Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų konkurso temų pasiūlymai

Gal turite nuotrauką, kuri jūsų nuomone gali nugalėti ar tiesiog patinka jums labiausiai? Pasiūlykite fotokonkurso temas, kuriuose norėtumete dalyvauti. smile.gif


 i 
Nuo 2005 m. kovo mėn.  – iki 2006 m. ..... mėn. vyko šie konkursai:


1. Mamyte, tu man skaniausia! (žindymo tema)
2. Abi šidelės pusės (suaugusiems - Valentino d. proga)
3. Linksmieji šeimos pietūs
4. Veidrodėli, pasakyk... (moterims- grožio tema)
5. Kai aš mažas buvau (supermamų vaikystės foto)
6. Man smagiausia su mamyte
7. Kol mama nemato... (išdaigos)
8. Kai laukiau tavęs (nėštukėms)
9. Kai užklumpa dėdė miegas
10. Aš – tėvelio vaikas!
11. Ei, plaukuotasis ūsuotasis, pažaiskim! (su augintiniais)
12. Vanduo – mano stichija (ne vaikams)
13. Žiedai tarp žiedų (žydinčioje gamtoje)
14. Atostogos Rūgpienių kaime
15. Man jūra iki kelių (vaikams)
16. Tortadienis! (gimtadienio tema)
17. Labas, mokykla (rugsėjo 1-osios tema)
18. Nupiešk sterimar delfiną (piešinių-fotokonkursas)
19. Plaukai – mano puošmena (supermamoms)
20. Mažo žmogaus – maži rūpestėliai (kūdikiams)
21. Rudens lobiai
22. Šventinis atvirukas (Kalėdinis konkursas)
23. Tu mano širdyje (mažylių meilė)
24. Mažieji stebukliukai (naujagimiams)
25. Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos
26. Smagi akimirka su „Maxima“
27. Mes nulipdėm Sniego Senį
28. Mano Valentinukas (Šv.Valentino d. proga - suaugusiems)
29. Žiemos pramogos
30. Spėkit, kuo būsiu užaugęs? („būsima“ profesija)
31. Belaukiant gandrų (nėštukėms)
32. Diena su mama
33. Prie krikšto šaltinio (krikštynų tema)
34. Tėčio kopija (Tėvo dienos proga)
35. Nusi6ypsok smile.gif
36. Gražiausios vasaros akimirkos
37. Vasaros peizažai
38. Mažieji mokinukai
39. .........................


na ir taip toliau. Siūlykite! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi kokia tema faina ir kiek minciu graziu wub.gif drinks_cheers.gif


Neprisimenu kokiam zurnale buvo, bet ,, Mano batai buvo du,, labai buvo faina thumbup.gif , tik nespejau nuotrauku issiusti sad.gif
Dar rudeniui , oi, tai vyko tai pavyko vardas, rado baravyka,, irgi vat tureciau nuotrauku blush-anim-cl.gif
Nestukem siulyciau tema ,, Belaukiant gandro ,, tongue.gif
Dvynukams ,, Dvi akytes, dvi ausytes, kojytes, dvi rankytes ir mes du !,,
Vasarai ,, Jura iki keliu,,


ai dar daug blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
As siulau "Valgau pats" arba "Valgyt darau pats", manau vienos is juokingiausiu nuotrauku turetu buti smile.gif Ir dar mieganciu vaiku nuotrauku konkursa, tik pavadinimo nesugalvojau dar biggrin.gif
Atsakyti
Taip, tikrai gi apie nėštukes neparašiau. Dar galima pavadinti "Linksmiausio pilvuko konkursas". smile.gif
Atsakyti
Vat, man irgi apie miegą kilo mintis- Saldžių sapnų smile.gif . Dar- kažkas apie vaikų madas, gi būna, kad apsirengia mažieji, tai griūk iš juoko biggrin.gif . Noa turėtų gerų pavadinimų pasiūlyti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 01 21, 15:35)
As siulau "Valgau pats" arba "Valgyt darau pats", manau vienos is juokingiausiu nuotrauku turetu buti smile.gif Ir dar mieganciu vaiku nuotrauku konkursa, tik pavadinimo nesugalvojau dar biggrin.gif

Ai cia is serijos ,,Viru, viru kose.......,,, thumbup.gif
O mieganciu maziu nuotrauku konkursa pavadinciau ,, saldus, kaip medus...,, smile.gif
Atsakyti
o as pasiulyciau mazuju terliu konkursa, manoji, ka tik iskrauste kosmetine ir lupdaziu "pasidaze lupas"
manyciau tikrai nemazai albumuose nuotrauku kur veiduka puosia ne tik sypsena bet ir dar kai kas
Atsakyti
aš dar siūlyčiau konkursą tema šv.valentinas .. ax.gif 4u.gif juk ne už kalnų jau... rolleyes.gif
Atsakyti
nezinau ar as i tema, bet turiu faina nuotrauka su vaiku lovoj, tai gal butu idomi tema " vaikai tevu lovoj " ar kazka panasaus, "kartu su tevais lovoj".butu idomu.
ir tikrai pritariu sv. valentino konkursui! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babuska: 21 sausio 2005 - 17:05
O kas turėtų būti Valentino konkurso nuotraukoje? Kaip būtinas atributas - širdelė ar šeima apsikabinusi? smile.gif

Aš dar siūlyčiau nuotraukas kaip vaikučiai dantukus valo. Nes maniškė to labai nemėgsta, o jei parodau kad kažkas valo dantukus (specialiai ieškojau internete tokių nuotraukyčių), tada ir ji sutinka. Taip sėdime prie kompo ir dantukus valome. smile.gif
O čia oi kaip daug "lelių" besivalančių dantukus būtų.

Tas pats kam nors būtų įdomus ir su puodukais. Mums tai jau neaktualu - viską padarome, bet yra gi iš jūsų kieno vaikučiai tikrai to nenori daryti.

Taip sakant ir save parodyti ir kitus pamokyti. smile.gif
Atsakyti
dar vienas įdomus būtų "ožiuko"konkursas biggrin.gif juk kiekvienas vaikutis jį turbūt turi biggrin.gif ir nuotraukų tokių "užsiožiavusių" manau tikrai neblogų atsirastų yess.gif
Atsakyti
Aš manau galime daryti taip. Padarysime apklausą kokio konkurso norėtumem labiausiai. Ir juos skelbsime tuo eiliškumu kiek jie surinks balsų. smile.gif
Atsakyti