Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

Nusprendžiau, kad verta užvesti tokią temą, kadangi nors tokių panašių temų daug, bet vienos konkrečios ir nėra. O jei ir yra (atleiskit man už nemokėjimą naudotis paieška), tai jų nežinia kur ieškoti... Bet čia daugiau nebesiteisinsiu blush2.gif biggrin.gif , o tiesiog paskelbsiu temą atidarytą.
Taigi čia dalinsimės informacija apie įvairias nuotraukų redagavimo programas, jų funkcijas (nes kiekviena turi savitą įvaldymo būdą biggrin.gif ). Ir tikiuosi sulaukt atsiliepimų, nuomonių bei patarimų naudojant vieną ar kitą programėlę. Dabar viską apie tai talpinkit čia mirksiukas.gif

O iš tikrųjų tai norėjau paprašyt pagalbos naudojant vieną programą, kurią kątik atsisiunčiau blush2.gif ***** photo editor. Gal kas naudojatės ir galėtumėt bent pagrindus paaiškinti. Nes čia tai aš išvis nieko nesuprantu, o taip norisi normaliai susiredaguot nors kelias nuotraukas blush2.gif Prašau, padėkit, m? mirksiukas.gif g.gif

****

Uždaryta tema apie nuotraukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 05 rugsėjo 2007 - 15:02
paprasčiausia ir populiariausia,mano nuomone,yra IrfanView...na o paskui jau masė įvairaus sudėtingumo-iki PS...pasirankiot yra iš ko.Netgi nemokamai Google savo PICASA siųlo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 07 19, 21:05)
paprasčiausia ir populiariausia,mano nuomone,yra IrfanView...na o paskui jau masė įvairaus sudėtingumo-iki PS...pasirankiot yra iš ko.Netgi nemokamai Google savo PICASA siųlo 4u.gif

Picasa programą aš turiu, bet galvoju, gal kitos programos turi daugiau ką pasiūlyt nuotraukų taisyme g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 19, 21:10)
Picasa programą aš turiu, bet galvoju, gal kitos programos turi daugiau ką pasiūlyt nuotraukų taisyme g.gif

apsilankyk Tucows.com,paprašyk Photo editors----manau visą naktį programas studijuosi thumbup.gif
palengvinsiu---
http://www_tucows_co...e/ImageEditors/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 19 liepos 2007 - 20:16
as naudoju picasa...man ji paprasta ir gali nuotrauka pasviesint
Atsakyti
Tai gal kas galit supažindint, kas naudojasi, su ***** photo editor mygtukais, funkcijomis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 19 liepos 2007 - 21:49
QUOTE(Irmavi @ 2007 07 19, 21:05)
paprasčiausia ir populiariausia,mano nuomone,yra IrfanView...na o paskui jau masė įvairaus sudėtingumo-iki PS...pasirankiot yra iš ko.Netgi nemokamai Google savo PICASA siųlo 4u.gif

Kas tas IrfanView? Lengva perprasti?
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2007 07 20, 00:44)
Kas tas IrfanView? Lengva perprasti?

IrfanView rasite čia: http://www.irfanview.com/

Pirma spaudžiate Download ir atsisiunčiate patį IrfanView. Po to spauskite PlugIns ir atsisiųskite papildinius, juos įdiekite. Pabandykite programą ir matysis ar ji paprasta ir lengvai naudojama Jums.

Nies kiekvienam skirtingai, gal kam pvz ir pfotoshopas lengvai priprantamas.
Papildyta:
dar galite atsisiųsti jums priimtinensnę kalbos sąsają: IrfanView languages
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 19, 22:48)
Tai gal kas galit supažindint, kas naudojasi, su ***** photo editor mygtukais, funkcijomis?

Nesuprantu kaip čia ja naudotis. Beveik nėra jokios informacijos, na tik šiek tiek, bet visvien mažai verysad.gif
Atsakyti
As parsisiunciau ir Picasa2 ir XnView bet kai pabandziau PhotoImpact, tai tiesiogine prasme nuo sios programos apsalau ir dabar studijuoju ja. Joje neapsakomai daug funkciju, tik va as zalia ir nieko nemoku, tik kaifuoju wacko.gif bigsmile.gif
as taip pat norejau paklausti, ar sia programa kas naudojasi? jei taip, bukite geri, paaiskinkite kaip reikia ant foto ikelti kitos foto iskirpta gabaliuka, pvz. islieji foto vaizda ir po to ikeli zmogu, o gal galima kaip nors islieti foto vaizda neisliejus pacio zmogaus ir tada nereiketu nieko kelti is kitos foto?
arba dar vienas klausimas-reikia visa foto papilkinti ir pvz. tik puokste palikti spalvota, arba visa foto papilkinti ir tik suknele palikti spalvota...
va ko nemoku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 20 liepos 2007 - 13:42
QUOTE(Invincible @ 2007 07 20, 14:40)
As parsisiunciau ir Picasa2 ir XnView bet kai pabandziau PhotoImpact, tai tiesiogine prasme nuo sios programos apsalau ir dabar studijuoju ja. Joje neapsakomai daug funkciju, tik va as zalia ir nieko nemoku, tik kaifuoju  wacko.gif  bigsmile.gif
as taip pat norejau paklausti, ar sia programa kas naudojasi? jei taip, bukite geri, paaiskinkite kaip reikia ant foto ikelti kitos foto iskirpta gabaliuka, pvz. islieji foto vaizda ir po to ikeli zmogu, o gal galima kaip nors islieti foto vaizda neisliejus pacio zmogaus ir tada nereiketu nieko kelti is kitos foto?
arba dar vienas klausimas-reikia visa foto papilkinti ir pvz. tik puokste palikti spalvota, arba visa foto papilkinti ir tik suknele palikti spalvota...
va ko nemoku  blush2.gif

XnView-viena populiaresnių,bet kaip ir likusios reikalauja mokslo,taigi belieka spaudyti ir spaudyti---kompas išlaikys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 07 20, 14:40)
As parsisiunciau ir Picasa2 ir XnView bet kai pabandziau PhotoImpact, tai tiesiogine prasme nuo sios programos apsalau ir dabar studijuoju ja. Joje neapsakomai daug funkciju, tik va as zalia ir nieko nemoku, tik kaifuoju  wacko.gif  bigsmile.gif
as taip pat norejau paklausti, ar sia programa kas naudojasi? jei taip, bukite geri, paaiskinkite kaip reikia ant foto ikelti kitos foto iskirpta gabaliuka, pvz. islieji foto vaizda ir po to ikeli zmogu, o gal galima kaip nors islieti foto vaizda neisliejus pacio zmogaus ir tada nereiketu nieko kelti is kitos foto?
arba dar vienas klausimas-reikia visa foto papilkinti ir pvz. tik puokste palikti spalvota, arba visa foto papilkinti ir tik suknele palikti spalvota...
va ko nemoku  blush2.gif

Iš kur parsisiuntėt šitą programą? blush2.gif
Atsakyti