimai!!), tai ir mes galetume leisti CD-knygas- kursus bigsmile.gif

Kol mano MB nera, pripuoliau prie kompo, nes mes "stumdomes" kas greciau mirksiukas.gif (jam politines temos, man mamiskos)

Sauni statistika!! Ech, kaip gerai, Vijurka, kad Tau idomu fiksuoti faktelius!! Saunuole! Galima ir isvadas daryti!

O kad nuo temos nenukryptume (ne veltui Vijurka stengesi!!!), siulau kiekvienai pamastyti siais klausimasi (vel i sekancia statistika):

"Ką gali padaryti šiandien, neatidėliok rytojui!"
Siandien as megausiuos diena, graziu oru, skaitysiu protingas knygutes ir dar karta pasidziaugsiu savo stebuklu!

"Laikas atskleis, kokia buvo vienos ar kitos situacijos prasmė"

Situacijos prasme mano etape: dar karta isitikinau, kad gaunami trokstami dalykai. Reikia tik nebijot noreti. Ir moket laukti. Ne burbet, ne niurzget, o su tikejimu laukti. Nes Tas Kazkas yra visada salia musu. Mes Jo negalime pamirsti. Ir Jam turime buti dekingi ne tik tada, kai jau GAUNAME, o kasdien: uz ora, uz kastonus, uz vyro daroma kasryt kava, uz ramu miega, uz atrastas jus moterytes. As dekinga, kad ir i Dujokaukee, jos rasinio deka, pazvelgiau kitom akim (siunciu Tau sypsenele!). Kiek dar daug daug visko...

"Šiandien galiu eiti ramiai, esu tikra, kad įvykiai susiklostys man palankia linkme. Nebus nei vieno nenumatyto veiksmo."
As senokai nesielgiu nenumatytai. Labai daznai daug kartu pagalvoju, o tik paskui padarau (net ir labai slidziais gyvenimo momentais, nors ir kazko labai labai geidziu, sustoju: kam man to? Juk tai nenumatytas veiksmas!) Todel ir nera spaudimo ant sirdies. O lengva ir nerupestinga!

"Mano veiksmai tiesiogiai atspindės mano mintis"
Auksine taisykle: veiksmai turi atitikti mintis, sakomus zodzius. Toks zmogus vientisas! Toks zmogus yra Zmogus, pavyzdys..

Apkabinu visas ir einu daryti to, ka siandienai esu susiplanavusi!!
Ir jus nenutolkit nuo savo planu! Iki rytojaus!
Atsakyti
Labas rytas!!!!
As dar kol kas su energinga diena nesveikinsiu, nes per ziovuli vos galiu skaityt blush2.gif Bet vis tiek tik praplesus akis i SM atkeliavau lotuliukas.gif

Vijurka, tema pradejai nuostabiai thumbup.gif thumbup.gif Tiesiai i desimtuka thumbup.gif Ir pavadinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 05 05, 10:03)
Labas rytas smile.gif  vacation1.gif

Patarkit, pozityvistes smile.gif

Noriu ryt mamytei padovanoti kokia nors ikvepiancia pozityvistine knyga.
Gal turite ideju? smile.gif


Patarčiau "Paprastą pilnatvę"... autorės nepamenu. Senokai išleista, bet knygynuose ją dar matau.
Geros visoms dienos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergytės!

Tikiuosi, kad visos ras kelią į naują temos dalį hihihi.gif
Ir su manimi taip prašau daugiau nejuokauti, vakar vos aparpuolio negavau!user posted image Grįžtu iš vakarinio pasivaikščiojimo su šeimyna, prisėdu paskaitinėt, ką čia mergičkos prirašė (o buvo ką skaityt, tikrai bigsmile.gif ), staiga paskutinis LinetosBlue postas liečiantis kaip ir mane:" 7 d. teks atidarinėt matyt tau."
Kas? Kodė? Už ką? Aš kaip sakoma, kaip ta ledi "s karablia na bal" tongue.gif Suprantu viena, tema jau prirašyta biggrin.gif Taigi, landžiodama po archyvą užčiuopiau vieną dalyką, kai žinučių skaičius pasiekia 598, tema uždaroma. Kažkada buvau pamąsčius, kad ji uždaroma, pasiekus kažkokį temos "storį", pasirodo visi NE mirksiukas.gif
Tai štai... Nepaaiškinau dar vakar "statistinio rinkinuko" prasmėsuser posted image Aną rytą sveikindamos naujokes, džiūgavom, kiek naujų veidų, o pasirodo... tai mūsų senbuviai, prisijungusios kai kurios net II d. hihihi.gif Nu bet kokios, nei viena neprisipažino bigsmile.gif Tai taip kažkaip pasijutau... todėl prisiėmiau metraštininko pareigas biggrin.gif


Papildyta:
kismet, aš galiu rekomenduoti (pažiūrėk knygynuose) knygą "Ką žada ateinanti diena" Kasdienės meditacijos. Autoriai: Karen Casey or Martha Vancenburg (raudonas viršelis). Lengvai skaitoma, gražios mintys, trumpi (kiekvienai dienai skirti) tekstai. Kaina - 22 Lt. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alan @ 2007 05 05, 09:31)
Patarčiau "Paprastą pilnatvę"... autorės nepamenu. Senokai išleista, bet knygynuose ją dar matau.
Geros visoms dienos  4u.gif  4u.gif

Knyga "Paprasta pilnatvė". Pašnekesiai apie dvasinę ramybę. Autorius Sarah Ban Breathnach. Knyga rausvai-žaliu viršeliu. Kaina - 24 Lt. mirksiukas.gif

Komentaras: abi knygos man patinka wub.gif

Papildyta:
Alan, tave senokai jau mūsų temelėje pastebiu, atleisk, archyvuodama mergičkas tave praleidau ax.gif Bet tu tikrai nesi naujokė pas mus 4u.gif Tiesiog vakar toks "chaosas" ant mano galvos! Būkit atlaidžios, jei ką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 05 gegužės 2007 - 10:03
Sveikos mergytės. 4u.gif 4u.gif biggrin.gif



Aš tai labai norėjau Dujokaukeee pagirti už jos l.l. gražius žodžius mūsų brangiausiam žmogui - MAMAI. Man šis žmogus šventas. Taigi, jos įkvėpta ir aš parašiau laiškutį mamytei, tokį šiltą, tokį mielą, tokį su DIDELE meile.


Ir dabar labai gera širdy. Svarbu padėkoti, nes tikrai yra už ką.
Atsakyti
Niekis, Vijurka...
Tu ir šiaip sukies kaip... na, pati žinai lotuliukas.gif
Malonios jums dienelės.
Dujokaukee - šaunuolė tu. Su gera ir didele širdim. Tavo darbai kalba už tave - net kai tu pati byloji ką kita.
P.s. "Paprastą pilnatvę" parekomendavau dėl to, kad ją labai mėgo mano mama ax.gif Važiuoju papuošt gėlėm jos kauburėlio... wub.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus, man atrodo, ta "Paprasta pilnatve" esu jai rodziusi, tai sureagavo, kad neidomu... blush2.gif Bet dabar pradejo daugiau knygu skaityt, tai gal jau ir ta tiktu smile.gif
Atsakyti
O mano mamytei tai interflora geliu didziausia puokste nuves thumbup.gif Cia nuo musu su broliu. O as nuo saves dar butinai laiskeli jai rytoj parasysiu. Mane irgi vakar Dujokauke ikvepe thumbup.gif

Geros visoms dieneles. Einu paziureti savo "filmuko". Po to fantastiskai jauciuosi thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kartais iš tiesų labai gera pasirodyti iš kitos - lyriškosios - pusės. ax.gif Tada ir pačiai širdy tampa labai šilta.
Papildyta:
Beje, landžiojau po savus "archyvus", ir radau gana optimistišką savo pačios rašytą eilėraštį, kurį parašiau berods prieš porą metų:

Optimistiška

Švelni migla svaigina
Pamirštu rūpesčius visus
Blanki šviesa mane ramina
Žinau, pasaulis nuostabus.

Kambary šešėliai žaidžia
Kurdami istorijas keistas
Gražu, man prisiminus
Linksmas dienas jau praleistas

O kiek jų gyvenime dar bus
Įsivaizduoti sudėtinga
Žinau, kiekvienas rytas nuostabus
Gražių akimirkų nestinga

O man taip gera
Geriau nebuvo niekados
Kiekviena diena man bus žavinga
Kol širdis manoji nesustos...


O čia tiesiog tegu būna nuotaikai pakelti (vėlgi, sava kūryba): cool.gif

Melsvi haliucinogenai
Skirti vartot kasdienai
Miegok mažyli mielas
Jei tau vaidenas sniegas

Aš musmirių pašteto
Užtepsiu tau ant duonos
Pienelio balto šilto
Iš pusžalės aguonos

Kanapėm apkaišysiu
Aš tavo pagalvėlę
Tabletėm cikladolio
Užbaigsiu pasakėlę


Ir išvis šiandien pasakiška diena wub.gif Saulutė taip šviečia biggrin.gif
Atsakyti