Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinė suknelė

agnieter, graži suknelė, ant Jūsų geriau nei ant manekeno atrodo:)
Atsakyti
QUOTE(Treise @ 2013 12 09, 02:30)
agnieter, graži suknelė, ant Jūsų geriau nei ant manekeno atrodo:)

labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi suknele smile.gif
O kodel dirzo su kaspinu nesidejote? smile.gif man labai graziai jis isipaiso, ir ta pilka spalva taip gerai atrodo smile.gif

P.s ar jusu vyras su sportiniais batais? lotuliukas.gif nuotrauka susiliejusi, atrodo kad padas baltas ir panasu i sportini stiliu biggrin.gif jokiu budu nesupykit, gal as neizlibinu, o gal ir teisingai matau
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke001 @ 2013 12 11, 02:44)
Labai grazi suknele smile.gif
O kodel dirzo su kaspinu nesidejote? smile.gif man labai graziai jis isipaiso, ir ta pilka spalva taip gerai atrodo smile.gif

P.s ar jusu vyras su sportiniais batais?  lotuliukas.gif nuotrauka susiliejusi, atrodo kad padas baltas ir panasu i sportini stiliu biggrin.gif jokiu budu nesupykit, gal as neizlibinu, o gal ir teisingai matau
blush2.gif

Nėra čia ko pykti lotuliukas.gif Jie nėra sportiniai, bet padas tikrai baltas wink.gif O to pilko diržo salone tiesiog neturėjo smile.gif Bet man patiko ir tas šampaninis thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ocean Sun @ 2013 12 19, 14:19)

labai daili! tik, matyt, ne kiekvienai, pati tolios neužsivilkčiau, labai jau atvira
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 12 19, 15:15)
labai daili! tik, matyt, ne kiekvienai, pati tolios neužsivilkčiau, labai jau atvira

Pritariu, tikrai ne kiekvienai. As nesivilkciau, nes vertinu patoguma, o man ji kazkodel nepatogi ir varzanti atrodo. Bet, kad grazi- tai faktas thumbup.gif
Atsakyti
Suknelė labai graži, bet manau, kad jai vilkėti reikia tobulos figūros smile.gif Ne kiekviena tokią užsidėjusi atrodytų taip dieviškai, kaip ant modelio smile.gif
Atsakyti
Suknelė internete http://www.debenhams...008010856185_-1

Ant manęs: user posted image
user posted image
Atsakyti
Ant manekenės


user posted image


Ir ant manęs


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti

 i 
Žinutė su klausimu apie suknelės spalvą perkelta čia.
Atsakyti