IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

11 Puslapiai:  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Stresas nėštumo metu, kokios pasekmės?

Vesta777
post 2007 05 19, 21:54
Paskelbta: #1

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 304
Prisijungė: 2006 12 14
Vieta: ten laivai kasdien atplaukia

Pirmas vaikas: Didelė pana
Antras vaikas:mazute
Trečias vaikas: nebus
Ketvirtas vaikas: tikrai nebus

Apdovanojimų: 0

Sveiki, lyg ir pržiūrėjau visas temas, bet konkrečiai apie streso žalą neradau. Daug temų rašote, kad nesinervinti, nes visų labiausiai kenkia leliui stresas. Gal kas galėtų parašyti kokios to streso pasekmės, nes paskutiniu laiku tenka nemažai pasinervinti, nes labai padidėjas jautrumas viskam. Ačiū :4u:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nijolija
post 2007 05 21, 15:54
Paskelbta: #2

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 248
Prisijungė: 2006 10 07
Vieta: england

Pirmas vaikas: JI
Antras vaikas: JI
Trečias vaikas:vyras

QUOTE(baibai @ 2007 05 19, 23:54)
Sveiki, lyg ir pržiūrėjau visas temas, bet konkrečiai apie streso žalą neradau. Daug temų rašote, kad nesinervinti, nes visų labiausiai kenkia leliui stresas. Gal kas galėtų parašyti kokios to streso pasekmės, nes paskutiniu laiku tenka nemažai pasinervinti, nes labai padidėjas jautrumas viskam. Ačiū :4u:
*

Sveika apie pasekmes tikrai nieko negaliu pasakyti :hm nes iki gimdymo liko 10dienu bet kiek man teko streso patirti tai as prisiminusi vis neapsivemiu i nestumo gala kazkaip jau geriau bet tikrai stresas ne is oro .budama 8sav.nescia pasilaidojau mama kuri netiketai mire,,,, ir dar daug teko dirbti bet visdar apgalvoju sia netekti ,kas is to geriau ten arbatas valerijonus bet nieko tik beliko grauzatis kad geriau ir ar nepakenkiau bet stresas nerimas niekur nedingsta stai bijau to gimdymo ir bijau kad vaikiukas gali begalo buti neramus jug paciame augime tiksliau net visame nestume vien tik stresas ,,,,, tikiu kad bus viskas gerai :mirksiukas:
+Quote Post
Henrietaa
post 2007 06 25, 18:25
Paskelbta: #3

Patyręs dalyvis

Žinutės: 100
Prisijungė: 2007 05 25

Mergaitės, ką galvojate apie staigu išgastį esant nėščiai? Šiandien prie manes krito apsauginės zaliuzes smarkiai, tai mane isgazdino, kad net karsta viduriuose pasidare! jauciu adrenalino issikyre nerealiai. nieko man nenutiko, tik issigandau, ir truputi paskaudeno soniukus kaip visada po to. gal cia ir sutapimas su tais paskaudenimais ale po to pamiegojau 3 valandas va dabar gal ir gerai. kazi nieko bloga leliui nenutiko?... ar nebuvo katrai panasiai?
+Quote Post
Abo
post 2007 06 26, 00:15
Paskelbta: #4

Unregistered

Nė nežinau :( aš kai labai susinervinu irgi jaučiu "visu pilvu", stresuoja pilvukas akivaizdžiai :oh Nors man tik trys mėnesiai. Ir tai neįsikalbėjimas, nes pilvuką prisimenu, kai per jį pereina toks lyg maudimas, lyg jausmas toks pats kaip ir "per širdį pereina".
+Quote Post
brasta
post 2007 06 29, 12:50
Paskelbta: #5

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 2166
Prisijungė: 2006 01 27

Pirmas vaikas:Yra
Antras vaikas:Yra
Trečias vaikas:Yra

Pasistenk pamirsti ir nesukti sau del to galvos. Beveik neimanoma isnesioti visus 9 menesius ramiai ir nieko neissigastant. Kai laukiausi pirmosios dukreles, teko atsidurti beveik po masinos ratais. Tada tai jau tikrai galvojau, kad pirma laiko pagimdysiu. Gatves vidury sustojom praleisti masinu. Viena pravaziavo, o kitai artejant staiga kritau su vyru ant zemes, isgirdau stabdzius ir pakelusi galva pamaciau, kad as po pat masina. Nieko nesusigaudziau. Vyras visa apsvaigusia pakele nuo zemes. Kas darosi pilve nebesuvokiau. Tik veliau man isaiskino, kad, pasirodo, masina tempe viena kita, o pirmoji uz perejos eme suktis ir virve kirto mums per kojas, kurios tamsoje mes net nematem. As buvau ilgais batais, tai stipraus skausmo ir nepajauciau...
Ne karta yra sunys labai isgasdine... Taip kad visu situaciju nei nenumatysi ir reta kuri per visa nestuma ju isvenge.
+Quote Post
naitas
post 2007 06 29, 22:43
Paskelbta: #6

Super senbuvis

Žinutės: 7018
Prisijungė: 2006 03 31
Vieta: Trinidado and Tobago

Čia gal nuo nusiteikimo priklauso. Aš pati 7 mėnesių patekau į avariją. Vairavau, ir į mane atsitrenkė, po to pabėgo. Tai tiek streso turėjau :oh Streso dėl vos nesuvažinėto prieky žmogaus, dėl sugadintos savo mašinos ir dėl to, kad kaltininkas viso to pabėgo.
Tada daktariukas išrašė konjako :rolleyes: . Ir pasakė anekdotą. Ir praėjo viskas. Tiesa, labai nuoširdūs ir jautrūs pasitaikė policininkai.
O po tokios terapijos dar ir kaltininką pagavom bare bešvenčiant pabėgimą :lotuliukas:
+Quote Post
naitas
post 2007 06 29, 23:04
Paskelbta: #7

Super senbuvis

Žinutės: 7018
Prisijungė: 2006 03 31
Vieta: Trinidado and Tobago

Aš savo darbe, laukdamasi pirmo vaiko, patyriau didelių stresų, įtampos. Mieliems "kolegoms" buvo labai pavydu mano pakėlimas į aukštesnes pareigas ir atitinkamai atlyginimo didėjimas. Tai virte virė intrigos. Aš labai pergyvenau, tiesiog negalėjau patikėt, kad buvę tokie neblogi žmonės taip staiga pasikeitė.
Todėl kai dabar vėluoja vaiko raida, stipriai vėluoja, jis pats yra gana nervingas, dažnai daktarai suveda dalį vaiko sveikatos bėdų į mano patirtą nėštumo metu stresą.
+Quote Post
saturno_sesely
post 2007 06 30, 08:23
Paskelbta: #8

Unregistered

QUOTE(naitas @ 2007 06 30, 01:04)
Aš savo darbe, laukdamasi pirmo vaiko, patyriau didelių stresų, įtampos. Mieliems "kolegoms" buvo labai pavydu mano pakėlimas į aukštesnes pareigas ir atitinkamai atlyginimo didėjimas. Tai virte virė intrigos. Aš labai pergyvenau, tiesiog negalėjau patikėt, kad buvę tokie neblogi žmonės taip staiga pasikeitė.

*

o Dieve koks siaubas...
+Quote Post
jola24
post 2007 06 30, 19:24
Paskelbta: #9

Patyręs dalyvis

Žinutės: 195
Prisijungė: 2006 02 23
Vieta: UK, London

Pirmas vaikas:dukrytė 2007-11-19
Antras vaikas:tikrai bus
Trečias vaikas:ko gero...

Man taip pat nuo streso darbe, teko atsidurti ligoninėje, bet dabar kaip ir nieko, išmokau nebeimti taip stipriai į galvą, gydytoja sakė: ramybės, ramybės ir dar kartą ramybės :) šiuo metu turiu nedarbingumą, tai jaučiuosi puikiai :ax:
+Quote Post
knielita
post 2007 07 02, 11:47
Paskelbta: #10

Super senbuvis

Žinutės: 2812
Prisijungė: 2004 08 15
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:Jis
Antras vaikas:Jis
Trečias vaikas:Jis

Kiek teko giredeti kartais stresas gali sukelti persileidima ar prieslaikini gimdyma, veliau gali paireiksti vaikucio nerimu, drebuliukais ir pan. As taip pat stengiuos pabegti nuo streso darbe, nors tai labai sunku.
+Quote Post
Agba
post 2007 07 03, 09:40
Paskelbta: #11

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 99
Prisijungė: 2006 02 01

Pirmas vaikas:Mergytė-uogytė 2007
Antras vaikas:Tikrai bus
Trečias vaikas:Labai norėčiau

As irgi paskutiniu metu patiriu nemazai streso del siokiu tokiu problemu seimoje. lengva pasakyti, nesinervink, bet as sitos busenos nesugebu sukontroliuoti. Bet kai vakar vos nenualpau ir visa pilvuka labai skaudejo, tai nusprendziau spjauti i viska ir apie nieka negalvoti, nes tikrai niekada sau neatleisciau, jei mano maziukei kazkas nutiktu. :geda2:

Šią žinutę redagavo Agba: 2007 07 03, 09:40
+Quote Post
deine
post 2007 07 03, 16:48
Paskelbta: #12

Senbuvis

Žinutės: 669
Prisijungė: 2005 06 03
Vieta: Anglija, Littlehamptonas

Pirmas vaikas:Kaila Mia 27.11.2007
Antras vaikas:gal ka da nors...

As ir paskutiniu metu patiriu tiek daug streso :blink: ir visa tai seimoj-itampa nervai, pablogejusi finansine puse :oh ir net neisivaizduoju kaip nuo to pabegt, juk nepaimsi nedarbingumo lapelio nuo seimos...
+Quote Post

11 Puslapiai:  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 10 23, 07:54

Atsakomybės apribojimas