Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų konkurso temų pasiūlymai

Sveikutes, turiu keleta ideju naujiems foto konkursams pagal metu laiku temas, kai tai yvyksta netiketai:
1) sode
2) gamtoje (tinka visiems 4 metu laikams)
3) konkursa "pliusku-pliusku" noreciau papildyti tuo, kad nuotraukose butu ne tik vaikai vonioje, bet gal prie juros, ezere ir t.t. svarbu, kad butu vandent telkinys g.gif Ir dar... vaiku kol kas neturiu, bet turiu viena savo puikia nuotrauka siai temai.
4) Juokingiausios gimtadienio akimirkos (cia galejo buti supermamos 2 gimtadienio proga konkursas)
5) Na gal nekorektiska, bet buna, kada pagaunamas geras kadras, kai vaikas buna pridares i kelnes blush2.gif su tema "as dar myzniukas"

Ir dar vienas klausimas, ar gali buti mano vaikystes nuotraukos, kol dar neturiu vaiku?
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2005 03 15, 14:11)
Ir dar vienas klausimas, ar gali buti mano vaikystes nuotraukos, kol dar neturiu vaiku?


Be abejo gali, juk šis konkursas bus ne tik turinčioms vaikų! Jame galės dalyvauti absoliučiai visi forumo dalyviai, turintys tinkančių konkursui vaikystės nuotraukų.
Atsakyti

Мне понравилось предложение о Папах с детьми, как наши папы проводят время с детьми.

А нельзя сделать так чтоб видны были все фотографии, а то приходится из-за каждой фотографии заходить на отдельный лист. А так смотришь фотограии сразу все и можешь сравнить ax.gif имена не писать (где чья фотография) и количество проголосовавших -представляете какая интрига, а в самый последний день все узнать blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sever59 @ 2005 03 17, 23:36)
А нельзя сделать так чтоб видны были все фотографии, а то приходится из-за каждой фотографии заходить на отдельный лист. А так смотришь фотограии сразу все и можешь сравнить ax.gif  имена не писать (где чья фотография) и количество проголосовавших -представляете какая интрига, а в самый последний день все узнать blush2.gif


Tai kad būtent taip ir yra padaryta, ir jau seniai. Visų fotografijos matosi iškart. Ir tikrai nerašoma kur kieno nuotrauka, jos visuose konkursuose likdavo anonimiškos iki pat rezultatų paskelbimo dienos, taip pat neskelbiami ir balsavimo duomenys, juos visi sužinodavo tik sustabdžius balsavimą, paskutinę konkurso dieną. Tad viskas kas pasiūlyta - jau egzistuoja (pradedant nuo "Mamyte, tu man skaniausia" - iki paskutinio "Veidrodėli, pasakyk".

Visa tai matyti www.supermama.lt/foto
Atsakyti
jau nuskanavau- laukiu starto pradzios sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 03 18, 11:24)
Tai kad būtent taip ir yra padaryta, ir jau seniai. Visų fotografijos matosi iškart. Ir tikrai nerašoma kur kieno nuotrauka, jos visuose konkursuose likdavo anonimiškos iki pat rezultatų paskelbimo dienos, taip pat neskelbiami ir balsavimo duomenys, juos visi sužinodavo tik sustabdžius balsavimą, paskutinę konkurso dieną. Tad viskas kas pasiūlyta - jau egzistuoja (pradedant nuo "Mamyte, tu man skaniausia" - iki paskutinio "Veidrodėli, pasakyk".

Visa tai matyti www.supermama.lt/foto



doh.gif doh.gif doh.gif Я просто не там смотрела rolleyes.gif
Atsakyti
Aš jau senokai nusiskanavau savo vaikystės nuotrauką 4u.gif laukiu nesulaukiu rytojaus thumbup.gif
Atsakyti
Tęsiam balsavimą už geidžiamiausią fotokonkursą!Balandžio mėn. susijęs su juokų, išdaigų diena, taip pat švaros mėnuo mirksiukas.gif

Jūsų pasiūlytos temos konkursui:
1) “Kol mama nemato…” (mažųjų išdaigos, "kiaulystės", pridirbtos kol mama nematė mirksiukas.gif )
2) “Plačiausios šypsenos konkursas”
3) Mažųjų buities darbeliai (viskas, ką mažyliai padeda“dirbti” tėveliams)
4) Mažieji švaruoliai (maudynės, pliušku pliušku arba dantukų valymas, sėdėjimas ant puodo…)


Balsuoti už jas galima lango viršuje esančioje apklausoje smile.gif
Atsakyti
Balsavau uz placiausia sypsena biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi už plačiausią šypseną nail.gif
Atsakyti
o cia tiesiai ir balsuoti ar kur kitur ? As tada uz pirma tema "kol mama nemato..."
Atsakyti
plačiausią šypseną - ДЛЯ ЭТОГО КОНКУРСА ОБЯЗАТЕЛЬНО ЗУБЫ ИМЕТЬ ax.gif
Atsakyti