Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidalinkite nuomone apie savo valstiją

Sveiki ax.gif mane labai domina kiti JAV steitai na mes pragyvenome beveik 2metus ,bet nusprendem ,kad mum nepatinka manom ,kad nebutina spresti is vienos vietos apie Amerika ir nusprendem ,kad reiketu kitur pabandyti cool.gif .Mano tevai gyveno seniai jau floridoi tai sake labai patiko bent kai nuotraukas paziuriu ir juostas tai tikrai atrodo kur kas kitaip.Na pasidalinkite savo nuomone.Esu girdejusi ,kad CHIkagoje patinka zmonem ,gal tiesiok draugu galima susirasti ar bent jau biciuliu lengviau :)manau ,kad kur mes gyvenome tai nebuvo net kaip atsirinkt zmoniu ,taip ir netapom draugais nors baliuku budavo ,bet visada tiepatys zmones visi kartu tai po to jau darosi neydomu ,nors is savo draugu girdejau apie ne kokius lietuvius ten schmoll.gif kurie pries CHIkaga.Na seip lauksiu jusu nuomoniu ,isties bandziau klausti keliu mamyciu wub.gif forume ,bet jos nieko neatsake.Na pas mus kas blogai tai nuoma geram rajone 1200 ir tai dar kazin darzelis 1200 masinos draudimas metam apie 1600 o man tai butu daugiau o algos visur panasios kiek girdejau tai kaskaip manau ,kad papuolem i brangia vietele kuri ne istolo bent jau man neatrodo nei grazi nei prabangi unsure.gif As siuo metu LT bet jau teks grysti seip del siokiu tokiu sumetimu tai noriu jau kita menesi pabandyti kitur seip ar taip vis vien dar noriu dauk apkeliaut pries grystant visam namo kol mano lelka dar neina i mokykla. smile.gif
Atsakyti
Na as nemazai dalinausi savo gyvenimu,o kitose valstijose gyventi neteko ax.gif Reiketu,kad daugiau keliauninkes papasakotu biggrin.gif Baltic*girl,Ziedadulke,Mama 2T&T
Padekime SauleiSmilgai apsispresti! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Raseliote, labai sunku pasakoti bent jau man. Musu valstijoj labai priklauso, kurioj vietoj gyveni. Rytuose labai brangus bustas, bet daug pigesnis maistas, vanduo. Vakaruose atvirksciai, bet daugmaz issilygina, nes ir atlyginimai atitinkamai mazesni (tik maistas beprotiskai brangus). Net nezinau, i kuria valstija patarti vaziuoti, nes idealios turbut nera.
Atsakyti
TEXAS
Pliusai: daug saules, ilgas shiltas sezonas. Vasara karshtoka, bet kai visur kondicionieriai, tai labai ir nepajunti. Viena pigiausiu valstiju: mokeschiai, maistas, benzinas... Yra rodeo wink.gif
Minusai: staigus temperaturos pokychiai, ypach zhiema (nors zhiemos, kaipo tokios, tai nelabai ir yra...). Nera tokiu kulturiniu, istoriniu tashku, kaip rytinej pakrantej. Zhmones labai konservatyvus, patriotai blogaja prasme - labai siauro mastymo. Priklauso 'bible belt' - kai kuriose apygardose net alaus nenusipirksi! wink.gif

Na, kai dar ka sugalvosiu - parashysiu
Atsakyti
Ilinojus...
Pliusai: Daug lietuviu ir darbu
Minusai: Daug lietuviu, darbai nekvalifikuoti

Oras kaip Lietuvoje, tik vasara karstesne smile.gif
Cia gal ne apie visa IL, o apie pietvakarus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fasolka: 25 sausio 2005 - 18:27
QUOTE(Fasolka @ 2005 01 25, 18:27)
Ilinojus...
Pliusai: Daug lietuviu
Minusai: Daug lietuviu

thumbup.gif prajuokinai wink.gif
Atsakyti
Na aisku teks durti pirstu i zemelapi unsure.gif o seip girdejau apie texasa viena porele pas mus atsikele nes vyro kompanija bankrutavo ten kaskaip tai sake ,kad tokio konforto turbut niekada negales sau leisti kaip gyveno ten sake ,kad uz 700zaliu turejo super butuka su baseinu ir pokyliu sale ir ttt.kur pas mus tik svajonese uz tokia kaina su baiseinu seip tai 1200va taip bet jie kaskaip isikure cia ir tikriausiai vel tas an to nes gerai ir cia gyvena ,beje jis amerikonas.As labai jau apie florida mastau rolleyes.gif tik bijau uraganu blush-anim-cl.gif .Na o kaip ar visur mamytes randat sau veiklos turiu omeny ne tik darba ,bet aplamai gyventi pilnavertiskai.Va kaskaip lietuvoi dabar sukuos kaip bite, dusele rami darugai viskas kaskaip savaime suka ,bet kaip minejau kol kas grysime.Jauciuos ,kad gyvenu o anksciau jauciaus kad laikina viskas,na bet uzteks apie tai geriau padekit man sumastyti kur keliaut biggrin.gif gerai jums jauciu kur atvykot ten gerai buvo,smagu kai iskart prilimpa.Na iki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga saule: 25 sausio 2005 - 20:59
Man tai atrodo, kad pirmiausia reiketu darba susirast, o prie vietos visuomet galima priprast, kokia ji bebutu (aishku, jei nekeli jai nezhmonishku reikalavimu smile.gif)
Atsakyti
na, man teko daug kur pagyvent. O labiausia tai patiko Floridoj. Bet, kaip zinia, ta Florida didele, tai vieta vietai nelygu.
Kas del uraganu - isgyvenau ten 2 metus, tai net vejas smarkesnis nebuvo pakiles - o praeiti metai mat kokie "dosnus" uraganais buvo smile.gif Gyvenom netoli pliazo, buvo labai labai labai faina!!!!!!! su mielu noru grizciau ten atgal.Butu kainos ten kaip ir visur, pakile, bet uz kokius $800 galima labai gera susirast.

Alabamos tai nerekomenduociau, nieko cia ypatingo ner, ir taip kaip Ode sake, kad pas juos TX "bible belt', tai cia lygiai tas pats.

Luizianoj gyvenau Baton Rouge, bet ten tai "miestas - greitkelis' smile.gif Jei gyvent Luizianoj, tai tada tik New Orleans'e smile.gif Nors ten tai brangu. net labai smile.gif Bet smagu. irgi labai smile.gif Ir, beje, labai prasta kriminogenine situacija. "murder capital of USA"

O dar visai patiko gyvent Wisconsin'e. Gamta primena lietuviska, masinos draudimas neprivalomas smile.gif smile.gif

Apie Ilinoju jau papasakojo.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2005 01 25, 18:47)
thumbup.gif prajuokinai wink.gif

geraja prasme daug lietuviu_susirasi draugu
Blogaja prasme daug lietuviu:daugiau konkurencijos ir t,t


Bent jau as taip supratau ar ne fasolka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melagele @ 2005 01 25, 23:13)
geraja prasme daug lietuviu_susirasi draugu
Blogaja prasme daug lietuviu:daugiau konkurencijos ir t,t
Bent jau as taip supratau ar ne fasolka? 4u.gif

Ash tai manau, kad tiesiog ne visi lietuviai 'draugai', yra ir 'broliu'...
Atsakyti
As neisivaizduoju, kur dirbti Floridoj - ten be apelsinu sulciu nieko negamina. Nebent turi koki savo valymo ar pan.bizni. O atlyginimai ten irgi labai mazi. Todel ir nuoma zema. Niekur nera taip, kad daug uzdirbi o pragyvenimas kainuoja mazai. Visur viskas vienaip ar kitaip issilygina smile.gif
Atsakyti