Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos konservavimas

Sveikutės mergaitės, 4u.gif ar darote kas "tūšonkes"? Žinau, kad teta su greitpuodžiu darydavo, dar kitaip "černobiliu" vadinamo. Dar esu girdėjus, kad paprastai daro, į didelį puodą susikrauna užpildytus stiklainius ir verda , kol išverda vanduo.
Ar turite kas konkrečių receptėlių, bo tėvelis mano augina 33 vištas (tiek liko š 50) ir nebėra šaldiklį vietos biggrin.gif
Atsakyti
Nagi merginos,parasykit,kas mokat tusonkes gaminti 4u.gif
Atsakyti
Konservuota vistiena

1 kg vistienos,1 saukstas druskos,pipiru abieju rusiu maltu,cesnaku(nepagaileti) thumbup.gif
viska sumaisyti,palaikyti kokia valanda,sudeti i puslitrinius ir virti su visais stiklainiais didekliame katile
tik i apacia reikia ideti koki skudura,kad nesiliestu su dugnu
sudeti stiklainius ir tik po to pilti salta vandeni
uzdeti dangtelius,tik neuzsukti ir nuo uzvirimo virti kokia 1.5 val ar 2val
tik ziureti,kad uzvires vanduo nesitaskytu i vidu stiklainio
stiklainius dar karstus reikia uzsukti su dangteliais ir padeti kur kad atvestu
o kai atvesta,sudeti i saldytuva,kad sustingtu iki drebuciu biggrin.gif

Ta pati galima ir su mesyte daryti... smile.gif vat mirksiukas.gif
thumbup.gif

I sveikata!
Atsakyti
Noreciau ir as taip mesytes! Nu, bet man cia pernelyg sudetinga man blush2.gif. Virti stiklainius puode padejus skudureli, nu nzn. doh.gif
Atsakyti
o taip ir kiauliena galima paruost? blush2.gif
idomu kaip ten su mesytes putojimu. juk verdant puode labai putoja... gal cia kas kitaip? 4u.gif
Atsakyti
o man įdomu pasidarė kokią būtent vištos dalį virti, kokią mėsą rinktis? kaip suprantu mėsytę be kaulų? o iš kur tada drebučiai bus?
šiaip tai visai įdomu būtų pabandyti..
Atsakyti
Mes tą puodą vadiname autoklavu.Labai skanios tušonkės gaunasi.
Čia truputis informacijos; 4u.gif

Autoklavas skirtas zuviai, mesos gaminiams, paukstienai, darzovem ir sultim konservuoti.Tai yra elementarus gamyklinis produktas.Isbandytas prie 11 atmosferu.Yra instrukcija, manometras, termometras bei kiti priedai.Jie buna triju rusiu - mazas, vidutinis ir didelis.I mazaji telpa 5-7 stiklainiai vienu aukstu.I vidutiniji telpa 5-7 litriniai ir puslitriniai stiklainiai dviem aukstais.I didiji telpa 5-7 litriniai stiklainiai dviem aukstais.
Atsakyti
Kažkada ir mes namuose gamindavome "tušonkę". Vištienos šlauneles dėdavome su kaulu. Aišku užima stiklainyje vietą, bet taip daug skaniau ir "tikresnė" išvaizda gaunasi smile.gif
Tik reikia su tuo puodu labai atsargiai pagal visas instrukcijas elgtis, kad neiššautų 4u.gif
Atsakyti
vajei,kaip skaniai skaitosi biggrin.gif mes šiemet taip bandysim triušiena marinuoti,gal pavyks.. blush2.gif
kažin,o vandens reikia į stiklainius,ar tiesiog bus savo sultyse? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 02 21, 22:58)
o taip ir kiauliena galima paruost?  blush2.gif 
idomu kaip ten su mesytes putojimu. juk verdant puode labai putoja... gal cia kas kitaip?  4u.gif

o gal kas bandėte daryti žuvies "tušonkę" su "skaravarke" ?
Atsakyti
Sveikos šeimininkės,
Man reikia puodo didelio tušonkems gaminti, gal žinote kur tokį puodą galima nusipirkti ?
Zepter nesiūlykite, labai brangus, bet stebuklo vistiek nebus. Paprasto rusiškas, ar koks ten tikrai tiktu,- o gal kuri parduodate ? blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
gal kuri mokate gaminti tusonkes autoklave ir zinote iki kiek atmosferu reikia ka uzpumpuoti ir iki kiek karscio uzkaitinti ,bei kiek laiko juos ten sutinti ,,, na mane domina viskas ir mesytes ir zuvytes ir darzoviu koncervavimui skirti parametrai - is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti