Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

QUOTE(inrida09 @ 2008 12 03, 08:32)
pagal viska reikia per metus 1 karta profilaktiskai perinstaliuot, o jei yra laaabai daug dirbama ir pan, tenka ir kelis kartus
o kadangi pati esu kompiuteriste, tai savo kompa tvarkau tik tada, kai jau tragiskai veikia  lotuliukas.gif

nu aisku 4u.gif siaip liepos men.perinstaliuotas,bet kadangi senas kompas(kokiu 6m),o dar prikistas photoshopo,zaidimu ir pan. gal del to strigineja ir t.t.reiks bandyt perinstaliuot arba nauja pirkt smile.gif
Atsakyti
perinstaliavimas dazniausia yra pats geriausias vaistas smile.gif

QUOTE(Irce6 @ 2008 12 03, 12:15)
nu aisku  4u.gif siaip liepos men.perinstaliuotas,bet kadangi senas kompas(kokiu 6m),o dar prikistas photoshopo,zaidimu ir pan. gal del to strigineja ir t.t.reiks bandyt perinstaliuot arba nauja pirkt  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(inrida09 @ 2008 12 03, 13:49)
perinstaliavimas dazniausia yra pats geriausias vaistas smile.gif

smile.gif pritariu,dekui tau 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 03, 16:09)
smile.gif pritariu,dekui tau  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 08 17, 15:07)
Man visos sunkesnės programos neįtinka, aš jų neperprantu doh.gif Bet va atradau vieną tokią, kuriai gal ryžčiausi skirti laiko - ArcSoft PhotoStudio. Tik kažin ar ji laisvai prieinama, ir kokie atsiliepimai? g.gif

mokama At: $79.99
Upgrade: $49.99
Atsakyti
nepykit, bet as pirmiausia paklausiu kokia programa galeciau padaryti viena korekcija o paskui jau gilinsiuosi i programas doh.gif
yra taip - turiu nuotrauka su objektu, ant kurio yra uzrasytas juodas uzrasas
man butina nuimti ta uzrasa ir palikti pagrindini objekto vaizda
klausimas: ar imanoma graziai ta juoda uzrasa nuimti ? na nepaliekant kitos spalvos pedsaku, tiesiog iskirpti ir palikti balta deme mietoj jo ir pan...

blush2.gif
Atsakyti
Kiek laiko galioja magic photo editor? g.gif Turiu ta programa jau kokias tris savaites ir siandien sau nebeina nuotraukos ikelt ant remeliu, raso baigesi laikas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2008 12 04, 19:27)
Kiek laiko galioja magic photo editor? g.gif  Turiu ta programa jau kokias tris savaites ir siandien sau nebeina nuotraukos ikelt ant remeliu, raso baigesi laikas  verysad.gif

Ji galioja 30 dienų,tik nesupratau tavo klausimo,nes jei rašo,kad baigėsi,reiškia taip ir yra smile.gif Ar tu stebūklo tikiesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtis iš Klaipėdos: 04 gruodžio 2008 - 19:46
QUOTE(`delfine` @ 2008 12 04, 17:16)
nepykit, bet as pirmiausia paklausiu kokia programa galeciau padaryti viena korekcija o paskui jau gilinsiuosi i programas  doh.gif
yra taip - turiu nuotrauka su objektu, ant kurio yra uzrasytas juodas uzrasas
man butina nuimti ta uzrasa ir palikti pagrindini objekto vaizda
klausimas: ar imanoma graziai ta juoda uzrasa nuimti ? na nepaliekant kitos spalvos pedsaku, tiesiog iskirpti ir palikti balta deme mietoj jo ir pan...

blush2.gif

Nu nemaciau to uzraso,bet man atrodo su photoshopu galima,bent as nuo fotkiu data ir pan.su sia programa pasalinu smile.gif
Gal ir su kita kokia galima ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jukraa @ 2008 12 04, 18:27)
Kiek laiko galioja magic photo editor? g.gif  Turiu ta programa jau kokias tris savaites ir siandien sau nebeina nuotraukos ikelt ant remeliu, raso baigesi laikas  verysad.gif

Na jei baigesi tai reikia vaistuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 04, 21:31)
Nu nemaciau to uzraso,bet man atrodo su photoshopu galima,bent as nuo fotkiu data ir pan.su sia programa pasalinu  smile.gif
Gal ir su kita kokia galima  ax.gif
Papildyta:

Na jei baigesi tai reikia vaistuku  4u.gif


o gal kas turit tu vaistuku blush2.gif Magic photo editor programeliai??? Kiek bandziau ieskot vis neveikia ir neveikia, raso kad su crak'u bet ne velnio jis neveikia verysad.gif Jei kas pagelbetu buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti