Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Sveiki,

Bureja (Stasele) deda kortas jau namuose. Kaina nuo 20-40 Lt. Tel. 8-37 72 04 53 (Kaunas), adresas Sukileliu 98-25.
Buvau pas ja kelis kartus. Pirmu kartu pasake nemazai teisybes ir kai kas jau issipilde, o antru kartu siek tiek maziau (na gal ateityje issipildys, nors mazai tiketina).

Geros dienos, Neringa rolleyes.gif
Atsakyti
Kaune , Šilainiuose , Janina 374399. Ima 20 lt, bet ne visus priima. Prie "Telekomo" Marija 869815806. Kaina priklauso nuo išbūto laiko 30-60 lt.Labai konkreti.Reikia registruotis.



Atsakyti
Pasidalinsiu kuo turiu ir as - Kristina, gal labiau chiromante, uzkalbejimus nuima, tik kortomis nenoriai buria - 846323663, Klaipeda
Atsakyti
Radviliškyje- Felicija, buria taro ir paprastom kortom bei iš rankos. Tel.8-422-50580. Pigu- tik5 lt.!!!(daugiau ima nenoriai) ir patikima. Gyvena prie autobusų stoties, tikslaus adreso nepamenu. Geriau pasiskambinti iš anksto.
Atsakyti
Vilniuje, Gelezinio Vilko 11-47 (seni apleisti bendrabuciai), reikia uzsirasyti. Buria is kortu ir nuotrauku, kainu nebeprisimenu. Tel. 8-654-07558. Atsiliepimai temoj "Burtai ir kiti abrakadabra". mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif zinau viena Klaipėdoje. Tikrai geras, pati ne mėgėja burtis bet kartais prireikia. Taigi - Aleksandras +37061855099, adreso nezinau, užsirašyti iš anksto būtina, jei negalės paprašykit jo kolegės nr. Gal duos rolleyes.gif



ir dar viena ekstrasensė Kretingoje. Kortom tikrai nemeta, bet daug pasako. Pas ja taip pat galima užsisakyti feng-shui plana namams, kad sėkmę ir pinigus ir kita trauktų. Sėkmės
Atsakyti
ekstrasensės nr pamiršau blush2.gif
Vilma, +37061029956, Kretinga, Savanorių 60 , užsirašyti iš anksto
Atsakyti
Mano mama labai noretu surasti kaip nueiti pas bureja Svetlana, kuria parejusia savaite rode laida ,,Nuo -iki,,.
Gal kari kartais esat buvusi pas ja ir galetumete brukstelti i AZ kaip ja surasti. Aciu.
Atsakyti
na ir mane domintu, gal reik i lnk sukt ir klaust g.gif
Atsakyti
Šiaip ji mane irgi sudomino, norėčiau gauti adresiuką 4u.gif
Leduke, tu rašei atsiliepimuose apie burėjus, apie kažkokią Svietą, ar čia kartais ne ta pati, kurią rodė per 'Nuo iki'? ax.gif
Atsakyti
Kad nereikėtų skambinti į LNK visoms susidomėjusioms Sveta, rašau jos tel. Vilniuje

2474367, 867 273561,

adreso čia nerašau, manau ji pati pasakys, tik galiu pasakyt, kad ji gyvena pašilaičiuose.

Aš irgi pas ją esu buvusi ir man visai patiko.

tik, kai pradėsit visos pas ją eiti, tik neužkelkit kainos 4u.gif
Atsakyti
O kokia maždaug kaina pas ją? Aišku, jei tai ne paslaptis... 4u.gif
Atsakyti