Įkraunama...
Įkraunama...

Desertinis varškės sūris su žele

Labai noriu pabandyti pagaminti pati.Tik kaip visada turiu tokia problemele ax.gif neisivaizduoju kaip tai padaryti biggrin.gif .Taigi,gal turit kokiu minciu.. arba dar geriau,zinote recepta.. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Manau kad galesiu pagelbeti .
Desertinis varskes suris su zele
1.5 kg. varskes
10 kiausiniu
0,15 gr. zelatinos
0.200 gr. sviesto
3 stiklines cukraus
2-3 pakeliai zeles skirtingu spalvu
zele paruosiam kaip parasyta ant pakelio ir sustingdom ,varske sumalt mesmale ( butinai ) sudet kiausinius ir cukru .Gerai isukti .Supilti istirpinta sviesta .zelatina isbrinkinti nedideliam kieki vandens . pakaitinti garu vonelej kad neliktu gumuleliu ir supilti i varskes mase .Gerai ismaisyti .Sudeti gabaleliais supjaustyta zele dar karta atsargiai ismaisyti ir deti i saldytuva kol sustings . Vietoj zeles galima deti dziovintu vaisiu , irgi labai skaniai gaunasi . thumbup.gif SKANAUS !
Atsakyti
Norėjau paklausti ar kas gaminote, ir kaip gavosi? smile.gif
Ir jei daryti mažesnę porciją pamėginimui, ir viskas dalinant į tris dalis, tada tris ar keturis kiaušinius geriau dėti? 4u.gif
Atsakyti
na atradau pagaliau, ka savaitgali gaminsiu. Gal atsiliepimu yra? Jei ne, tai parasysiu kaip gavos sekmadieni smile.gif)
Atsakyti
Nea mad.gif neikas man neisejo. Jau vien pagalvojau , kad kiausiniai cia netinka bet dariau.
Atsakyti
as dariau va sita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2009 01 28, 16:55)
as dariau  va sita  thumbup.gif

As irgi tokia daznai darau, tik be zeles gabaliuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2009 01 28, 17:16)
Jie ir buna kieti,bet kai pertepi labai sauniai sudreksta ir buna minkstuciai smile.gif
Papildyta:

Man it tas pats lotuliukas.gif Pabandyk sitaip:
5 kiausiniu baltymai
300g miltinio cukraus
1 citrinos sultys
Atsaldytus baltymus gerai isplakti,kol mase padides apie 7 kartus,tada po truputi berti miltini cukru,citrinos sultis,po to statyti inda i karsta vonele ir plakti kol mase ikais,sutirstes ir prades laikyt savo forma.Baigiant plakt galima ilasint norimos esencijos

gal kuri įdės parodyti, kaip gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 28, 19:40)
gal kuri įdės parodyti, kaip gaunasi  g.gif


apie ka tu cia? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 01 28, 19:12)
apie ka tu cia?  g.gif  biggrin.gif

o siaubas kokia nesamonė pacitavau blink.gif doh.gif
norėjau pasakyti, kad įdomu pamatyti desertinį sūrį padaryta pačių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 28, 18:40)
gal kuri įdės parodyti, kaip gaunasi  g.gif

Stai mano,tik sekanti karta deciau daugiau zelatino i pacia varskes mase ,arba grietineles zele daryciau su per pus maziau vandens,nes noretusi ,kad butu kietesne ir vietoje 3 dejau 5 saukstu cukraus .Taippat gavosi ir su aguonomis :4u
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANDRUTIS: 29 sausio 2009 - 10:56
QUOTE(ANDRUTIS @ 2009 01 29, 10:34)
Stai mano,tik sekanti karta deciau daugiau zelatino i pacia varskes mase ,arba  grietineles zele daryciau su per pus maziau vandens,nes noretusi ,kad butu kietesne  ir  vietoje 3 dejau 5 saukstu cukraus .Taippat gavosi ir su aguonomis :4u
user posted image

oho kaip liuksiškai atrodo, tik tikrai norėtųsi tokio kietesnio, na reiks pabandyti ir man blush2.gif
Atsakyti