Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Kadangi yra temų apie būrėjas, yra daugybė už ir prieš, bet... ax.gif Yra juk kas tuom tiki ir kam to reikia. Gal šiame skyrelyje galėtumėm surašyti žinomų būrėjų koordinates ir trumpą nuomonę apie ją-kaip ji buria ir pan.
Prašau atsiminti-čia rašysime tik adresus ir telefonus, o ne neigiamus atsiliepimus smile.gif
Pradėsiu aš biggrin.gif

RITA-Minsko pl.49, Vilnius. Tel.8 616 17575
Buria kortomis, užkalba vandenį, netgi ateina "išvalyti" patalpas, suteikia energijos ir pan. Gyva eilė-užrašymų nėra. Man patiko smile.gif
Atsakyti
Bioenergetikė Genutė. Labai tiksliai nusako ligas, na ir apie tave supančius žmones... reikia registruotis: tel. 8-684-84837, Juozapavičiaus 9-4, Kaunas.
Atsakyti
Kaune, Dauksos g. "Burimo salonas". Ten dirba bureja Stasele. thumbup.gif
Atsakyti
Genutė, Jotvingio 6-56 ( Kaune). Tel 8(27)238667. Buvau prieš du metus, kaina buvo 10 lt. Dabar nežinau. Ji ne būrėja, gal greičiau aiškeregė g.gif . Žiūri į žmogų ir viską pasako, net apie vyrą blink.gif .
Atsakyti
Vilniuj p.Angele, 2419003, skambinti tik vakare, nuo kokios 20 val. Buvo kai kuriu nuplaukimu, bet seip pasake tiesa. Ejau po atsitikusios bedos, suzinoti kaip, kas, kodel. DAug ka pasake. Tik uzsirasyti klaikiai sunku. Ima 30 lt. Ji gyvena Karoliniskese, Vilniuj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutė: 25 kovo 2005 - 11:57
Regina, tel. 2340784. Buvau pas ją labai sunkiu man laikotarpiu. Labai padėjo, paleike, patarė. Ima kiek duosi. Randasi Antakalnyje (Vilniuje), tikslaus adreso nežinau. Reiktų jai pasiskambinti ir užsirašyti telefonu į priėmimą. Šiaip ji man patiko, kieta moteriškaitė.
Atsakyti
p. Silvija 868775188, ji turi saloneli Lvovo gatveje (Vilniuje), tikslaus adreso neprisimenu. Ima 30 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasare: 25 kovo 2005 - 22:37
Gal kas žinote Vilijos L. Lietuvos raganų raganos koordinates? Būčiau dėkinga ,jei kas parašytų blush2.gif
Atsakyti
Vaiva (dabar veda kazkokia dar laida apie burtus)
L. Giros 16, Vilnius
2480910
Kaina 50lt
Atsakyti
QUOTE(sole @ 2005 03 24, 22:15)
Genutė, Jotvingio 6-56 ( Kaune). Tel 8(27)238667. Buvau prieš du metus, kaina buvo 10 lt. Dabar nežinau. Ji ne būrėja, gal greičiau aiškeregė  g.gif . Žiūri į žmogų ir viską pasako, net apie vyrą  blink.gif .



Cia greiciausiai apie ta pacia Genute, kur dabar Juozapaviciaus prospekte, cia ji dirba, o Jotvingiu - gyvena
Atsakyti
Vilniuje - p. Virginija, tel. 8-698-44538, dirba A.P. Kavoliuko g., Karoliniškėse. Su išankstiniu užsirašymu.
Atsakyti
Moteris, skaitanti informaciją iš akių, delno, kortų, vardo nepamenu doh.gif
846 271998, Poilsio 15 - 3 Klaipėda
Būtina užsiregistruoti. Kaina 10-15 Lt
Atsakyti