Įkraunama...
Įkraunama...

Įdarai krepšeliams, jų tešla

Sveikos, nežinau, kaip čia šią temą užvardint, bet padėkit. Ryt balius ir turiu tokių mažučių krepšiukų sumuštiniams. Kokio ydaro į juos prigrūsti, kad skanu būtų rolleyes.gif
Atsakyti
Man patinka su pikantiška mišraine: virtas kiaušinis, geltonas sūris, krabų lazdelės, česnakas, majonezas, prieskoniai rolleyes.gif
Atsakyti
Aš pasakysiu taip: krepšelių pas mane visada galima rasti...Tiesiog labai patogu kai atvaro kokie nelaukti svečiai...ir gražu ir skanu rolleyes.gif
O įdarai įvairus...
virtas kiaušinis+pomidoras+kumpis+konservuoti žirneliai+petražolė.
Kiaušinius, pomidorą, kumpį smulkiai supjaustyti,sumaišyti su majonezu ir žirneliais, idėti į krepšelį, papuošti petražolės šakelę ir susuktą iš kumpio gelytę.

avokadas+česnakas+majonezas.
avokada sutarkuoti, įdėti trinto česnako ir sumaišyti su majonezu.Įdeti į krepšelį, papuošti marinuotais pievagrybiais ir žalumynais.

virto kiaušinio tryniai+majonezas+lydytas sūris+prieskoniai+lašišos filė+petražoles.
Sūrį, virtą kiaušinio trynį sutarkuoti, įdeti majonezą ir viską išmaišyti. Įdeti įdarą į krepšelį, susukti lašišos gabaliuką ir papuošti petražolės šakelę.
Atsakyti
Per vestuves tie krepseliai buvo einamiausias patiekalas. O ju buvo aibe ivairiu: su pikantiska misraine,
su naminem salotom,
su vaisiu salotom (ivairiu vaisiu gabaliukai uzpilti jogurtu)
su tuno salotom
vienu zodziu su bet kokiom salotom kurias tik pacios valgot
Atsakyti
man labai skanu virta vistiena+kukuruzai+majonezas+karis (kad astroka butu).
Atsakyti
Sveikos! Pamaniau, kad dalykas reikalingas, nes galima labai greitai paruosti ivairiu saldumynu. Reikia tik is trapios teslos iskepti krepselius arba is sluoksniuotos iskepti "leksteles", arba kad ir mantingos sulinelius panaudot. Zodziu pagal nora ir reikala! wink.gif Taigi, idarai.

Obuoliu idaras

Sumaisyti 1 kiausinio tryni, 4 saukstus tirstos grietineles, 1 sauksta sausainiu trupiniu, 1 trinta obuoli, 1 sauksteli tarkuotos citrinos zieveles. Uzpildyti krepselius ir kepti 15 min 190 ` C orkaiteje.

Plikyto kremo ir brendzio

Uzpilti dziovintas slyvas brendziu, prideti apelsino zievele, pakaitinti iki virimo, isjungti ir palikti kuriam laikui. Deti i krepselius su paruostu pirktu plikytu kremu.

Tropiniu vaisiu siurprizas

Susmulkinti dziovintu tropiniu vaisiu misini (galima ir sviezius). Supilti sirupa nuo konservuoto imbiero. Sumaisyti su Mascarpone suriu (arba Svelniaja varske) ir sudeti i krepselius. papuosti vaisiu gabaliukais ir pabarstyti kokosais.

Kalediniai vaisiniai krepseliai

Iskeptus krepselius pripildyti dziovintomis uogomis ir razinomis pries tai ismirkytomis apelsinu sultyse su cinamonu. Is virsaus papuosti plakta grietinele ir pabarstyti kapotais riesutais.
Atsakyti
Parasykit prasau man tu krepseliu receptuka, kad nusipirkti tos teslos tai man netinka, nes pas mus jos nera, o tikrai labai noreciau tokiu pasidaryti. Aciu.
Atsakyti
QUOTE (sirduze @ 2004 09 14, 14:10)
Parasykit prasau man tu krepseliu receptuka, kad nusipirkti tos teslos tai man netinka, nes pas mus jos nera, o tikrai labai noreciau tokiu pasidaryti. Aciu.

As taip pat noreciau suzinoti receptuka rolleyes.gif
Atsakyti
Jusu pageidavimu krepseliu receptas! biggrin.gif

120 g miltu,
60 g sviesto,
2 tryniai.

Sviesta sutarkuoti ir isminkyti tesla. Ja padeti 2 val. i saldytuva. Po to kocioti apskritimus pagal formeliu dydi.

Kaip matote tesla be cukraus, nes visi mano parasyti idarai pakankamai saldus, todel jis i tesla nebutinas. O be to, ta pati recepta galima panaudoti ir nesaldiems krepseliams! wink.gif
Atsakyti
Ot tai aciu, dabar tai jau darysiu. Si penktadieni bus sioks toks sumestinis baliukas, tai turesiu ko skaniau ir idomiau nusinesti thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif . Tikrai, geras, aciu. thumbup.gif
Atsakyti
......kaip tik koks baliukas,visada darau krepsellius thumbup.gif
......idaras toks:
*kiausinis{virtas} biggrin.gif
*suris
*majonezas
*poras ir biski cesnako......
ant virsaus pabarstau raudonu ir juodu ikru,dar petrazoles lapuka,labai graziai atrodo ir skanu..... thumbup.gif
....dar darau saldzius,nusausinu konservuotus persikus,apelsino,vynuogiu -sudedu ir uzpilu zele drebuciais(jau pastengusiais),cia kaip desertas gaunasi irgi labai puosia stala ir skanu! thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau formelių krepšeliams kepti. Greit nusimato baliukas, tad pritrūkau fantazijos, ką į tuos iškeptus krepšelius galima dėti - tiek saldžiam patiekalui, tiek ir mėsos ar kitiems užkandžiams.
Gal kas turite skanios tešlos receptą krepšeliams kepti?
O gal kuri krepšelius pirkote parduotuvėje ir mokėjote juos labai skaniai įdaryti?
Atsakyti