Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinė suknelė

man tai antra grazesne wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žirnelis @ 2010 02 17, 21:06)
padėkit išsirinkti,  g.gif  kuri geriau,tikriausiai antroji,nes Dievulis krūtinės pagailėjo  verysad.gif
http://cgi.ebay.ie/S...278988973274259

http://cgi.ebay.ie/w...e=STRK:MEWAX:IT

ačiū už patarimus  smile.gif


Man pirmoji lb grazi wub.gif o jei dar butu baltute, tai isvis wub.gif o dideles krutines nereikia, kad vilketum tokia suknute, juk ten isiuva tokius kausiukus ir belieka tik pasikelti tai ka jau dave Dievulis mirksiukas.gif
Atsakyti
Magnetukas, labai labai gražu.
Atsakyti
Magnetuk, o gal galetum kaip nors is arciau parodyt sukuosena? kiek matau, labaiii jau daili wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žirnelis @ 2010 02 17, 20:19)
ačiū, man irgi pirmoji gražiau ,tik aš kažkodėl bijau ,kad be petnešų.gal bijau ,kad nepamesčiau biggrin.gif


Kaip aiškina visos siuvėjos, suknelės be petnešėlių ne ant krūtinės laikosi, o ant liemens - t.y. turi būti tinkama ir prigludę ir tikrai tada nepamesi niekaip:)) Nors kita vertus, jei dėl tovestuvių diena diskomfortą jausi ar negalėsi laisvai judėti, aš rinkčiausi suknelę su mažytėm plonytėm petnešėlėm, man tokios labai sexy atrodo. ir beje, dauguma suknelių, kurios be petnešėlių, dažniausiai būna su galimybe jas būtent tokias mažytes ir plonytes prisegti:)
Atsakyti
Cia mano busima suknyte 4u.gif ax.gif
Ivertinkit ax.gif
Atsakyti
Sveikos. O kuri nors ieskojote sukneles su busimuoju, ar rodete ja jam pries vestuves? Ar laikotes prietaro, kad ala negalima rodytis jaunikiui su suknele pries vestuves?
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 02 24, 23:42)
Sveikos. O kuri nors ieskojote sukneles su busimuoju, ar rodete ja jam pries vestuves? Ar laikotes prietaro, kad ala negalima rodytis jaunikiui su suknele pries vestuves?

Šia tema keletas merginų kalba čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Va čia "mano" sijonas (su sidabrine juosta) wub.gif wub.gif wub.gif Viršutinės dalies kitokios noriu. Gal kas užmatėt kokiam salone suknių su tokiais sijonais?
Papildyta:
Ir šitos labai gražios:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay: 02 kovo 2010 - 12:03
QUOTE(ask4aretux @ 2010 02 24, 23:58)
Cia mano busima suknyte  4u.gif  ax.gif
Ivertinkit  ax.gif


Mano kazkuo labai panasi, labai grazi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As jau sulaukiau savos sukeneles is Amerikos. Jei kas padetu paaiskint kaip galima ikelt nuotraukas parodyciau kaip suknele atrode internete ir kaip ant manes. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinele- @ 2010 03 04, 10:32)
Sveikutes,

As jau sulaukiau savos sukeneles is Amerikos. Jei kas padetu paaiskint kaip galima ikelt nuotraukas parodyciau kaip suknele atrode internete ir kaip ant manes. ax.gif

Raskite paveiksliuką internete. Nukopijuokite jo adresą, tada paspaudus 'atsakyti' spauskite IMG ir įkelkite jo adresą į tą langelį. O nuotrauką iš kompiuterio, eikite į www.tinypic.com įkelkite ją ten, 'upload' paspauskit ir nukopijuokite (rodos) antrą nuorodą ir tada be jokių kitų paspaudimų kelkite ją tiesiai čia. smile.gif

Atsakyti