Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidalinkite nuomone apie savo valstiją

ziedadulke nono.gif neuzsitrauk baltic*girl nemalone megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA2T&T @ 2005 01 27, 15:25)
ziedadulke nono.gif neuzsitrauk baltic*girl nemalone megalol.gif

chi chi chi... smile.gif smile.gif smile.gif

na ka jau cia... smile.gif Baltic*Girl juk zino, kad kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiedadulkė: 27 sausio 2005 - 22:41
Baikit, mergytes, mane aptarineti megalol.gif Aisku, kad nieko nereikia pritaikyti sau asmeniskai. Man gyvenimas Floridoje tiesiog atsirugo doh.gif Sutikau nemazai ir sauniu zmoniu, bet taip pat kitur neteko matyti tiek benamiu ir valkatu. Taip pat pasiilgau ir buvimo gamtoje - nemegstu kepti papludimy, o apie pasivaiksciojima miskuose net nesvajot... Del ugniniu skruzdelyciu negalejom megautis savo zaliu kiemu. Dideli miestai manes netraukia bet kurioj valstijoj - tas tiesa wink.gif Sutinku, kad darbo ten daugiau, bet jei vyras neturi ofisinio issilavinimo - seima islaikyti labai sunku, nes industrinio darbo ten daug maziau nei kitur. Maniskis pagal profesija issiunte laiskus i visus advokatu ofisus FL (tikra to zodzio prasme) ir sulauke tik vieno skambucio - jam pasake, kad Floridoj net teisininkai yra "cheap" ir jo darba atlieka patys cool.gif Man tiesiog susidare slogus ispudis, kad toje valstijoje daugelis kovoja del cento. Reikdavo tikrinti net molo cekiukus, nes parduotuves/barai megdavo pasiimti dvigubai. Mokesciai ir, neduok Dieve, viena valanda bus sumoketi per velai - po pusantros jau atvaziuoja atjungti. O MA del elektros ar vandens isvis nesiuncia datos iki kada susimoketi. Nezinau, manau tai parodo daug pasitikejimo, kad zmogus tikrai sumokes. O FL daug kas neisgali, tad kompanijos atitinkamai ir elgiasi... (zino, kad jei nesumokejai siandien - negalesi ir rytoj.)

Dar nervino ant kiekvieno kampo timeshare bandantys ikisti brokeriai... Gal kokiam Orlande to nesijaucia, bet jau pas mus doh.gif Na, nepatinka man tokia kova del buvio... Pirmus gyvenimo metus Floridoj jos nepastebejau, o po pusantru - nebegalejau ignoruoti.
Atsakyti
CA, NY, NJ, CT, NH, (iskaitant Washington DC) yra bene brangiausios valstijos. Dabar pastebimas kitokia zmoniu migracija: seniau i abi pakrantes ir ju miestus kraustesi zmones, o dabar jau is ten bando traukti link zemyno vidurio vien del pragyvenimo brangumo (ypac namai).

Populiariausos valstijos dabar yra NV, AZ, TX, GA, FL, ir NC.
Atsakyti
NYC tikrai brangu blink.gif
Atsakyti
As manau, kad labai sunku apibendrinti didele valstija. Kad ir NY - brangu tik prie pakrantes, o upstate NY bent namai tai nera prabanga. Musu mazoj valstijoj ir viskas priklauso nuo miesto. NH namai kainomis nepralenkia MA kainu - daugelis net gyvena ten, o vazineja dirbti i MA. Tik pas juos zemes mokesciai gana dideli, bet velgi priklauso nuo vietoves. Visgi tokie dalykai gal nera aktualus ka tik atvaziavusiam. Jei Smilga_Saule vaziuoja pas pazistamus zmones - turbut pats idealiausias variantas. Bet kurioj valstijoj lengviau, kai yra palaikymas pas jau isikurusius draugus.
Atsakyti
O kur balt.girl gyvena dabar?Na seip pas pazystamus nevaziuosime kiek zmoniu tiek nuomoniu labai geru draugu nera o seip pas kaska tai neverta labai po to persa savo nuomone jauciasi izeisti jei tau nepatinkair ttt.Aisku pas draugus tikrus visada vaziuociau ,bet deje jie LT.Na o seip kazin ar kur pritapsiu man taip patinka LT smile.gif as tiesiok puikiai jauciuos zinau kad gali uzeit juodos bangos biggrin.gif ir tada vel nieko nenoresiu bijau to labai baisiai,bet sakau jau kiek isledziu pinigu LTkolkas kaip juos uzdirbt neturiu fanazijos buta turim uz ka nusipirkt modernu ir masina nauja bet islaikyt kol kas ne schmoll.gif o dauk kam kitaip atrodo turi buta viskas jau laimyngas man ne as noriu kas dien gyventi o vasara keliauti gal esu truputi jau ipratus keliaut ir tas jau nera gerai schmoll.gif nes sumos tai dideles an tu skraidymu.Na aciu jum merginos suksiu dar galvele :)Blogiausia kai pats zmogus nenori tai ir bandai visaip prisiverst ,gal ten ,gal ten o seip tai jei surugus gyvent tai neapsimoka dauk prarandi skaitau nors daugelis sako eitum i darba pamatytum kaip butu kai lektum is cia,bet niekada neteko dirbti tiesiok neapsimokejo pagal vyro alga tai gal ir nezinau kaip ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga saule: 29 sausio 2005 - 15:48
Smilga_Saule, as gyvenu Masachiusetso vakarineje dalyje. Del darbu cia neskatinciau vaziuoti, ju daug daugiau Rytuose (bet ten ir bustas brangesnis, iskaitant ir nuoma). Nebent turetumete masina ir galima rasti pigesni miestuka, is kurio vazinetumete i darba. Na, bet mes gyvenome gana toli nuo Bostono, geras pusvalandis ir jau beveik prie NH sienos, o namu kainos ten tikrai aukstos. Be ketvircio milijono gali gyventi tik prastame rajone ir labai mazam name sad.gif Del darbu gali pabandyti susidaryti vaizda is www.bostonglobe.com, lowellsun.com (abu rytineje dalyje), o vakaruose - ww.berkshireeagle.com. Musu puseje nesunku isidarbinti medicinos srityje, o su kitais darbais siuo metu sunkiau, nes nemazai zmoniu prarado darbus del kompaniju isvykimo is salies. Tiesa, galima vazineti i Konektikuta, bet taip gyvenant tektu moketi dvieju valstiju mokescius, o ir Konektikute zmoniu pilna kaip skruzdeliu ir geras darbas greitai isgraibstomas. Pliusas gyvenant Masashiusetse - jei esate rezidentai bent 5 metus (nezinau tiksliu istatymu), pradzioje galite kreiptis i valstybini sveikatos draudima. Manau, pradzioje praverstu, nes Floridoje valstybe siuo klausimu nepadeda.

Net nezinau, ka tau parasyti, nes patys gyvename ne savo svajoniu vietoje kol tvarkomes imigracinius reikalus. Jei neliksime Lietuvoje - kelsimes i Berkshire. Bet matai, mano vyras dirba is namu ir del darbo nesvarbu, ir as nuosirdziai sakau, kad darbu ten nera (nebent dirbtum pas zmones, ar gydytojus, aptarnavimo srityje). Masachiusetse labai daug ivairiu mokesciu, kad ir uz masina mokek kas metus uz privaloma tikrinima (FL to nera, todel gali vazinetis ir su nevaziuojancia jei sugebi. MA to negaletum). Bet mes pagyvenom kitur ir tuo nebesiskundziam, nes visumoje keliai del to saugesni smile.gif Tiesa, Rytuose zmones labiau linke apziureti, ka vairuoji ir kokiam rume gyveni, o Vakaruose siek tiek paprasciau. Del oro i MA vaziuoti neverta - panasus i Lietuvos, tik su daugiau krituliu ziema ir karstesne vasara.

Beje, o kokioje srityje bandytumet isidarbinti? Gal galeciau ka konkreciau atsakyti, parasyti vyrui kokiu kompaniju adresu ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 29 sausio 2005 - 16:23
svo srities nedrystam naudoti unsure.gif bijo vyras man atrodo be to tikriausiai reikia pertvarkyti diploma ir pagal valandu skaiciu kaskaip ten dasimokint ir gauti baigima.O seip kai jam siule dirbti ofise jis sako ne ai gal rasyt angliskai nemoku gerai ai gal kas netiks ir ttt.manau mes jauciames ne toki uztikrinti del savo akcento ir ttt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2005 02 03, 13:23)
svo srities nedrystam naudoti  unsure.gif bijo vyras man atrodo be to tikriausiai reikia pertvarkyti diploma ir pagal valandu skaiciu kaskaip ten dasimokint ir gauti baigima.O seip kai jam siule dirbti ofise jis sako ne ai gal rasyt angliskai nemoku gerai  ai gal kas netiks ir ttt.manau mes jauciames ne toki uztikrinti del savo akcento ir ttt. doh.gif

Pasitikejimo savimi x 100 kartu!!!! smile.gif Be shito shitoj shaly - ne pro kur! Del anglu kalbos, jei labai nedrasu, galit i kursus pavaikshchiot, bet ish esmes tai - patikekit - i tai mazhiausiai kreipiamas demesys. Svarbiausia, uzhtikrint save ir darbdavi, kad gali ta darba dirbti geriau, negu bet kuris kitas. Visa kita ishmoksit su laiku smile.gif Sekmes!
Atsakyti
Taigi,kursus palankyti ir as rekomenduoju,tuo labiau,kad jie yra nemokami thumbup.gif gali pasirinkti kokiomis dienomis ir kada patogu-ryte ar vakare,kelias dienas per savaite mirksiukas.gif Juk nepamaisys dar vienos kalbos mokejimas!Man labai patinka tie kursai!o del darbu tai reikia nenukabinti nosies,vis ieskoti! 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai ,kad kazin ar reikia tu kursu as lankaiu universiteta puse metu o vyras ir be to geriau moka nei as su kursais seip tai nera dideliu problemu gal mes patys galvojam ,kad turim moketi kaip lietuvoi lietuviu tai uztai ir stabdom taip doh.gifo apie nemokamus girdejau tik ,kad karta per savaite kaskur valanda skiria,seip ejau i mokamus ir likau patenkinta ir dar eiciau nes nuo destytojo priklauso vienas destytojas nieko nedave nei vieno zodzio schmoll.gif tik pinigai visiskai ismesti buvo kita destytoja uz visus kartu sudejus tiek ismoke ,kad oho. smile.gif nors kuo daugiau mokausi tuo daugiau manau ,kad nemoku ir matau kiek daugiau reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga saule: 04 vasario 2005 - 21:14