Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(marfa @ 2007 09 15, 15:31)
g.gif paramos skyrelis ne cia.... be to -neteisk ir nebusi teisiamas....
Nejaugi keturiu vaiku mama nerado SM forume idomesniu temeliu? blink.gif

4u.gif Sintija del stiprybes pritariu tau 100%.... nes mano visi draugai irgi stebisi... is kur tiek stiprybes pas mane...  lotuliukas.gif blink.gif  drinks_cheers.gif
Sauni musu kompanija  mirksiukas.gif  bigsmile.gif labai laukiu spalio 9 dienos  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

Saunuole,Marfa.Dar vienas pritariamasis balsas,kad cia tik isskirtinai stiprios,protingos ir savimi pasitikincios moterys,turincios vienokios ar kitokios patirties,o prie viso to,dar ir budamos isskirtinai grazios(sakau,nes maciau smile.gif ),neiesko pigaus pasitenkinimo kirpykloj,-manikiuras juk ne pramoga,o elementari saviprieziura smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 09 15, 15:42)
o kas bus spalio 9?  g.gif

Spalio 9 diena bus stipriu moteru meet'as
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 15, 15:56)

Spalio 9 diena bus stipriu moteru meet'as

o čia kas gali dalyvauti jame? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 09 15, 16:11)
o čia kas gali dalyvauti jame?  blush2.gif


Stiprios moterys. Tinka ir daugiavaikės, net ketinančios keturis vaikus turėti biggrin.gif Bet neskaičiuojančios svetimų pinigų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 15, 16:18)
Stiprios moterys. Tinka ir daugiavaikės, net ketinančios keturis vaikus turėti  biggrin.gif Bet neskaičiuojančios svetimų pinigų... ax.gif

turiu vieną vaiką.... biggrin.gif
skaičiuoju vyro pinigus..... g.gif biggrin.gif
tai tinku ar nelabai? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Kartais vietoj burtininkes labai padeda katilo barsciu isvirimas. Taip kaip grindu praplovimas. Ir pigiai pasitenkinti kirpykloje.
Su metais ismokau tuo labai dziaugtis.
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 09 15, 16:35)
Ir pigiai pasitenkinti kirpykloje.
Su metais ismokau tuo labai dziaugtis.


Kurioje kirpykloje daromi erotiniai masažai? Išduok paslaptį, ką ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 09 15, 16:35)
Kartais vietoj burtininkes labai padeda katilo barsciu isvirimas. Taip kaip grindu praplovimas. Ir pigiai pasitenkinti kirpykloje.
Su metais ismokau tuo labai dziaugtis.

be abejo,mes dziaugiames uz tave,skamba beveik dvasingai smile.gif net susimasciau,-nuo barsciu ir grindu taip pat nevemiu,bet pasitenkinimui bandau rasti kitu budu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 15, 17:56)
Spalio 9 diena bus stipriu moteru meet'as

Ar aš pakankamai stipri? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 15, 18:18)
Ar aš pakankamai stipri? g.gif


Jei nesijauti pakankamai stipri, galėsiu už rankos palaikyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 09 15, 17:35)
Kartais vietoj burtininkes labai padeda katilo barsciu isvirimas. Taip kaip grindu praplovimas. Ir pigiai pasitenkinti kirpykloje.
Su metais ismokau tuo labai dziaugtis.



Kartais vietoj katilo barsciu isvirimo,
labai pravercia salotu lapu grauzimas,
tam, kad vietoj grindu praplovimo,
nebutu smegenu isdziuvimo,
o vietoj burtininkes lazdeles
verciau kirpejos zirkleles,
nes kuriam galui svaistytis lazdelei
jei gali investuot i galvele ph34r.gif


Sorry merginos, ko tai kazkaip sypsena man kelia barsciai , tai biski posmeli numeciau blink.gif assa.gif
Atsakyti
O aš laukiu nesulaukiu, kada parašys,kurioje kirpykloje galima pasitenkinti. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 15, 21:23)
O aš laukiu nesulaukiu, kada parašys,kurioje kirpykloje galima pasitenkinti.  lotuliukas.gif

Ko nerimsti? g.gif
Galėsim kavinėje pasėdėti susikibę už rankučių, jei neturi ką veikti.
tongue.gif
Atsakyti