Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

Pulsinė naikina, be to iškart. Ir dar plius pigmentines tuo pačiu.
Atsakyti
QUOTE(Šurum_burum @ 2014 06 25, 15:21)
sveikos dar karteli. Mano situacija sparciai blogeja, raudonas plotas dideja,

O tas plotas kiek laiko jau yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2014 06 25, 19:05)
O tas plotas kiek laiko jau yra  g.gif

man atrodo ziema arba rudens pabaigoj atsirado, vis ryskejo ryskejo. O dabar nebenyksta ir dideja, pleciasi... Matosi kapiliarai labia smulkuciai, lyg taskiukai raudoni.
Atsakyti
thumbup.gif Na, ir kaip jis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 20:51)
thumbup.gif  Na, ir kaip jis? smile.gif

Nesenai pradejau naudoti, tai kolkas ipatingu pokyciu nepastebejau, ir mane bando nuo jo paberti alergisku berimu, jo sudetyje yra vaistazoliu, o as alergiska zolem, vaistazolem (turiu sienlige), tai dabar jo nenaudoju, dabar tepuosi Elidel, man jis puikiai sutvarko visokius isberimus, alerginius taip pat. Kai praeis berimas, bandysiu vel juo teptis, jei ir vel isbers, tai reiskia, negalesiu jo naudoti verysad.gif
Surinkau informacijos apie jo veikima, gydyma, galite paskaityti cia:
http://public.fotki....115667-jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 25 birželio 2014 - 21:03
Ajajai, gaila dėl alergijos sad.gif Aš tai gal pabandyčiau patepti juo ne veidą, ir pažiūrėt, ar čia tikrai alergija būtent žolėms, kur sudėtyje yra. O gal čia kažkam kitam jautrumas..
Ačiū už aprašymą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 21:04)
Ajajai, gaila dėl alergijos sad.gif Aš tai gal pabandyčiau patepti juo ne veidą, ir pažiūrėt, ar čia tikrai alergija būtent žolėms, kur sudėtyje yra. O gal čia kažkam kitam jautrumas..
Ačiū už aprašymą wink.gif

100 % man cia alergija, turiu ir Medex ampule raustanciai, kapiliarinei odai, taip pat nuo jos isbere, bet dar baisiau nei nuo Medex kremo, nes ampules sudetyje dar daugiau vaistazoliu, oda sureagavo ant smugio smile.gif
Ampules aprasymas cia:
http://public.fotki....115672-jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 25 birželio 2014 - 21:16
Gaila.. apgeilestavimai .. Mmjo, bėda viena nevaikšto.
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 21:17)
Gaila.. apgeilestavimai .. Mmjo, bėda viena nevaikšto.

Taip, negaliu naudoti naturaliu, ekologisku kremu, kur yra daug vaiztazoliu ir kokiu citrusiniu vaisiu ekstaktu, mano odai labiau patinka ne naturalus kremai biggrin.gif
Visada ziuriu kremo sudeti, kad nebutu pagrindiniu blogiuku, kad kremas butu kuo geresnes sudeties
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti